صنایع فلزی ایران سازه

لیست قیمت حفاظ بوته ای مرداد 1402

حفاظ بوته ای یا حفاظ خاری بیابانی بوته ای یکی از حفاظ های مدرن است که برای افزایش امنیت ساختمان ها استفاده می شود. استفاده از نرده حفاظ بوته ای سبب می شود تا سارقین نتوانند به راحتی وارد حیاط خانه شوند. ارتفاع مناسب برای حفاظ بوته ای با توجه به عرض حفاظ، پهنا و بلندی دیوار محاسبه می شود. توجه داشته باشید که باید استاندارهای لازم در ساخت حفاظ بوته ای از نظر ابعاد و ساختار رعایت شده باشد تا در نهایت محصول شما از نظر ایمنی بهترین باشد.

حفاظ بوته ای با قیمت مناسب و طراحی عالی

 

حفاظ بوته ای نوعی حفاظ خاردار است که بر سردرب ساختمان ها یا دیوارها برای افزایش امنیت ساختمان نصب می شود. از مزایای حفاظ دیوار بوته ای می توان به شکل خاص آن اشاره کرد که هیچ نفوذی را برای هیچ جانداری باز نمی گذارد. عبور از حفاظ بوته ای سخت و غیرممکن است.

قیمت حفاظ دیوار بوته ای | قیمت حفاظ بوته ای در مرداد و شهریور 1402

قیمت انواع نرده حفاظ بوته ای براساس ارتفاع و تراکم آن محاسبه می شود. اگر در ساخت حفاظ بوته ای از میلگرد سایز 10 استفاده شود، قیمت نیز به همان اندازه محاسبه می شود. مهمترین مسئله در ساخت حفاظ بوته ای این است که امنیت ساختمان را حفظ کند. از این رو باید بهترین ابعاد از نظر ارتفاع؛ پهنا، عرض و تراکم حفاظ انتخاب شود تا بتواند بالاترین امنیت را برای ویلا یا آپارتمان به ارمغان آورد.

ویژگی های حفاظ بوته ای

 

ارتفاع مناسب برای حفاظ بوته ای

 

ویژگی های حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در زیر به آن اشاره می کنیم: 1. دارای کیفیت بالا 2. ویژگی بازدارنده در برابر نفوذ 3. مقرون به صرفه 4. نصب سریع و آسان 5. قابل عرضه در ارتفاع و ابعاد و مختلف 6. ساخت حفاظ با میلگردهایی از جنس فولاد ضد زنگ، گالوانیزه گرم، الکتروگالوانیزه یا pvc 7. به دلیل رنگ آمیزی با رنگ های کوره ای بسیار مقاوم در برابر پوسیدگی و ضربه برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت حفاظ بوته ای 1402 (نرخ حفاظ بوته ای خاردار)

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس