حفاظ سرنیزه ای

لیست قیمت حفاظ روی دیوار

 

 

 

 

جداول قیمت حفاظ شاخ گوزنی

انواع حفاظ شاخ گوزنی

 

جدول قیمت حفاظ انتخابی

اینترنت شما ضعیف است و لازم است برای رفرش شدن صفحه و مشاهده لیست قیمت بروی لینک زیر کلیک کنید

ممکن است این اتفاق چند بار رخ دهد هر بار کلیک کنید

 👇

 

عکس حفاظ انتخابی

 

چه شناختی از حفاظ سرنیزه ای دارید؟ قیمت حفاظ سرنیزه ای، نحوه ساخت حفاظ سرنیزه ای، انواع نرده سرنیزه ای و همه مزیت ها و ویژگی هایی که این نرده حفاظ دیوار حیاط دارد، اطلاعاتی است که می بایست درباره این نرده آهنی محافظ دیوار حیاط داشته باشید. در این متن می خواهیم تمام اطلاعات لازم در مورد نرده آهنی سرنیزه ای را با هم مرور کرده و یک راهنمای کامل و جامع برای آن داشته باشیم.

قیمت نرده سرنیزه

 

انواع حفاظ سرنیزه ای

برای شروع می خواهیم انواع موجود و پرکاربرد نرده آهنی سرنیزه ای را با هم مرور کنیم. اگر از نظر ساخت و طرح های جزئی بخواهیم نرده سرنیزه ای را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم، هیچ دو نرده سرنیزه ای شبیه به هم نخواهند بود و هر سازنده ای سبک خاص خود را برای ساخت این حفاظ دارد. اما به طور کلی نرده سرنیزه ای دارای سه نوع پرکاربر و پرطرفدار می باشد که عبارتند از:

حفاظ سرنیزه روی دیوار

 

حفاظ سرنیزه ای تک نیزه

در این نوع نرده آهنی روی دیوار حیاط شما تنها یک نیزه عمودی خواهید داشت که جهت نیزه آن نیز به سمت بالا است. میله های افقی برای محکم تر کردن این حفاظ به فاصله های مساوی روی آن قرار گرفته و ارتفاع آن برحسب مورد نیاز متغیر است. نرده سرنیزه ای تک نیزه یکی از پرکاربردترین و در واقع پرطرفدارترین نوع حفاظ روی دیوار حیاط است. این نرده آهنی محافظ هم از نظر عرضی و هم از نظر ارتفاعی سطح امنیتی بالایی برای دیوار حیاط خانه شما ایجاد خواهد کرد. هیچ راهی برای عبور از آن وجود ندارد و یکی از میزت های اصلی این نوع نرده آهنی، زیبایی و جذابیت موجود در آن است.

حفاظ سرنیزه ای دو نیزه

نرده دو نیزه سرنیزه ای همانطوری که از نام آن پیداست از دو نیزه تشکیل شده است. این دو نیزه مانند سرستون های دو طرفه به دو سمت خمیده شده اند. در واقع این طرح از نرده آهنی سرنیزه ای باعث می شود که امکان عبور و مرور از روی آن از هر دو طرف داخل و خارج به صفر برسد. امنیت فوق العاده این نرده آهنی باعث می شود در بسیاری از مناطق امنیتی و نظامی مورد استفاده قرار بگیرد. شکل ظاهری نرده آهنی سرنیزه ای دو نیزه همان زیبایی تک نیزه را در خود داشته و با برخی ترفندها و جزئیاتی که بستگی به تجربه و مهارت سازنده آن خواهد داشت، می تواند کمی زیباتر و جذاب تر نیز باشد.

حفاظ سرنیزه ای سه نیزه

در نهایت نوبت معرفی فرم سه نیزه ای نرده آهنی سرنیزه ای می رسد. این نوع از حفاظ سرنیزه ای را می توان ترکیبی از دو مورد قبل دانست. در واقع نرده سرنیزه ای سه نیزه علاوه بر داشتن تک نیزه رو به بالا نوع اول، دو نیزه نوع دوم را نیز به دو جهت مختلف همزمان دارد. هر چند میزان استفاده از نرده آهنی سرنیزه ای سه نیزه کمتر از دو مورد قبل است، اما ایمنی آن بی حد و حصر خواهد بود. هیچ راه عبوری از این نوع نرده آهنی دیوار حیاط وجود نداشته و آن را می توان یکی از امن ترین و حتی بهترین انواع نرده آهنی روی دیوار نامید. قابلیت تنظیم ارتفاع این حفاظ نیز همچنان برقرار بوده و شما بر اساس نیاز خود می توانید آن را در اندازه ها و ارتفاع های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

حفاظ روی دیوار سرنیزه

 

حفاظ روی دیوار قیمت

 

مزیت های حفاظ سرنیزه ای

همانطور که بیان کردیم نرده آهنی سرنیزه ای یکی از پراستفاده ترین انواع نرده آهنی دیوار است که هم در ساختمان های مسکونی و هم اداری و حتی نظامی و صنعتی نیز از آن استفاده می شود. اما مزیت های این نرده آهنی دیوار حیاط کدام ها هستند؟ در این بخش می خواهیم مهم ترین و اصلی ترین مزیت های این نرده آهنی دیوار را برای شما برشماریم. این مزیت ها عبارتند از:

قیمت نرده روی دیوار

 

مقرون به صرفه و اقتصادی

اولین مزیتی که می توان برای نرده سرنیزه ای برشمرد، اقتصادی بودن و مقرون به صرفه بودن آن است. این نرده آهنی یکی از انواع ارزان نرده آهنی دیوار حیاط است. کسانی که به دنبال داشتن یک نرده آهنی با کیفیت، ایمن و در عین حال با قیمت مناسب هستند به راحتی می توانند روی نرده آهنی سرنیزه ای تک نیزه حساب کنند.

سرنیزه حفاظ

 

امینت بالا

هر میزان امنیتی که برای محافظت از دیوار حیاط ساختمان خود لازم دارید را می تاونید از نرده آهنی سرنیزه ای طلب کنید. این حفاظ آهنی بدون شک هیچ راه عبوری برای کسی نخواهد داشت. عبور از میان میله های آن تقریباً غیرممکن است و با کمی افزایش ارتفاع نیزه ها این امکان برای ارتفاع آن نیز به صفر می رسد. زیبایی ظاهری

سرنیزه نره ایستاده

 

زیبایی ظاهری

نرده آهنی دیوار حیاط چیزی نیست که بتوانید آن را از کسی مخفی کنید. هر بیننده ای در اولین ملاقات حضوری در خانه شما آنها را خواهد داد. از این رو نمی توانید از یک نرده آهنی معمولی و بدون هیچ جذابیتی روی دیوار ساختمان خانه خود استفاده نمایید. نر ده سرنیزه ای البته از نظر زیبایی و جذابیت یک نرده آهنی معمولی نخواهد بود. این حفاظ علاوه بر تمام موارد گفته شده در بند های قبل، فوق العاده زیبا و جذاب بوده و اصالتی وصف ناپذیر به همراه دارد.

حفاظ روی دیوار خرید

 

اصالت

نرده آهنی سرنیزه ای یکی از اصیل ترین و قدیمی ترین انواع نرده آهنی روی دیوار است. اگر سری به ساختمان های قدیمی شهر بزنید و خانه های بزرگ قدیمی شهر را ببینید، احتمالا هنوز نرده سرنیزه ای را روی دیوار آنها مشاهده خواهید نمود. با اصالتی بی نظیر همچنان مستحکم و قوی در جای خود باقی مانده و هیچ کسی نمی تواند آن را نادیده بگیرد. اصالتی که در نرده فلزی سرنیزه ای وجود دارد شما را به یاد فرهنگ چندین هزار ساله ایران خواهد انداخت و نیزه های بر آسمان برافراشته این حفاظ خانه شما را تبدیل به یکی از زیباترین و مجلل ترین قصر های زمان پادشاهان خواهد کرد.

نرده دیواری سرنیزه

 

نصب و ساخت آسان

برخلاف بسیاری دیگر از انواع نرده آهنی روی دیوار، نرده فلزی سرنیزه ای روش نصب بسیار ساده تری دارد. نیزه های این حفاظ هیچ مزاحمتی در حین نصب نداشته و نصاب به راحتی همه جزئیات نصب را به خوبی به اجرا خواهد گذاشت. از این رو شما به عنوان یک کاربر از این لحاظ نیز خیال خود را راحت خواهید نمود که حفاظ روی دیوار شما به بهترین شکل ممکن نصب شده است و هیچ نقصی در آن وجود ندارد.

حفاظ بالای دیوار سرنیزه ایستاده

 

قیمت حفاظ سرنیزه ای

قیمت حفاظ سرنیزه ای را هم می توان جزء یکی از مزیت های اصلی آن برشمرد. برخلاف بسیاری از انواع نرده آهنی دیوار که نیاز به استفاده از میلگردها و آهن های بسیار زیادی در آنها است، نرده سرنیزه ای تقریباً میزان مشخصی آهن نیاز داشته و البته از این نظر قیمت آن قابل کنترل است. ترفندهای خاصی وجود دارد که بدون کاهش کیفیت و امنیت موجود در این نرده آهنی دیوار قیمت آن را تا حد بسیار بالایی تنظیم و کنترل کرد. فاصله نسبی میله های عمودی در این نرده سرنیزه ای اصلی ترین قسمت ساخت آن می باشد. زیاده روی در استفاده از میله های آهنی و عدنم رعایت فاصله استاندارد هر دو آسیب بزرگی از نظر امنیت و هزینه را برای کاربر به دنبال خواهد داشت. اعتماد به یک سازنده درجه یک و با تجربه تنها راه خروج از این چالش بزرگ است.

نرده دیواری سرنیزه قیمت

 

نحوه ساخت حفاظ سرنیزه ای

یکی از چالش های بسیار مهمی که در انتخاب یک نرده آهنی سرنیزه ای وجود دارد، پیدا کردن یک سازنده ایده آل است تا با همه ترفندهای ساخت این حفاظ آشنا بوده و در عین داشتن تجربه بالا، از تکنیک های به روز ساخت آن نیز مطلع باشد. صنایع فلزی ایران سازه که شما می توانید از طریق شماره تماس 09127716460 با ما در ارتباط باشید، بیش از 40 سال تجربه در زمینه ساخت انواع حفاظ آهنی روی دیوار و البته نرده سرنیزه ای داشته و از این رو بهترین ها را می توانید ا زما بخواهید. عرض لازم برای ساخت نرده سرنیزه ای، فاصله میله های افقی و عمودی، ارتفاع نیزه ها، اندازه و قطر آهن به کار رفته برای ساخت آن و مواردی از این قبیل از جمله استاندارهای اصلی ساخت و نصب نرده آهنی سرنیزه ای می باشند. بدون رعایت استانداردهای لازم برای ساخت نرده سرنیزه ای هیچ چیزی به دست نیاورده که هیچ سرمایه خود را نیز تلف خواهید نمود. صنایع فلزی ایران سازه با تجربه بالایی که در این زمینه دارد، بهترین اره کار برای ساخت ایده آل ترین ها می باشد.

محافظ آهنی بالای دیوار حیاط

 

بهترین حفاظ آهنی روی دیوار حیاط

قیمت نرده حفاظ سرنیزه ای، حفاظ سرنیزه ای مدرن و مزیت های بیان شده دیگر برای آن، این نرده فلزی آهنی دیوار را تبدیل به بهترین حفاظ فلزی روی دیوار نموده است. البته امکان خرید سرنیزه نرده دست دوم نیز در بازار وجود دارد که قبل از برآورد قیمت حفاظ سرنیزه ای دست دوم بهتر است درباره امنیت و کارایی آن مطمئن شوید. برخلاف تصور در برخی مواقع این حفاظ ها کارایی خود را از دست داده و دارای نقطه ضعف هایی در قسمت های مختلف خود هستند، از این رو اگر دقت لازم را در این مواقع نداشته باشید، متضرر اصلی خود شما خواهید بود.

سوالات متداول:

 

حفاظ سر نیزه ای چیست؟

 

نوعی از حفاظ کلاسیک برای نصب بر روی دیوار می باشد.

 

حفاظ سرنیزه ای از چه نوع فلزی ساخته میشود؟

 

این نوع حفاظ بصورت معمول از چهار پهلو، قوطی و یا میلگرد ساخته میشود.

 

قیمت حفاظ آهنی روی دیوار؟

 

برای مطلع شدن لیست قیمت با شماره 09127716460 تماس بگیرید

 

زمان تحویل و نصب انواع حفاظ دیوار چند روز است؟

 

با توجه به انتخاب نوع حفاظ و متراژ کارو لوکیشن محل نصب از 2 تا10 روز میباشد

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com
call us