محاسبه آنلاین قیمت درب آکاردئونی

عرض دهنه درب پشت تا پشت [cm]

ارتفاع از زمین تا بالای چهار چوب [cm]

نوع درب آکاردئونی

نوع قفل مخفی

رنگ امیزی

حمل و نصب درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی به (تومان)

{{(wwidth*hheight)*(slat*0.0001)+(install*1)+(1*motor)+(1*ups)| number : 0}}

 

عکس درب انتخابی

 

 


شما را به مشاهده فیلمی کوتاه از محصولات صنایع فلزی ایران سازه دعوت میکنیم

 

 


امنیت را با درب اکاردئونی کشویی تجربه کنید.

حفاظ ریلی یا درب کشویی آکاردئونی برای افزایش امنیت ساختمان شما آماده است. از ان جایی که این درب کشویی یا ریلی برای افزایش ضریب ایمنی ساختمان است، از این رو شما می توانید با خیال راحت از حفاظ آکاردئونی بهره مند شوید و خانه خود را سبز و ایمن نگه دارید. سفری خوش و خیالی راحت با نصب درب آکاردئونی امکان پذیر است زیرا حفاظ آکاردئونی مانع از ورود سارقین به منزل می شود. نرده آهنی درب ساختمان اکاردئونی

 

حفاظ آکاردئونی ساختمان تجلی بخش زیبایی نمای ساختمان

حفاظ درب آکاردئونی برای درب آپارتمان می باشد. با توجه به اینکه درب حفاظ آهنی آکاردئونی سبب می شود تا امنیت ساختمان شما تضمین شود. همچنین سبب می شود تا زیبایی نمای خانه افزایش یابد. با توجه به اینکه زیبایی و ارزش نمای ساختمان شما سبب می شود تا خانه شما شیک تر جلوه کند از این رو با خرید حفاظ آهنی آپارتمان شما با یک تیر دو نشان می زنید.

خرید حفاظ آکاردئونی در ایران سازه

راه را برای ورود سارقین ببندید. با توجه به اینکه ایران سازه شرکت تولید کننده حفاظ ساختمان است. می تواند خانه ای ایمن را به شما ارمغان دهد. خرید حفاظ آکاردئونی در ایران سازه از مواردی است که باید برای افزایش آرامش و امنیت ساختمان خود جدی بگیرید. ایران سازه با سال ها تجربه در زمینه تولید صنایع تولیدی محصولات امنیتی توانسته است جایگاه خوبی را بین مشتریان پیدا کند. کیفیت محصولات ساخته شده در ایران سازه به گونه ای است که شما می توانید از ماندگاری آن مطمئن شوید. استفاده از رنگ های پودری و الکترواستاتیک و همچنین متریال و میلگردهای باکیفیت که برای ساخت حفاظ آکاردئونی یا درب آهنی آپارتمان استفاده می شود؛ سبب می شود تا شما از خرید خود رضایت داشته باشید.

درب آکاردئونی انتخابی هوشمندانه برای خانه شما

برای اینکه بتوانید خانه خود را در برابر سرقت ایمن کنید، باید از جنبه های امنیتی آن برخوردار باشید. یکی از راهکارهایی که برای ساختمان خود می توانید داشته باشید، درب آهنی آپارتمان است. راهی برای افزایش ایمنی ساختمان شما درب آهنی است. درب آکاردئونی که از ساز آکاردئون الهام گرفته شده است، جنبه امنیتی ساختمان را افزایش می دهد. از این رو شما با دربرداشتن درب آکاردونی که روی درب آپارتمان نصب می شود سبب می شود تا خانه شما ایمن شود.

خانه ایمن با درب آکاردئونی ساختمان

خانه شما با درب حفاظ آکاردئونی ساختمان ایمن می شود. از این رو دیگر سارقین نمی توانند به خانه شما وارد شوند. از این رو درب آکاردئنونی آپارتمان در منازل شما امنیت و آرامش خاطر را به ارمغان می آورد. یکی از مهم ترین جبه ها برای افزایش ایمنی ساختمان شما این است که درب آهنی آکاردئونی آپارتمان را برای خانه خود فراهم کنید. با توجه به اینکه ممکن است برخی افراد از گران بودن نگران باشند. اما باید بدانند که امنیت هزینه نیست؛ بلکه با وجود برقراری امنیت در ساختمان خود می توانید از اموال خود حفاظت کنید. حفاظ درب آپارتمان در ایران سازه سبب می شود تا هیچ سارقی به خود اجازه عبور به خانه شما را نداشته باشد

امنیت درب آکاردئونی که توسط تولید کننده حفاظ اکاردئونی ایران سازه ساخته می شود بسیار بالا می باشد، زیرا تمام اصول و استاندارد های لازم را برای افزایش امنیت ساختمان در نظر می گیرد. از این رو با خرید حفاظ کشویی آکاردئونی یا درب ضد سرقت ریلی آکاردئونی از ایران سازه با امنیت عجین شوید. از آن جایی که امروزه سارقین در کمین هستند تا از در و دیوار خانه شما بالا بیایند و اموال شما را سرقت کنند. از این رو باید با کمک درب آکاردئونی و حفاظ دیوار، امنیت را به خانه خود دعوت کنید.

انواع مختلف درب آکاردئونی

درب آکاردئونی انواع مختلفی داشته است که براساس سلیقه و شرایط درب ورودی باید یکی از آن ها را انتخاب کرد. درب کشویی آکاردئونی طرح هایی مانند درب سه گل – درب 4 گل یا 4 لوزی و همچنین درب 5 گل و یا تمام لوزی می باشد. همچنین مدل های جدید درب اکاردئونی به مدل نرده ایتالیایی و حفاظ اکاردئونی پیچ شکلاتی نیز معروف شده است. تعداد گل در درب آکاردئونی به معنی این است که دو ردیف لوزی به صورت افقی قرار گرفته اند. که تعداد این دو ردیف 2 گل و 4 گل و ... می باشد. درب آکاردئونی در طرح ها و رنگ های مختلف براساس سلیقه شما مشتری عزیز تولید می شود. کارشناسان ما در ایران حفاظ با بهره مندی از مهارت بالا و رعایت جنبه های امنیتی و زیبایی شناسی به تولید نرده درب آکاردئونی می پردازند.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

لیست قیمت نرده حفاظ آکاردئونی دیوار

قیمت نرده حفاظ اکاردونی دیوار براساس نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی می باشد. همچنین میزان تسمه اضافی و پرچ مختلف نیز در قیمت موثر است. برای خرید حفاظ کشویی آکاردئونی که امنیت بالایی نیز دارد و مشاوره رایگان از کارشناس فروش می توانید با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید. خدمات ایران سازه که شامل مشاوره و بازدید رایگان و پذیرش و ارسال سفارش به سراسر کشور است را تجربه کنید. خرید حفاظ آکاردئونی حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان یکی از انواع روش‌هایی است که به کمک آن می توانید در برابر سارقان خانه خود را ایمن کنید. حفاظ آهنی آپارتمان برای شما بسیار کاربردی است. اگر به دنبال امنیت هستید می توانید درب آپارتمان خود را با کمک این حفاظ فلزی مستحکم کنید . قیمت درب آکاردئونی درب آکاردئونی در ایران سازه با کیفیت بالا تولید می شود. برای اینکه بتوانید درب فلزی آپارتمان را با قیمت مناسب خریداری کنیم بهتر است با کارشناس فروش ایران سازه با شماره تلفن 09127716460 در تماس باشید. با نیم قرن تجربه در زمینه تولید و نصب درب آکاردئونی و انواع حفاظ ساختمان توانسته است جایگاه خوبی را در بین مشتریان برای خود پیدا کند. نکته مهم در قیمت حفاظ آهنی آکاردئونی آپارتمان این است که ایران سازه قیمت آن را بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می کند. با توجه به اینکه برای امنیت باید هزینه پرداخت کرد اما در ایران سازه می توانید امنیت را با قیمت مناسبی تهیه کنید. انواع درب آکاردئونی در ایران سازه در شرکت صنایع فلزی ایران سازه انواع حفاظ فلزی آپارتمان تولید می‌شود. با توجه به اینکه هر فردی بر اساس سلیقه خود یکی از انواع درب آکاردئونی را تهیه می‌کند هما از محبوب ترین طرح ها و مدل های حفاظ آکاردئونی می‌توان به مدل حفاظ آکاردئونی دو گل ، حفاظ آکاردئونی سه گل یا سه لوزی، حفاظ آکاردئونی چهار گل یا چهار لوزی و حفاظ آکاردئونی ۵ لوزی و همچنین حفاظ آپارتمانی پیچی و حفاظ آپارتمانی مدل ایتالیایی نام برد.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

تعیین قیمت درب های آکاردئونی

همانطور که قبلا گفته شد درب های آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلفی ساخته می شوند، یکسری از آنها با ظاهری متفاوت و زیبا تر و یکسری با امنیت و نقاط ضعف کمتر نسبت به ارزان ترین مدل یعنی طرح 3 گل ساده می باشند.

بصورت معمول درب های آکاردئونی را بر حسب متر مربع قیمت گزاری می نماییم، بصورتی که هر چه طرح سنگین تر و لوکس تر باشد از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

برای تعیین قیمت این نوع محافظ کافیست تا ابعاد آن را بدانیم و بتوانیم مساحت داخلی آن را بدست آوریم سپس با انتخاب طرح مورد نظرمان با ضرب مساحت در قیمت براحتی میتوان عمل قیمت گزاری راانجام داد.

اما چطور محیط درب خانمان را اندازه گیری کنیم؟

اندازه گیری دقیق نیاز به تجربه کافی دارد، اما میتوان با اختلاف کم حدود 5 سانت اندازه گیری را خودتان انجام دهید. لازم به ذکر است که 5سانتی متر در عرض و ارتفاع معادل 25صدم متر مربع می شود و عدد تقریبا ناچیزی در قیمت گزاری با حدود 10% کل قیمت میشود.

اما چطور باید اندازه گیری را انجام دهید؟

بصورت معمول درب های آپارتمانی دارای کلاف چهار چوبی از جنس آهن می باشند. کافیست برای اندازه گیری عرض منها علیه قسمت خارجی تیرگ های عمودی را اندازه گیری نماییم و همچنیم برای ارتفاع از زمین تا منتها علیه تیرک افقی بالا را اندازه بزنیم. سپس با ضرب عرض در ارتفتع مساحت مورد نظر را بدست می آوریم.

برای دانستن اطلاعات بیشتر درب های آکاردئونی لطفا اینجا کلیک کنید.

قیمت حفاظ لیلیوم

 

حفاظ درب آکاردئونی بهترین انتخاب برای شما

حفاظ آکاردئونی امنیت را به خانه شما دعوت می کند. از جمله مهمترین فاکتورهایی که باید برای امنیت خانه در نظر بگیرید استفاده از حفاظ نرده آکاردئونی است. در نظر داشته باشید که این نرده حفاظ، نه تنها جای کمی را اشغال می کند؛ بلکه به دلیل ریلی بودن فضای کمی را نیز می گیرد. برای داشتن نرده حفاظ آکاردئونی کافیست از ایران سازه کمک بخواهید. در نظر داشته باشید که نرده حفاظ آکاردئونی برای خانه هایی که امنیت کمی دارند، بهترین گزینه برای افزایش ضریب ایمنی است. همیشه به دنبال امنیت باشید تا آرامش به دنبال شما بیاید. در نظر داشته باشید که قیمت مناسب حفاظ آکاردئونی یکی از عواملی است که سبب می شود مشتریان در خرید این حفاظ تعلل نمی کنند. برای اینکه این حفاظ ایمن را داشته باشید بهترین گزینه استفاده از نرده حفاظ آکاردئونی ساخت ایران سازه است. ایران سازه همیشه بهترین ها را برای افزایش رضایت مشتریان انجام می دهد. در واقع با وجود حفاظ های ایمن مانند نرده حفاظ آکاردئونی دو گل یا سه گل و همچنین نرده حفاظ های تسمه دار با پرچ های مخفی ساخت ایران سازه می توانید امنیت و زیبایی و قیمت مناسب را با همدیگر تجربه کنید. در نظر داشته باشید که ایران سازه همیشه یکی از بهترین تولید کننده های حفاظ روی دیوار و انواع درب آکاردئونی بوده است که توانسته است جایگاه قابل قبولی را در بین خود پیدا کند. نرده حفاظ آکاردئونی طرح دار سبب می شود تا همیشه امنیت خانه فراهم باشد و سارقین نتوانند وارد خانه شوند. در واقع با وجود این نرده حفاظ کشویی ریلی آکاردئونی، شما نگهبانی را به خانه خود دعوت کرده اید.

سوالات رایج در مورد حفاظ آکاردئونی

در این قسمت در مورد سوالات رایج حفاظ آکاردئونی مطالبی را بیان می کنیم.

امنیت درب آکاردئون چقدر است؟

درب آکاردئون از درب هایی است که حفاظ ساختمان را تامین می کند. حفاظ آهنی آکاردئونی با توجه به اینکه از متریال مطلوب استفاده می شود غیر قابل نفوذ است زیرا برش نمی خورد و همچنین قابل خم شدن هم نمی باشد.

انواع درب آکاردئونی؟

1. درب آکاردئونی 3 ردیف لوزی خم مقاوم 2. درب آکاردئونی مدل پیچ 3. درب آکاردئونی مدل ایتالیایی 4. درب آکاردئونی 4 لوزی مقاوم شده 5. درب آکاردئونی 3 گل با 4 لایه پرچ مخفی دوبل 6. درب آکاردئونی 5 گل یا تمام گل با 4 لایه مخفی پرچ 7. درب آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی 8. درب آکاردئونی 4 لایه طرح دار سلطنتی 9. درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی 4 لایه طرح دار سلطنتی

رنگ درب آکاردئونی چه رنگی است؟

درب آکاردئونی که درب کشویی نیز نامیده می شود از رنگ های الکترواستاتیک بهره می برد.

قیمت درب آکاردئونی چقدر است؟

درب آکاردئونی براساس مدل و همچنین وزن و اندازه ای که دارد، تعیین می شود. هزینه ساخت و نصب درب اکاردئونی در ایران سازه را می توانید از کارشناس فروش ایران سازه با شماره تلفن 09127716460 دریافت کنید.

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com
call us