صنایع فلزی ایران سازه


به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ آهنی لیلیوم

اگر به دنبال داشتن یکی از فشرده ترین و امن ترین انواع حفاظ آهنی دیوار حیاط هستید، حفاظ بوته ای همان گزینه ای است که می تواند تمام خواسته های شما را برآورده سازد. حفاظ بوته ای، حفاظ بوته خوار و یا هر اسم دیگری که روی آن بگذارید، کیفیت آن برای ایجاد امنیت و محافظت از دیوار حیاط ساختمان خانه شما بی نظیر و بی همتا خواهد بود. به راحتی می توان حفاظ بوته ای را از جمله زیباترین و شکیل ترین و امن ترین انواع حفاظ آهنی دیوار حیاط دانست. هر شخصی که بخواهد از میان میله های حفاظ آهنی بوته ای عبور کند، در میان میله های فولادی آن گیر کرده و هیچ چاره ای نه برای رفت و نه برای برگشت نداشته و در لابلای این میله های متراکم گیر خواهد کرد. از این رو است که عنوان داشتیم حفاظ بوته ای از نظر عملکرد و راندمان امنیتی یکی از بهترین انواع حفاظ آهنی دیوار محسوب می شود. در مقاله حاضر قصد داریم تمام جزئیات ساخت و نصب و مزیت های حفاظ آهنی بوته ای را با هم مرور کنیم. کسانی که به دنبال یافتن مزیت ها و دلایل انتخاب نرده بوته ای برای حفاظت از ساختمان خود هستند، در این مقاله با جزئیات و مشخصات اصلی آن آشنا شده و دید بهتری نسبت به آن پیدا خواهند نمود. برای این منظور تنها چند دقیقه زمان کافی خواهد بود.

قیمت حفاظ بوته دیواری

زیبایی ظاهری حفاظ بوته ای

یکی از ایرادات و نواقص بسیار بزرگی که به بسیاری از انواع نرده حفاظ دیوار وارد است عدم داشتن جذابیت و زیبایی ظاهری در آنها است. برخلاف تصور که همگان نرده آهنی دیوار را تنها یک محافظ معمولی پنداشته و هیچ جذابیت و زیبایی برای آن غافل نیستند، زیبایی و جذابیت لازمه اصلی انواع حفاظ آهنی روی دیوار حیاط است. می پرسید چرا، عرض می کنیم؟
یکی از پرخرج ترین و پرهزینه ترین قسمت های ساخت یک ساختمان در دنیای امروز نمای ساختمان است. بهترین مصالح و زیباترین آنها برای ساخت نمای ساختمان در نظر گرفته شده و هیچ ایراد و نقصی نمی تواند در نمای ساختمان قابل قبول باشد. نما هم روی زیبایی و هم روی قیمت سازه ساختمان شما تاثیری مستقیم و شگرف دارد. حالا حفاظ دیواری را در نظر بگیرید که با زشتی تمام روی دیوار قرار گرفته و همه زیبایی نمای ساختمان شما ر ابه فنا داده باشد.
تحمل چنین وضعیتی برای مالک ساختمان تقریبا غیرقابل ممکن خواهد بود. هر بیننده ای در دید اول ساختمان شما نمای آن را مشاهده نموده و در صورت مشاهده زشتی ها هیچ تمایلی به آن نخواهد داشت. از این رو استافده از یک حفاظ آهنی دیوار حیاط زیبا در عین امنیت بالای آن کاملا لازم و ضروری است. 
حفاظ بوته ای به دلیل شباهت بسیار زیادی که به بوته های طبیعی دارد، به این نام شهرت پیدا کرده است. از بوته های به هم فشرده و در هم تنیده طبیعی برای ساخت نرده آهنی بوته ای الهام گرفته شده و میله های در هم تنیده این نرده آهنی دیوار حیاط ساختمان دقیقا یادآور یک بوته زار طبیعی بر روی دیوار ساختمان شما خواهند بود. حتی امکان ست نمود‌ن این حفاظ با درختان و گل های داخل حیاط ساختمان نیز وجود داشته و این بهترین فرصت است تا نه تنها یک حفاظ امن و قابل اعتماد روی دیوار حیاط خانه خود داشته باشید، بلکه زیبایی ساختمان خود را نیز با آن چند برابر نمایید.

قیمت حفاظ بوته دیواری

امنیت حفاظ بوته ای

مهم ترین مسئله در فقط در حفاظ بوته ای بلکه در همه انواع نرده آهنی حیاط ساختمان، امنیت و راندمان آن است. بدون امنیت در واقع هیچ هزینه ای معنا نداشته و اهمیت نخواهد داشت. هزینه کردن برای افزایش امنیت در هر ابعادی لازم است. از این رو پرداخت بالاترین هزینه ها را برای یک حفاظ بوته ای مانند یک سرمایه گذاری برای حفظ سرمایه اولیه باید در نظر گرفت. 
امنیت حفاظ بوته ای به نوع و میزان میلگردهای آن بستگی دارد. استفاده از میلگرد 10 با نیزه های نوک تیز می تواند بالاترین سطح امنیت را بری حفاظ بوته ای ایجاد کند. اما اندازه، فاصله و ارتفاع این نیزه ها را یک سازنده با تجربه تشخیص خواهد داد. بدون تجربه هیچ روشی برای داشتن بهترین حفاظ بوته ای وجود ندارد. 
البته بالا بردن امنیت نرده آهنی بوته ای باید به حد معقول باشد. افزایش بی رویه استافده از میلگرد علاوه بر اینکه ضروری نیست، می تواند تبدیل به یک هزینه بی مورد نیز شود. از این رو انتخاب بهینه ترین حالت باید در زمان شاخت نرده بوته ای در نظر گرفته شود. اعتماد به یک سازنده با تجربه شما را در مسیر داشتن بهترین نرده آهنی بوته ای قرار خواهد داد.

نرده حفاظ بوته ای امنیت ساختمان شما را تضمین می کند.

یکی از راه هایی که می توان به کمک آن خانه ای امن داشت این است که نرده روی دیوار بوته ای را برای دیوار ساختمان نصب کنید. نرده حفاظ بوته ای که شباهت بسیاری به نرده دیوار شاخ گوزنی دارد توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان از آن خود کند. یکی از علت هایی که نرده دیوار شاخ گوزنی توانسته است موفق عمل کند این است که با تراکم بالایی که دارد مانع از عبور سارقین فرصت طلب به ساختمان شما شده و در نتیجه می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند
نرده حفاظ بوته ای در برابر نرده شاخ گوزنی متراکم تر است و از این رو هیچ راهی برای ورود سارقین باز نمی گذارد. نرده بوته ای که نرده خاردار بوته ای یا نرده بوته ای خاری نیز شناخته می شود طرح خود را از بوته های خاردار بیابان الهام گرفته است. نرده خاردار بوته ای مانند بوته های خاری در بیابان بسیار مقاوم عمل می کند و در برابر متهاجمان سلاح دفاعی خارمانند خود را در چشم آن ها فرود می آوردند. نصب نرده خاردار روی دیوار ویلا یا باغ گزینه ای بسیار عالی است زیرا با وجود این نرده دیوار خاری دیگر هیچ سارقی به خود اجازه نمی دهد که بتواند از روی دیواری که همچنین نرده حفاظی نصب شده است عبور کند.

قیمت نرده حفاظ بوته ای در ایران سازه

در ایران سازه انواع نرده دیوار بوته ای در تراکم و ارتفاع مختلف ساخته می شود. شما باید دقت داشته باشید که نرده دیوار بوته ای با طرح جدید و خاصی که دارد توانسته است مشتریان بسیاری را به سمت خود سوق دهد. نکته ای که باید مد نظر داشته باشید قیمت نرده حفاظ بوته ای دیوار است. نرده دیوار با طرح شیک و مدرنی که دارد قیمت مناسبی نیز به همراه دارد. در ایران سازه با نیم قرن تجربه که در زمینه ساخت و تولید و همچنین نصب انواع حصار یا فنس فلزی دور دیوار دارد توانسته است جایگاه قابل قبولی را در بین مشتریان از آن خود کند. در نظر داشته باشید که وجود نرده دیوار بوته ای با قیمت مناسب و کیفیت عالی روی دیوار امنیت را به خانه شما هدیه می دهد. ایران سازه قیمت نرده حفاظ دیوار طرح بوته ای خاری را براساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و از این رو دیگر نگران هیچ هزینه گزافی نباشید. زیرا نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی، قیمت اولیه ساخت نرده دیوار بوته ای و سایر محافظ فلزی دور دیوار را تعیین می کند و ایران سازه نیز از این نرخ اتحادیه پیروی می کند. نکته مهم این است که ارتفاع و تراکم محافظ فلزی دور دیوار بوته ای نیز در قیمت نهایی ان موثر است. نرده حفاظ بوته ای که تراکم بالایی داشته باشد یا ارتفاع آن نیز بیشتر باشد قیمت بیشتری نیز دارد. زیرا باید تیغ های آهنی یا میلگردهای بیشتری در ساخت حفاظ به کار رود.

قیمت حفاظ بوته دیواری

کیفیت ساخت نرده حفاظ بوته ای

نرده دیوار بوته ای که در ایران سازه ساخته می شود از بهترین متریال برای ساخت استفاده می شود. استفاده از دستگاه های جوش و برشکاری با تکنولوژی جدید که دارد توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین خود داشته باشد. در نظر داشته باشید که جوشکاری با co2 , و همچنین رنگ کاری با کمک الکترواستاتیک می تواند محصولی با کیفیت بالا برای شما تولید کند. تکنسین و کارشناسان ما به صورت حرفه ای در ساخت نرده دیوار بوته ای اقدام کرده و بهترین نرده دیوار را از لحاظ امنیتی و زیبایی شناختی تولید می کند.

قیمت حفاظ بوته دیواری

نحوه ساخت حفاظ بوته ای

استانداردهای خاص و ثابتی برای نرده بوته ای وجود دارد که حتما باید در هنگام ساخت آنها رعایت شوند. اندازه میلگردهای اصلی و نیزه ها، فاصله میلگردها، ارتفاع بوته و عرض حفاظ همگی باید به حد اعتدال و مناسب انتخاب شده و بهترین میزان کارایی ثابت را با هم داشته باشند. از این رو ساخت حفاظ بوته ای هم اهمیت بسیار زیادی پیدا نموده و روی همه مزیت های آن تاثیر خواهد داشت. 
یک سازنده خوب با تجربه بالایی که دارد می تواند ایده آل ترین حالت را برای ساخت حفاظ بوته ای در نظر بگیرد. ساخت این حفاظ در دو عامل اصلی خلاصه می شود. تجربه و امکانات لازم است که می تواند برتری یک سازنده را نسبت به سایر آهنگران مشخص نماید. از این رو شما برای سپردن وظیفه ساخت حفاظ بوته ای دیوار حیاط خود باید بهترین سازنده حفاظ بوته ای را انتخاب کنید. در ادامه به جزئیاتی برای این انتخاب نیز خواهیم رسید. 

قیمت حفاظ بوته دیواری

قیمت حفاظ بوته ای

قیمت حفاظ بوته ای یکی از عواملی سات که قبل از اقدام به تهیه این حفاظ باید درباره آن بدانید. هزینه و قیمت حفاظ بوته ای را بیشتر از همه میزان میلگردها و آهن آلات مورد استفاده در ساخت آن تعیین می نمایند. از این رو بهینه نمودن میزان آهن مورد نیاز برای ساخت نرده فلزی بوته ای می تواند بهترین تصمیم برای شما باشد.
استفاده از آهن آلات دست دوم یکی دیگر از ترفندهایی است کی می تواند قیمت حفاظ بوته ای ر ابه حداقل ممکن برساند. البته همه این موارد منوط به انتخاب یک سازنده  و آهنگر درجه یک و با تجربه در این زمینه خواهد بود. نکته مهمی که درباره قیمت حفاظ بوته ای می خواهید به آن بپردازیم، کاهش قیمت آن در اثر کاهش کیفیت است. این بدترین تصمیمی است کهیم تاونید در باره نرده آهنی بوته ای محافظ دیوار ساختمان خود اتخاذ کنید. 

قیمت حفاظ بوته دیواری

بهترین سازنده حفاظ آهنی بوته ای تهران

چرا صنایع فلزی ایران سازه می تواند بهترین سازنده حفاظ بوته ای تهران باشد؟ مزیت نرده بوته ای ساخته شده این شرکت نسبت به سایر صنایع فلزی در چیست؟ برای پاسخ دادن به این سؤالات می بایست معیارهای اصلی یک سازنده به نام و درجه یک را به اهم مرور کنیم که در این بخش قصد داریم این معیارها را بررسی نماییم.
تجربه
اولین وردی که برای یک سازنده خوب باید بدانیم، میزان تجربه وی در ساخت انواع نرده آهنی دیوار حیاط و مخصوصاً حفاظ بوته ای است. تجربه زیاد باعث می شود تا آهنگر به جزئیات و موارد ریز ساخت حفاظ آهنی دیوار مسلط شده و هیچ جزئیاتی در هنگام ساخت از چشم وی مخفی نمایند. این مهم ترین مسئله ای ساخت که برای انتخاب بهترین سازنده حفاظ بوته ای تهران باید سراغ آن بروید.
صنایع فلزی ایران سازه همانطور که در ابتدای متن به آن اشاره کردیم بیش از 40 سال در این زمینه تجربه داشته و یکی از اولین سازندگان نرده آهنی دیوار حیاط در ایران است. ما در آهن سازان با داشتن پروژه های بی شماری با تک تک جزئیات و سختی های کار ساحت انواع نرده آهنی دیوار آشنا بوده و بهترین ها را برای مشتریان فراهم می آوریم. 

قیمت حفاظ بوته دیواری

امکانات

قرن ها تجربه بدون داشتن امکانت لازم به هیچ دردی نخواهد خورد. ترکیب تجربه بالا و امکانات کامل می تواند تبدیل به یک شگفتی در ساخت انواع حفاظ آهنی دیوار و حفاظ آهنی بوته ای باشد. امکانات شامل آهن آلات، تجهیزات جوشکاری و ساخت و نیروی کار و البته کارگاه می باشد. صنایع فلزی ایران سازه با داشتن چندین کارگاه مختلف در سطح شهر بالاترین میزان امکانات و نیروی کار متخصص را در زمینه ساخت حفاظ بوته ای دارا بوده و از این نظر هیچ کم و کاستی نخواهد داشت. بالاترین سفارش ها هم در مدت زمان بسیار سریعی ساخته و آماده خواهد شد.

قیمت حفاظ بوته دیواری

سرعت ساخت و اجرا حفاظ روی دیوار

شما تمام طول عمر ساختمان خود را برای ساخت حفاظ بوته ای وقت نخواهید داشت. بسیاری از سازندگان حفاظ بوته ای کارگاهی برای ساخت نرده بوته ای و سایر انواع حفاظ آهنی دیوار نداشته و تنها یک فروشگاه هستند و پروژه های دریافتی خود را با درصدی به سایر کارگاه ها منتقل می نمایند. این پروسه علاوه بر اینکه انتخاب شما را زیر سوال خواهد برد، زمان لازم برای ساخت حفاظ را نیز چند برابر خواهد کرد.
صنایع فلزی ایران سازه اما با بالاتری امکانات و با چند کارگاه به صورت مستقیم سفارش شما را در مدت زمانی بسیار کوتاه آماده خواهد نمود.  شماره تماس 09127716460

قیمت حفاظ بوته دیواری

حفاظ بوته ای چیست؟

یک نوع حفاظ روی دیوار می باشد که با ساختاری شبیه به بوته خار ممانعت از ورود افراد از روی دیوار میکند.

فرق حفاظ بوته ای با شاخ گوزنی چگونه است؟

این دو نوع حفاظ از ساختاری تقریبا مشابه تشکیل شده اند. بصورتی که اگر حفاظ بوته ای را از بغل تماشا کنیم از 5 شاخه اما حفاظ شاخ گوزنی از 3 شاخه تشکیل شده اند.

قیمت حفاظ بوته ای؟

قیمت این حفاظ با اختلاف 30 درصدی نسبت به شاخ گوزنی جز حفاظ های مقرون به صرفه می باشد.

رنگ بندی حفاظ بوته ای؟

این نوع حفاظ در انواع رنگ بندی سفید مشکی قهوه ای سوخته سبز و... ساخته میشود . و به صورت معمول کوره ای است.

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس