حفاظ بوته ای

اگر به دنبال داشتن یکی از فشرده ترین و امن ترین انواع حفاظ آهنی دیوار حیاط هستید، حفاظ بوته‌ای همان گزینه ای است که می تواند تمام خواسته های شما را برآورده سازد. حفاظ بوته ای، حفاظ بوته خوار و یا هر اسم دیگری که روی آن بگذارید، کیفیت آن برای ایجاد امنیت و محافظت از دیوار حیاط ساختمان خانه شما بی نظیر و بی همتا خواهد بود. به راحتی می توان حفاظ بوته ای را از جمله زیباترین و شکیل ترین و امن ترین انواع حفاظ آهنی دیوار حیاط دانست. هر شخصی که بخواهد از میان میله های حفاظ آهنی بوته ای عبور کند، در میان میله های فولادی آن گیر کرده و هیچ چاره ای نه برای رفت و نه برای برگشت نداشته و در لابلای این میله های متراکم گیر خواهد کرد. از این رو است که عنوان داشتیم حفاظ بوته ای از نظر عملکرد و راندمان امنیتی یکی از بهترین انواع حفاظ آهنی دیوار محسوب می شود. در مقاله حاضر قصد داریم تمام جزئیات ساخت و نصب و مزیت های حفاظ آهنی بوته ای را با هم مرور کنیم. کسانی که به دنبال یافتن مزیت ها و دلایل انتخاب نرده بوته ای برای حفاظت از ساختمان خود هستند، در این مقاله با جزئیات و مشخصات اصلی آن آشنا شده و دید بهتری نسبت به آن پیدا خواهند نمود. برای این منظور تنها چند دقیقه زمان کافی خواهد بود.  

قیمت حفاظ بوته دیواری

 

زیبایی ظاهری حفاظ بوته ای

یکی از ایرادات و نواقص بسیار بزرگی که به بسیاری از انواع نرده حفاظ دیوار وارد است عدم داشتن جذابیت و زیبایی ظاهری در آنها است. برخلاف تصور که همگان نرده آهنی دیوار را تنها یک محافظ معمولی پنداشته و هیچ جذابیت و زیبایی برای آن غافل نیستند، زیبایی و جذابیت لازمه اصلی انواع حفاظ آهنی روی دیوار حیاط است. می پرسید چرا، عرض می کنیم؟
یکی از پرخرج ترین و پرهزینه ترین قسمت های ساخت یک ساختمان در دنیای امروز نمای ساختمان است. بهترین مصالح و زیباترین آنها برای ساخت نمای ساختمان در نظر گرفته شده و هیچ ایراد و نقصی نمی تواند در نمای ساختمان قابل قبول باشد. نما هم روی زیبایی و هم روی قیمت سازه ساختمان شما تاثیری مستقیم و شگرف دارد. حالا حفاظ دیواری را در نظر بگیرید که با زشتی تمام روی دیوار قرار گرفته و همه زیبایی نمای ساختمان شما ر ابه فنا داده باشد.
تحمل چنین وضعیتی برای مالک ساختمان تقریبا غیرقابل ممکن خواهد بود. هر بیننده ای در دید اول ساختمان شما نمای آن را مشاهده نموده و در صورت مشاهده زشتی ها هیچ تمایلی به آن نخواهد داشت. از این رو استافده از یک حفاظ آهنی دیوار حیاط زیبا در عین امنیت بالای آن کاملا لازم و ضروری است. 
حفاظ بوته ای به دلیل شباهت بسیار زیادی که به بوته های طبیعی دارد، به این نام شهرت پیدا کرده است. از بوته های به هم فشرده و در هم تنیده طبیعی برای ساخت نرده آهنی بوته ای الهام گرفته شده و میله های در هم تنیده این نرده آهنی دیوار حیاط ساختمان دقیقا یادآور یک بوته زار طبیعی بر روی دیوار ساختمان شما خواهند بود. حتی امکان ست نمود‌ن این حفاظ با درختان و گل های داخل حیاط ساختمان نیز وجود داشته و این بهترین فرصت است تا نه تنها یک حفاظ امن و قابل اعتماد روی دیوار حیاط خانه خود داشته باشید، بلکه زیبایی ساختمان خود را نیز با آن چند برابر نمایید.

 

نرده حفاظ دیواری

 

امنیت حفاظ بوته ای

    
مهم ترین مسئله در فقط در حفاظ بوته ای بلکه در همه انواع نرده آهنی حیاط ساختمان، امنیت و راندمان آن است. بدون امنیت در واقع هیچ هزینه ای معنا نداشته و اهمیت نخواهد داشت. هزینه کردن برای افزایش امنیت در هر ابعادی لازم است. از این رو پرداخت بالاترین هزینه ها را برای یک حفاظ بوته ای مانند یک سرمایه گذاری برای حفظ سرمایه اولیه باید در نظر گرفت. 
امنیت حفاظ بوته ای به نوع و میزان میلگردهای آن بستگی دارد. استفاده از میلگرد 10 با نیزه های نوک تیز می تواند بالاترین سطح امنیت را بری حفاظ بوته ای ایجاد کند. اما اندازه، فاصله و ارتفاع این نیزه ها را یک سازنده با تجربه تشخیص خواهد داد. بدون تجربه هیچ روشی برای داشتن بهترین حفاظ بوته ای وجود ندارد. 
البته بالا بردن امنیت نرده آهنی بوته ای باید به حد معقول باشد. افزایش بی رویه استافده از میلگرد علاوه بر اینکه ضروری نیست، می تواند تبدیل به یک هزینه بی مورد نیز شود. از این رو انتخاب بهینه ترین حالت باید در زمان شاخت نرده بوته ای در نظر گرفته شود. اعتماد به یک سازنده با تجربه شما را در مسیر داشتن بهترین نرده آهنی بوته ای قرار خواهد داد. 

حفاظ بالای دیوار بوته ای

 

نحوه ساخت حفاظ بوته ای


استانداردهای خاص و ثابتی برای نرده بوته ای وجود دارد که حتما باید در هنگام ساخت آنها رعایت شوند. اندازه میلگردهای اصلی و نیزه ها، فاصله میلگردها، ارتفاع بوته و عرض حفاظ همگی باید به حد اعتدال و مناسب انتخاب شده و بهترین میزان کارایی ثابت را با هم داشته باشند. از این رو ساخت حفاظ بوته ای هم اهمیت بسیار زیادی پیدا نموده و روی همه مزیت های آن تاثیر خواهد داشت. 
یک سازنده خوب با تجربه بالایی که دارد می تواند ایده آل ترین حالت را برای ساخت حفاظ بوته ای در نظر بگیرد. ساخت این حفاظ در دو عامل اصلی خلاصه می شود. تجربه و امکانات لازم است که می تواند برتری یک سازنده را نسبت به سایر آهنگران مشخص نماید. از این رو شما برای سپردن وظیفه ساخت حفاظ بوته ای دیوار حیاط خود باید بهترین سازنده حفاظ بوته ای را انتخاب کنید. در ادامه به جزئیاتی برای این انتخاب نیز خواهیم رسید. 

 

نرده حفاظ بوته ای دیوار

 

قیمت حفاظ بوته ای

قیمت حفاظ بوته ای یکی از عواملی سات که قبل از اقدام به تهیه این حفاظ باید درباره آن بدانید. هزینه و قیمت حفاظ بوته ای را بیشتر از همه میزان میلگردها و آهن آلات مورد استفاده در ساخت آن تعیین می نمایند. از این رو بهینه نمودن میزان آهن مورد نیاز برای ساخت نرده فلزی بوته ای می تواند بهترین تصمیم برای شما باشد.
استفاده از آهن آلات دست دوم یکی دیگر از ترفندهایی است کی می تواند قیمت حفاظ بوته ای ر ابه حداقل ممکن برساند. البته همه این موارد منوط به انتخاب یک سازنده  و آهنگر درجه یک و با تجربه در این زمینه خواهد بود. نکته مهمی که درباره قیمت حفاظ بوته ای می خواهید به آن بپردازیم، کاهش قیمت آن در اثر کاهش کیفیت است. این بدترین تصمیمی است کهیم تاونید در باره نرده آهنی بوته ای محافظ دیوار ساختمان خود اتخاذ کنید. 

 

حفاظ روی دیوار بوته ای قیمت

 

بهترین سازنده حفاظ آهنی بوته ای تهران

چرا صنایع فلزی ایران سازه می تواند بهترین سازنده حفاظ بوته ای تهران باشد؟ مزیت نرده بوته ای ساخته شده این شرکت نسبت به سایر صنایع فلزی در چیست؟ برای پاسخ دادن به این سؤالات می بایست معیارهای اصلی یک سازنده به نام و درجه یک را به اهم مرور کنیم که در این بخش قصد داریم این معیارها را بررسی نماییم.
تجربه
اولین وردی که برای یک سازنده خوب باید بدانیم، میزان تجربه وی در ساخت انواع نرده آهنی دیوار حیاط و مخصوصاً حفاظ بوته ای است. تجربه زیاد باعث می شود تا آهنگر به جزئیات و موارد ریز ساخت حفاظ آهنی دیوار مسلط شده و هیچ جزئیاتی در هنگام ساخت از چشم وی مخفی نمایند. این مهم ترین مسئله ای ساخت که برای انتخاب بهترین سازنده حفاظ بوته ای تهران باید سراغ آن بروید.
صنایع فلزی ایران سازه همانطور که در ابتدای متن به آن اشاره کردیم بیش از 40 سال در این زمینه تجربه داشته و یکی از اولین سازندگان نرده آهنی دیوار حیاط در ایران است. ما در آهن سازان با داشتن پروژه های بی شماری با تک تک جزئیات و سختی های کار ساحت انواع نرده آهنی دیوار آشنا بوده و بهترین ها را برای مشتریان فراهم می آوریم. 

حفاظ بوته ای گل دار

 

امکانات

قرن ها تجربه بدون داشتن امکانت لازم به هیچ دردی نخواهد خورد. ترکیب تجربه بالا و امکانات کامل می تواند تبدیل به یک شگفتی در ساخت انواع حفاظ آهنی دیوار و حفاظ آهنی بوته ای باشد. امکانات شامل آهن آلات، تجهیزات جوشکاری و ساخت و نیروی کار و البته کارگاه می باشد. صنایع فلزی ایران سازه با داشتن چندین کارگاه مختلف در سطح شهر بالاترین میزان امکانات و نیروی کار متخصص را در زمینه ساخت حفاظ بوته ای دارا بوده و از این نظر هیچ کم و کاستی نخواهد داشت. بالاترین سفارش ها هم در مدت زمان بسیار سریعی ساخته و آماده خواهد شد.  

قیمت حفاظ روی دیوار

 

سرعت ساخت و اجرا حفاظ روی دیوار

شما تمام طول عمر ساختمان خود را برای ساخت حفاظ بوته ای وقت نخواهید داشت. بسیاری از سازندگان حفاظ بوته ای کارگاهی برای ساخت نرده بوته ای و سایر انواع حفاظ آهنی دیوار نداشته و تنها یک فروشگاه هستند و پروژه های دریافتی خود را با درصدی به سایر کارگاه ها منتقل می نمایند. این پروسه علاوه بر اینکه انتخاب شما را زیر سوال خواهد برد، زمان لازم برای ساخت حفاظ را نیز چند برابر خواهد کرد.
صنایع فلزی ایران سازه اما با بالاتری امکانات و با چند کارگاه به صورت مستقیم سفارش شما را در مدت زمانی بسیار کوتاه آماده خواهد نمود.  شماره تماس 09127716460
 

قیمت نرده بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com
call us