صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ بالکن مدرن

نرده بالکن یا حفاظ تراس یکی از مواردی است که برای افزایش ضریب ایمنی ساختمان باید به کار ببرید. توجه کنید که برای خانه و فضاهایی که ارتفاع زیادی نسبت به زمین دارند، استفاده از نرده تراس برای پیشگیری از سقوط یا پرت شدن افراد ضروری است. نصب نرده بالکن تا حدود زیادی می تواند از ورود سارقین به خصوص در طبقات اول جلوگیری کند. همچنین علاوه بر بحث امنیت، نرده بالکن سبب زیبایی نمای ساختمان می شود.

حفاظ بالکن و تراس

 

حفاظ بالکن و تراس به عنوان یک جزء جدایی ناپذیر از بالکن شناخته می شود. به طور حتم کمتر جاهایی را دیده اید که بالکن داشته باشد اما نرده بالکن نداشته باشد. حفاظ بالکن در حفظ جان و امنیت افراد نقش مهمی ایفا می کند.

انواع نرده حفاظ بالکن ایران سازه

• نرده پی وی سی تراس • حفاظ بالکن فلزی لوکس • حفاظ بالکن فلزی مدرن • حفاظ بالکن فلزی فرفورژه حفاظ مخصوص بالکن مانند حفاظ پنجره انواع متفاوتی دارد که از جمله پرکاربردترین آن ها می توان به حفاظ بالکن آهنی یا حفاظ بالکن فرفورژه اشاره کرد. لیست قیمت نرده حفاظ بالکن براساس درجه یک یا دو و سه بودن متریال و همچنین براساس متریال به کار رفته و رنگ آمیزی آن قیمت گذاری می شود. تمامی نرده ها دارای سه کیفیت مختلف از درجه یک یعنی کیفیت عالی، درجه دو کیفیت متوسط و درجه سه کیفیت ضعیف است. قیمت ها براساس هر کیلو نرده محاسبه می شود.

حفاظ بالکن فلزی فرفورژه

 

حفاظ بالکن فلزی لوکس

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ بالکن

در صورتی که برای بالکن خود به دنبال نرده حفاظ تراس هستید، باید حفاظی انتخاب کنید که در برابر شرایط جوی مانند باد و باران و .. تغییر رنگ ندهد. حفاظ تراس بالکن همچنین باید از متریال با کیفیت ساخته شده باشد تا مقاومت و استحکام خوبی را نشان دهد. برای خرید اینترنتی نرده حفاظ بالکن می توانید به سایت ایران سازه مراجعه کنید. همچنین شما می توانید با تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید.

نرده حفاظ تراس

 

قیمت نرده حفاظ تراس

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس