صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره

نرده آهنی پنجره و یا همان حفاظ پنجره یکی از ملزومات ایمنی در ساختمان های مسکونی و اداری امروز است و استفاده از آن در هر ساختمانی کاملا ضروری می باشد. پنجره ها با توجه به در دسترس بودن برای همه از بیرون یکی از نقاط ضعف های بزرگ خانه ها از نظر امنیتی می باشند که حتما می بایست فکری به آنها نمایید. نبود نرده آهنی پنجره در زمانی که شما در منزل حضور نداشته باشید می تواند تبدیل به یک فاجعه بزرگ برای شما و خانه شما شود. اما جزئیات و ویژگی های یک نرده پنجره خوب و ایده آل کدام ها هستند و ما چگونه می توانیم یک حفاظ آهنی پنجره مناسب انتخاب کنیم؟ بهترین سازنده حفاظ پنجره تهران کجاست و قیمت حفاظ پنجره چقدر تمام می شود؟ پاسخ همه این سؤال ها را در این مقاله با هم مرور خواهیم نمود.

نرده حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره

اولین ویژگی که برای انتخاب یک نرده آهنی پنجره باید بدانید و آن را سرلوحه انتخاب خود کنید، انواع حفاظ پنجره است. با شناخت انواع حفاظ پنجره و مزیت های هر یک به راحتی خواهید توانست بهترین مدل آن را برای خود برگزینید. کار خیلی پیچیده ای برای این انتخاب نخواهید داشت. سلیقه، مناسب بودن برای نمای ساختمان و البته امنیت سه اصل اساسی است که سما باید آنها را برای انواع نرده آهنی پنجره در نظر گرفته و در نهایت ایده آل ترین حالت را برای خانه خود در نظر بگیرید. در این بخش با انواع حفاظ پنجره و مزیت های هر یک آشنا خواهید شد. در نظر داشته باشید که در برخی مواقع استفاده از برخی از انواع نرده آهنی پنجره در هر ساختمانی مجاز نبوده و شما محدود به انتخاب گزینه ای خاص خواهید بود. که در ادامه درباره این محدودیت نیز صحبت خواهیم کرد. حفاظ پنجره مدرن حفاظ پنجره و بالکن یکی از اصلی ترین موارد جهت افزایش حفاظت و ایمنی ساختمان است. حفاظ و نرده های پنجره باید از بهترین متریال ساخته شود تا ایمنی را رعایت کند.

حفاظ آهنی پله و پنجره

حفاظ پنجره مدرن

زیبایی محض و امنیت فوق العاده دو واژه ای است که نرده پنجره مدرن را معرفی می نمایند. یکی از بهترین و ایده آل ترین انتخاب ها در میان انواع نرده پنجره، حفاظ پنجره مدرن است. در میان نماهای ساختمانی بسیار زیبا و مدرنی که امروزه روز شاهد آنها هستیم، استفاده از نرده پنجره معمولی که زیبایی و جذابیت خاصی نداشته باشد، یک شکست بزرگ برای ساختمان شما خواهد بود. حفاظ پنجره مدرن علاوه بر تامین امنیت لازم برای ساختمان و پنجره خانه شما، زیبایی منحصر به فردی نیز به آن خواهد بخشید. نکته قابل توجه در نرده پنجره مدرن، این است که شما این امکان را خواهید داشت تا نمونه و مدل منحصر به فرد خود را برای خود و پنجره خانه خود برگزینید. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا در میان انبوهی از مدل ها و طرح های تکراری که همه جا شاهد آن هستید، دیگر شما تکرار مکررات نبوده و بهترین انتخاب را برای خانه خود داشته باشید. در نظر داشته باشید که حفاظ پنجره باید ضریب ایمنی بالایی داشته باشد. حفاظ روی دیوار، درب فلزی و حفاظ پنجره مانع از این می شود ک سارقین وارد خانه شما شوند.

قیمت نرده آهنی برای پنجره

حفاظ پنجره فرفورژه

شباهت هایی میان نرده پنجره مدرن و حفاظ پنجره فرفورژه وجود دارد که در برخی موارد تمایز قائل شدن بین این دو را کمی سخت و پیچیده می نماید. چند ویژگی مهم در انواع نرده آهنی پنجره و محافظ پنجره فرفورژه وجود دارد که شما برای داشتن همه این جزئیات نیاز به استفاده از یک سازنده متخصص و با تجربه خواهید داشت. سازند های که تجربه کافی را در این مسیر داشته باشد و همزمان امکانات لازم را نیز برای شما فراهم آورد. در ادامه یکی از بهترین های این کار در تهران به نام صنایع فلزی ایران سازه را معرفی خواهیم نمود. انواع نرده پنجره فرفورژه در طرح ها و شکل های مختلف موجود بوده و انتخاب بین این مدل ها چالشی شیرین برای شما خواهد بود. برای دستیابی به یک مدل زیبا و جذاب نرده پنجره فرفورژه می توانید با شماره تماس 09127716460 در صنایع فلزی ایران سازه در ارتباط باشید. با توجه به آمار بالای پروژه های ما در نقاط مختلف شهر، بهترین مدل ها را برای شما در نظر خواهیم گرفت. نصب حفاظ شیک و مدرن یکی از راه های افزایش امنیت ساختمان است. نرده پنجره شیک سبب افزیایش ایمنی ساختمان می شود و همجنین نمای ساختمان را نیز شیک جلوه می دهد.

حفاظ آهنی تراس و پنجره

حفاظ پنجره ثابت

این نوع از نرده پنجره را بارها و بارها در ساختمان های و پنجره های خانه های دور و بر خود مشاهده نموده اید. نرده پنجره ثابت به شکلی ساده و با شمایلی ثابت سال های بسیار زیادی است که نقش یک محافظ درجه یک و ایداه آل را در خانه شما ایفا می نماید. احتمالا قیمت مناسب یکی از اصلی ترین ویژگی هایی است که بسیاری از افراد سراغ این حفاظ رفته و آن را به عنوان محافظ پنجره ساختمان خود در نظر می گیرند. البته مزیت های بیشتری نیز برای نرده آهنی پنجره ثابت وجود دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت. علاوه بر قیمت مناسب نرده آهنی پنجره ثابت، ساخت و نصب این نرده حفاظ آهنی نیز ساده تر از سایر انواع نرده آهنی پنجره بوده و این یک مزیت بسیار بزرگ برای آن محسوب می شود. البته نصب این حفاظ نیز دارای ویژگی هایی است که در صورت عدم رعایت امنیت لازم را برای پنجره خانه شما تامین نخواهد کرد. نکته ای که باید مدنظر داشه باشید این است که نصب محافظ پنجره از سقوط فرزندان جلوگری می کند و مانع ورود سارقین به داخل خانه می گردد.

حفاظ پنجره شیک
قیمت حفاظ پ

حفاظ پنجره متحرک (تاشو)

آخرین مدل از انواع حفاظ پنجره که می توانیم از آن نام ببریم، نرده آهنی پنجره متحرک و یا حفاظ پنجره تاشو است. این نوع حفاظ آهنی پنجره در قسمت ورودی خانه نصب شده و به نوعی آن را حفاظ پنجره از داخل ساختمان نیز قلمداد می نمایند. در بسیاری از مواقع که اجازه نصب نرده پنجره در جلوی پنجره و در نمای ساختمان برای شما وجود نداشته باشد، استفاده از نرده پنجره تاشو و متحرک می تواند بهترین گزینه باشد. اشتباه نکنید. از نظر امنیتی این نوع نرده آهنی هیچ کم و کاستی از مدل های پشت پنجره نداشته و در صورت رعایت استانداردهای لازم این نوع حفاظ نیز قابلیت های بالایی برای شما خواهد داشت. البته نکته اصلی در داشتن چنین حفاظی فراموش کار نبودن شما خواهد بود. اگر حافظه خوبی نداشته و در زمان خروج از منزل بستن نرده پنجره تاشو را فراموش کنید، در واقع گویا اصلا محافظی برای پنجره خانه خود نخواهید داشت. حفاظ پنجره تاشو سبب می شود تا شما به راحتی از فضای بیرون لذت ببرید زیرا به راحتی قابل جمع شدن است. همچنین در نظر بگیرید که نرده پنجره آکاردئونی را می توانید در هر رنگ و مدل مختلفی تهیه کنید.

نرده فرفورژه پنجره
نرده فرفورژه پنجره با قیمت مناسب در ایران سازه

حفاظ پنجره ویلا

برای محافظت از پنجره ویلا نیز نمونه ها و مدل های جذابی از حفاظ پنجره ویلا موجود می باشد که تعداد بسیار زیادی از این نمونه ها را در سابقه فعالیت صنایع فلزی ایران سازه مشاهده خواهید کرد. با یک تماس با شماره 09127716460 انبوهی از مدل های نرده پنجره ویلا را می توانید در اختیار داشته باشید.

قیمت نرده تراس و پنجره
نرده فرفورژه پنجره ارزان قیمت با قیمت مناسب در ایران سازه

قیمت حفاظ پنجره

تاثیرگذارترین عوامل در قیمت حفاظ پنجره میزان آهن مورد استفاده در آن، مدل نرده پنجره و البته هزینه ساخت و نصب آن می باشد. روش هایی برای کاهش هزینه های مربوط به قیمت حفاظ پنجره نیز وجود دارد که با به کار گیری آنها می توانید بهترین نمونه ها را برای خود با قیمتی مناسب تهیه کنید. مسلما استفاده از حفاظ پنجره مدرن و یا حفاظ پنجره فرفورژه نیاز به پرداخت هزینه های بیشتری داشته و رد عوض امنیت و زیبایی بیشتری برای خانه خود فراهم خواهید کرد. از این گذشته با رعایت استاندارد فاصله های میله ها در نرده آهنی پنجره می توانید علاوه بر تامین امنیت کافی برای آن، قیمت حفاظ پنجره را نیز تا حد بسیار زیادی کاهش دهید. استفاده از طرح های قبلی و نمونه کارهای آماده یکی دیگر از روش های کاهش هزینه های داشتن یک نرده آهنی پنجره برای کاربران می باشد. شرکت ایران سازه قیمت ها را براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می کند و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید. نرده حفاظ پنجره شیک و مدرن که کیفیت مقبولی دارد و همچنین قیمت مناسبی دارد، می تواند انتخاب عالی برای شما باشد.

 حفاظ پنجره
نرده فرفورژه پنجره ارزان قیمت و مناسب با کیفیت عالی

نحوه ساخت حفاظ پنجره

نحوه ساخت نرده پنجره نیاز به رعایت برخی استانداردها و تجارب کاری دارد. این استانداردها ساخت نرده پنجره هر چند می توانند روی هزینه نهایی ساخت آن تاثیر گذار باشند، اما ضروری و واجب هستند. عدم رعایت استاندارهای ساخت حفاظ پنجره می توانند آن را تبدیل به یک محافظ بی کیفیت نموده و کارایی آن را در زمان لازم به شدت کاهش دهند. در واقع کاهش هزینه ها به هر قیمتی نمی تواند پیشنهاد جالبی برای شما باشد.

نرده حفاظ آهنی
نرده فرفورژه پنجره  شیک و زیبا با کیفیت عالی

معیارهای حفاظ پنجره ایمن

روش ها و معیارهایی وجود دارد که با بررسی آنها می توانید یک نرده پنجره ایمن و درجه یک داشته باشید. رعایت این معیارها هم از نظر زیبایی و هم از نظر امنیت برای سازنده ضروری بوده و عدم رعایت آنها شما را نسبت به امنیت لازم برای آن مایوس خواهد نمود. • فاصله مناسب بین میله های عمودی و افقی • استفاده از مواد خام مناسب • عدم امکان بریدن میله ها با قیچی آهن بر • جوشکاری مناسب میله ها و عدم امکان ایجاد فاصله بیشتر بین آنها • استفاده از طرح و نقش های متنوع در بین میله ها برای ایمنی بیشتر • نصب راحت و سازگار با پنجره شما • زیبایی و ظرافت در ساخت و نصب

بهترین سازنده حفاظ پنجره تهران

صنایع فلزی ایران سازه با داشتن بیش از 40 سال تجربه در زمینه ساخت انواع نرده پنجره در مدل ها و طرح های مختلف می تواند به عنوان بهترین سازنده حفاظ پنجره تهران بهترین مدل ها را با بالاترین میزان کیفیت و امنیت در سریع ترین زمان برای شما آماده سازد. امکانات عالی، تعدد کارگاه ها، دسترسی به مواد خام اولیه فراوان و البته داشتن تجربه و نیروی کار متخصص و حرفه ای در این زمینه برگ برنده های اصلی صنایع فلزی ایران سازه هستند که می توانید به راحتی روی آنها حساب کنید. برای مشورت و مشاهده انواع حفاظ پنجره و مدل های مختلف و پروژه های ما می توانید با شماره تماس 09127716460 با ما در صنایع فلزی ایران سازه در تماس باشید.

نرده حفاظ تراس
حفاظ پنجره آهنی شیک با قیمت مناسب

حفاظ پنجره مدرن راهکاری برای افزایش امنیت

حفاظ پنجره ساختمان با خود ایمنی و آرامش خاطر را به همراه دارد. پس با آغوشی گشاده از انواع حفاظ پنجره فرفورژه استقبال کنیم. برای افزایش ایمنی خانه خود چه تدابیری را در نظر گرفته اید؟ آیا آپارتمان شما، در برابر سارقین ایمن است؟ برای اینکه بتوانید خانه های گرم خود را ایمن نگه دارید، کافی است ساختمان خود را به گونه ای ایمن سازی کنید که هیچ متجاوز و سارقی به خود اجازه عبور به منزل شما رو ندهد. Windows protector یا windows fence را برای افزایش آسودگی خاطر خود و اهالی منزل جدی بگیرید.

عکس حفاظ پنجره

عکس حفاظ پنجره ساده و شیک یا حفاظ پنجره مدرن

همانطور که در کوچه ها و خیابان ها قدم می زنید اگر به ساختمان ها نگاهی گذارا بیاندازید با انواع حفاظ پنجره روبه رو می شوید که وظیفه ای جز صیانت و نگه داری از اپارتمان شما را ندارند. انواع نرده حفاظ پنجره و تصاویر مختلفی از حفاظ پنجره متحرک، حفاظ پنجره دو جداره، حفاظ پنجره فرفورژه،نرده پنجره آهنی، حفاظ پنجره ویلا جنس استیل، اهنی، پی وی سی، آلومینیومی و.... در سایت ایران سازه موجود است. Windows protector در طرح های بسیار زیبایی ارائه می شود به گونه ای که برای هر سلیقه و با بودجه ای در ایران سازه موجود است. برای آگاهی از قیمت نرده پنجره، قیمت نرده استیل حفاظ پنجره، قیمت نرده آهنی حفاظ پنجره، قیمت نرده استیل پنجره و.... با شرکت صنایع فلزی ایران سازه تماس حاصل کنید. کارشناس فروش ویژه با شماره تماس 09127716460 در خدمت شما است تا پاسخگوی سوالات شما در زمینه قیمت، جنس و کیفیت حفاظ نرده پنجره باشد.

 حفاظ پنجره متحرک
حفاظ پنجره شیک و ساده

قیمت نرده حفاظ پنجره ویلا

قیمت نرده محافظ پنجره، با توجه به جنس آن که ساده، برقی باشد متفاوت است. قیمت حفاظ پنجره فرفورژه، قیمت حفاظ پنجره استیل، قیمت حفاظ کرکره ای پنجره، قیمت حفاظ پنجره آکاردئونی، Windows protector ، قیمت حفاظ پنجره دو جداره در سایت ایران سازه با قیمت مقرون به صرفه و مناسب با بودجه تمام افراد در نظر گرفته می شود.

حفاظ پنجره شیک و ساده

حفاظ پنجره متحرک، یا نرده پنجره ساده؟

با توجه به سلیقه مشتری و شرایط ایمنی ساختمان باید یکی از انواع نرده محافظ پنجره را انتخاب کرد. حفاظ پنجره فرفورژه زیبایی خاص خود را دارد. در عین حال حفاظ پنجره استیل با توجه به درب و یا سایر فاکتورهای به کار رفته در دکوراسیون خارجی خانه نیز می تواند گزینه مناسبی باشد. حفاظ کرکره ای پنجره، شما را به یاد پرده کرکره ای های زمان های گذشته می اندازد که روزگاری زیبایی بخش خانه های آبا و اجدادیان بودند. حفاظ پنجره آکاردئونی در طرح و نوع های مختلف نیز به نوبه ی خود در برابر سارقین محافظت می کنند. حفاظ پنجره ساده که به نام حفاظ آهنی پنجره شناخته می شود از قدیم الایام نیز سردمدار نرده محافظ است. Windows protector ایمنی بی نهایتی را برای آپارتمان شما رقم می زند. حفاظ فلزی پنجره یکی دیگر از انواع جنس هایی است که در ساخت حفاظ پنجره دو جداره و یا ساده نیز به کار می رود.

حفاظ پنجره شیک و ساده

امنیت خانه شما در دستان نرده حفاظ پنجره فرفورژه یا نرده استیل پنجره

یکی از مهمترین نکاتی که باید برای خانه خود در نظر بگیرید این است که پنجره های خود را به حفاظ مزین کنید. حفاظ یا نرده پشت پنجره نه تنها سبب می شود تا خانه شما ایمن بماند. بلکه با طرح ها و مدل های گوناگونی که دارد سبب می شود تا نمای خانه بسیار شیک و زیبا جلوه کند. حفاظ پنجره در طرح ها و رنگ های مختلفی در ایران سازه تولید می شود. از پرفروش ترین نرده ها می توان به حفاظ پنجره استیل یا فرفورژه و همچنین محافظ پنجره ساده فلزی نام برد. حفاظ پشت پنجره هم برای پنجره ساده و هم برای پنجره متحرک و دوجداره کاربرد دارد. در واقع هر مدل، حفاظ مخصوص به خود را دارد. نرده ای که پشت پنجره نصب می شود دسترسی سارقین را سخت و غیر ممکن می کند. برای داشتن ایمنی و خیال راحت بهتر است از این نرده غافل نشوید. حفاظ پنجره امنیتی بی پایان را به خانه شما هدیه می دهد کافیست این حفاظ را برای پنجره نصب کنید. در نظر داشته باشید که طرح های مختلفی مانند نرده پنجره آهنی و استیل، نرده حفاظ کلاسیک و مدرن و همچنین حفاظ پنجره ساده و یا طرح دار می باشد. اگر امنیت خانه برای شما اهمیت دارد بهتر است از حفاظ های باکیفیت بهره ببرید. در واقع وجود حفاظی ایمن سبب می شود تا آرامش خاطر داشته باشید. اگر خانه شما در طبقه اول است وجود نرده پنجره بسیار ضروری به نظر می رسد. زیرا مانع از عبور سارقین می شود.

حفاظ پنجره شیک و ساده

چرا باید برای پنجره آپارتمان و یا خانه ویلایی نرده حفاظ تهیه کرد؟

خرید حفاظ پنجره شیک با قیمت مناسب مسلما خریدی مقرون ب صرفه برای شما است. نرده پنجره در طرح ها و مدل های مختلفی موجود است. می توانید هر مدلی که مدنظر دارید را برای خود انتخاب کنید. محافظ پنجره شیک و جدید جلوه ویژه ای به نمای ساختمان هدیه می دهد. به خاطر داشته باشید که خرید حفاظ پنجره شیک سبب می شود تا نه تنها سارقین وارد خانه شما نشوند. بلکه زیبایی خاصی به ساختمان هدیه می دهد. برای خرید نرده حفاظ پنجره نباید تردد داشت. زیرا مزایا و فاکتورهایی که این نرده پنجره به همراه دارد سبب می شود تا خانه شما ایمن شود. در نظر داشته باشید که نرده پنجره سبب افزایش ایمنی خانه شما عزیزان می شود. همچنین مانع از سقوط افراد می شود. در صورتی که خانه شما در طبقات پایین تر است برای حفاظت از خانه و ممانعت ورود سارقین به خانه باید نرده حفاظ ایمن و محکمی نصب شود. توجه داشته باشید که امنیت هزینه نیست. شما با پرداخت هزینه اندکی، سرمایه و خانه خود را در برابر نیت شوم سارقین ایمن می کنید. برای خرید نرده حفاظ پنجره نباید تردد داشت. زیرا مزایا و فاکتورهایی که این نرده پنجره به همراه دارد سبب می شود تا خانه شما ایمن شود. در نظر داشته باشید که نرده پنجره سبب افزایش ایمنی خانه شما عزیزان می شود. همچنین مانع از سقوط افراد می شود. در صورتی که خانه شما در طبقات پایین تر است برای حفاظت از خانه و ممانعت ورود سارقین به خانه باید نرده حفاظ ایمن و محکمی نصب شود. توجه داشته باشید که امنیت هزینه نیست. شما با پرداخت هزینه اندکی، سرمایه و خانه خود را در برابر نیت شوم سارقین ایمن می کنید.

حفاظ پنجره شیک و ساده

زیبایی نرده پنجره سبب می شود تا نمای خانه شما چشم نواز به نظر برسد.

پنجره خانه شما با نرده حفاظ پنجره جدید که طرح های بسیار لاکچری و خاصی دارد بسیار زیباتر و چشم نواز تر از قبل می شود. احتمالا ممکن است با این سوال روبرو باشید که آیا وجود و استفاده از حفاظ نرده پنجره می تواند باعث به هم خوردن ترکیب نمای ساختمان شود؟ البته که نمای ساختمان در دنیای امروز اهمیت بسیار زیادی دارد اما در حال حاضر طراحان و معماران طراحی نمای ساختمان را با توجه به این عضو انجام داده و از این طریق حتی زیبایی بیشتری را نیز برای آن ایجاد می نمایند. از این گذشته حفاظ پنجره نیز در شکل های بسیار متنوع و البته زیبا تولید می شود که وجود آن می تواند جذابیت های خاصی برای نمای ساختمان ها و خانه ها به دنبال داشته باشد. در صورتی که خانه شما در طبقات پایین تر است برای حفاظت از خانه و ممانعت ورود سارقین به خانه باید نرده حفاظ ایمن و محکمی نصب شود. توجه داشته باشید که امنیت هزینه نیست. شما با پرداخت هزینه اندکی، سرمایه و خانه خود را در برابر نیت شوم سارقین ایمن می کنید. طرح حفاظ پنجره در ساختمان براساس سلیقه شما انتخاب می شود. انواع حفاظ پنجره ساده یا مدرن و همچنین نرده حفاظ کلاسیک یا سلطنتی تولید می شود. براساس نمای خانه خود می توانید یکی از این نوع نرده ها را انتخاب کنید.

حفاظ پنجره شیک و ساده

نرده کشی پنجره برای افزایش ایمنی ساختمان راهکاری ارزان است.

نرده جلوی پنجره هم باید خانه شما را در برابر سارقینی که قصد ورود به ساختمان شما را دارند را می گیرد و هم باید هارمونی و جنبه های زیبایی شناختی را در ساختمان رعایت کند. Windows fence راهکاری برای حفظ حریم خصوصی ساختمان و یا ویلا باغ است پس کمی به این نگهبانی بی مزد و منت هم توجه کنید. محافظ های اهنی نقش نگهبانی را دارند که در برابر سارقین از آپارتمان و یا ویلای شما محافظت می کنند. نرده های محافظ پنجره زیبایی، کیفیت بالای متریال به کار رفته، مناسب بودن قیمت را در صنایع فلزی ایران سازه به همراه دارد. برای اینکه سقف یا سایبانی برای پوشش سقف شیروانی یا پارکینگ، غرفه یا مکان های سرباز که نیاز به پوششی ارازن و نصب راحت دارند، انتخاب کنید، بهترین گزینه، استفاده از سایبان یا سقف ایرانیت است. در نظر داشته باشید که سقف پوششی شیروانی ایرانیت سبب می شود تا خانه شما در برابر آلودگی ها محافظت شود. همچنین جنس این سایبان ها به گونه ای است که مانع از ورود آب و برف و باران می شود.

حفاظ پنجره مدرن
حفاظ پنجره شیک و ساده

حفاظ پنجره متحرک

زیبایی ساختمان شما با نرده های اهنی ستبر، آیا دستخوش ایجاد منظره نازیبایی می شود؟ مسلما جواب این سوال خیر است. حفاظ پنجره فرفورژه متحرک، برای ساختمان هایی که خواهان استفاده از فضای پشت پنجره هستند و یا به دلایل دیگری تمایل دارند، محافظ قابل حرکت باشد انتخاب هوشمندانه ای می باشد. حفاظ پنجره ساختمان در انواع مختلف تولید می شود. یکی حفاظ پنجره از داخل ساختمان است. و نرده از بیرون آپارتمان و یا خانه می تواند نقش حفاظت خود را ایفا کنند.

برآورد قیمت نرده پنجره

نرده پنجره یکی از ملزوماتی است که نبود آنها در خانه های امروزی می تواند صدمات جبران ناپذیری را برای مالکین به دنبال داشته باشد. از این نظر و با توجه به لزوم آن، کاربران نیاز دارند تا درک درستی از برآورد قیمت نرده و حفاظ پنجره داشته باشند. انواع نرده پنجره یا همان Windows Protector را شناخته و عوامل مؤثر در تعیین قیمت حفاظ پنجره را نیز در نظر داشته باشند. این شناخت می تواند باعث شود تا در قبل از سفارش یکی از انواع حفاظ پنجره قیمت تمام شده آنها را نیز تا حدودی برآورد کرده و آن را با میزان بودجه مورد نظر خود بسنجند. از این رو بر آن شدیم تا اطلاعاتی کلی را درباره انواع حفاظ پنجره و قیمت نرده و حفاظ پنجره را در این مقاله با هم مرور کنیم. البته در نهایت برای تعیین نهایی قیمت حفاظ پنجره نیاز با مشورت با یک متخصص در این باره وجود خواهد داشت. برای این امر نیز کاربران می توانند با تماس با شماره 09127716460 تماس حاصل نموده و با کارشناسان ما در صنایع فلزی ایران سازه مشورت نمایند. بهترین طرح ها را برای Windows Fence مورد نظر شما ارائه خواهیم داد. نرده حفاظ پنجره شیک در طرح ها و مدل های مختلفی موجود است. هر یک از این نرده حفاظ های پنجره قیمت متفاوتی دارد. برای مثال قیمت حفاظ پنجره متحرک یا اکاردئونی مناسب است. زیرا این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین می کند.

 مدل حفاظ پنجره دو جداره

قیمت انواع نرده و حفاظ پنجره

حفاظ پنجره فرفورژه، نرده پنجره مدرن، حفاظ پنجره استیل، حفاظ پنجره آلومینیومی و نرده پنجره کرکره ای از جمله مهم ترین و پر کاربردترین انواع نرده فلزی پنجره هستند که بستگی به نوع استفاده و نوع ساختمان می توانید یکی از آنها را برای خانه خود استفاده نمایید. در وهله اول باید بدانید که قیمت حفاظ کرکره ای پنجره و سایر انواع نرده پنجره از ماده اصلی سازنده آن تأثیر می پذیرد. آهن، آلومینیوم یا استیل قیمت های مختلفی داشته و تأثیر این تفاوت در قیمت حفاظ پنجره استیل یا آلومینیومی و یا آهنی نیز ظاهر خواهد شد. علاوه بر این میزان استفاده از هر کدام از این جنس ها نیز روی قیمت نهایی انواع نرده پنجره تأثیر خواهد داشت. میزان استفاده از ماده اولیه نیز به متر طول لازم برای پنجره خانه شما و البته تجربه سازنده بستگی خواهد داشت. یک سازنده با تجربه می تواند بالاترین کیفیت را با قیمتی ایده آل و مناسب برای Windows Protector شما تامین نماید.

حفاظ پنجره آهنی ساده

استفاده از حفاظ پنجره آهنی ساده که در برخی موارد به آن حفاظ پنجره کلاسیک نیز اطلاق می شود، به مراتب زیاد بوده و کاربران زیادی برای سادگی و زیبایی آن به استفاده از آن روی می آروند. این نوع حفاظ پنجره دارای قیمت مناسب ترین نسبت به سایر انواع حفاظ پنجره نیز می باشد. باز با همه این اوصاف انتخاب حفاظ پنجره ساختمان خود را منوط به دیدن چند عکس و فیلم نکرده و حتما مشورت با کارشناسان را نیز در دستور کار خود قرار دهید. 09127716460 همیشه آماده شنیدن صحبت ها و سوالات شما درباره انواع حفاظ پنجره می باشد با توجه به تفاوت در طرح و رنگ نرده حفاظ پنجره شما مغروق در این سازه ها می شوید. نرده حفاظ پنجره استیل، حفاظ پنجره فرفورژه ، حفاظ پنجره طرح لیزری؛ نرده حفاظ پنجره سلطنتی، حفاظ پنجره کلاسیک و مدرن...

انواع حفاظ پنجره فرفورژه
انواع حفاظ پنجره فرفورژه
انواع حفاظ پنجره فرفورژه

قیمت ساخت نرده پنجره

علاوه بر موارد بیان شده در بالا گزینه دیگری که تأثیر مستقیم روی قیمت تمام شده حفاظ پنجره خواهد داشت، دستمزد سازنده و قیمت ساخت نرده پنجره خواهد بود. کاربران توجه داشته باشند که دلیل استفاده از Windows Fence امنیت است. از این رو برای ساخت آن لازم است که حتما از یک سازنده خوب و با تجربه استفاده نمایید. صنایع فلزی ایران سازه با بیش از 40 سال تجربه در زمینه ساخت انواع نرده و حفاظ پنجره این امکان را دارد تا در کوتاه ترین زمان استانداردترین محصول را برای شما تهیه کند. برای بازدید از پروژه ها و کارهای ما می توانید از طریق شماره تماس 09127716460 با ما در تماس بوده و ایده آل ترین Windows Protector خود را از ما بخواهید. کارشناسان ما همیشه آماده شنیدن سوالات شما خواهند بود.

انواع حفاظ پنجره فرفورژه
انواع حفاظ پنجره فرفورژه
انواع حفاظ پنجره فرفورژه

قیمت انواع حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره کدام ها هستند؟ تفاوت انواع حفاظ پنجره فقط در طرح و شکل های موجود روی میله های آنها نیست. این تفاوت می تواند ابعاد گسترده تری داشته باشد. در یک دسته بندی کلی می توان حفاظ پنجره متحرک، حفاظ پنجره مدرن، حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره آهنی ساده را 4 نوع از انواع پرکاربرد و پرطرفدار نرده پنجره دانست. با نشاخت انواع حفاظ پنجره ساختمان کاربران می توانند در انتخاب بهترین مدل آن راحت تر تصمیم بگیرند. البته مشورت با یک متخصص و کارشناس در این باره نیز همیشه کلید حل گره ها و مشکلات خواهد بود. کارشناس ما در صنایع فلزی ایران سازه با شماره تماس 09127716460 همیشه آماده پاسخگویی به سوالات کاربران می باشد. از این رو هر گونه ابهام درباره قیمت انواع حفاظ پنجره و نحوه به کارگیری و تفاوت های آنها را می توانید از این طریق جویا شوید. برای مشاهده عکس حفاظ پنجره نیز می توانید با کارشناس ما تماس گرفته تا منبع عظیمی از عکس حفاظ پنجره را در اختیار داشته باشید.

حفاظ پنجره مدرن یا حفاظ پنجره فرفورژه؟

حفاظ پنجره فرفورژه که سطح کیفیت و زیبایی آن کمی بیشتر از حفاظ پنجره آهنی ساده می باشد، یکی از پرطرفدارترین انواع حفاظ پنجره است. سابقه استفاده از این حفاظ پنجره بسیار طولانی بوده و کاربران تا حد زیادی با این نوع حفاظ پنجره آشنا هستند. قیمت حفاظ پنجره فرفورژه هم تقریبا معقول بوده و با یک هزینه مناسب می توانید طرح حفاظ پنجره منحصر به فرد و خاص ساختمان خود را به سازنده مورد نظر خود سفارش دهید. حفاظ پنجره مدرن هم یکی از انواع نرده پنجره فلزی می باشد که در سال های اخیر شاهد استفاده زیادی از آن هستیم. این نرده پنجره با زیبایی خاصی که دارد در مدتی زمانی کوتاه تبدیل به یکی اط پرطرفدارترین های بازار شده است. قیمت حفاظ پنجره مدرن هم بسته به میزان آهن آلات یا استیل مورد استفاده در آن می تواند متفاوت باشد. البته طرح انتخابی نیز تاثیر بسزایی روی این قیمت خواهد داشت.

سوالات رایج در مورد حفاظ پنجره

در این قسمت در مورد سوالات رایجی که کاربران از تیم ایران سازه می پرسند، مطالبی را بیان کرده ایم.

حفاظ پنجره برای امنیت مناسب است؟

حفاظ پنجره نه تنها امنیت ساختمان شما را تضمین می کند. بلکه مانع از سقوط نیز می شود. با توجه به مدل و جنسی که برای نرده پنجره انتخاب می کنید، می توانید امنیت خانه خود را تضمین کنید.

انواع حفاظ پنجره چیست؟

در ایران سازه انواع نرده پنجره در طرح و مدل های مختلفی تولید می شود. از جمله این مدل ها می توان به حفاظ پنجره آهنی ساده و یا نرده پنجره فرفورژه و ی همچنین به طرح حفاظ پنجره استیل و مدرن اشاره کرد.. همچنین انواع طرح های ساده و یا سلطنتی و همچنین کلاسیک برای حفاظ پنجره ساخته و نصب می شود.

انواع حفاظ پنجره فرفورژه
انواع حفاظ پنجره فرفورژه

قیمت حفاظ پنجره چقدر است؟

نرده پنجره با توجه به جنس و مرغوبیت متریال و همچینن مدل و ابعاد آن بستگی دارد. اما در ایران سازه قیمت ها نرخ مصوب دارند و شما با هزینه مقرون به صرفه می توانید از این شرکت خرید کنید.

انواع حفاظ پنجره فرفورژه
انواع حفاظ پنجره فرفورژه

آیا برای پنجره دو جداره نیز می توان حفاظ خرید؟

نه تنها پنجره های ساده بلکه پنجره های دو جداره نیز می توانند از مزیت های حفاط آهنی و یا استیل و یا فرفورژه ایران سازه بهره مند شوند. نرده پنجره حافظ و نگهبان خانه های سبز شماست. حفظ پنجره یکی از انواع حفاظ های ایمنی برای خانه های امروزی است که در حال حاضر در بسیاری از خانه ها آن را شاهد هستیم. عدم استفاده از نرده آهنی پنجره می تواند معایب بسیار زیادی برای خانه ها به دنبال داشته باشد. از این رو در این مقاله سعی داریم بیشتر با این نرده آشنا شده و چالش های مربوط به آن را بررسی کنیم. استفاده از این نرده مانع از ورود افراد متفرقه به داخل خانه و یا اداره از طریق پنجره شده و از این بابت می تواند یک وسیله ایمنی و امنیتی عالی باشد. اما نصب و ساخت آن نیز خیلی ساده نبوده و نیاز به بررسی های کامل دارد.

مزیت های استفاده از نرده حفاظ پنجره

• ایجاد امنیت کامل برای پنجره ها • عدم امکان ورود افراد متفرقه از پنجره • عدم امکان افتادن افراد و بچه ها از پنجره • زیبایی نمای ساختمان استفاده از نرده آهنی پنجره دارای مزیت های بسیار زیادی است. البته دسترسی به همه این مزیت ها نیازمند استفاده از خدمات سازندگان با تجربه و حرفه ای است. امکان ساخت طرح های بسیار زیبا و البته با دقت به نکات ایمنی نیاز به تجربه و تخصص دارد که افراد با تجربه می توانند از پس آن بر بیایند. به صورت کلی اما می توان مزیت های زیر را برای استفاده از نرده حفاظ پنجره برشمرد:

انواع حفاظ پنجره فرفورژه

اهمیت نصب نرده حفاظ پنجره

به بررسی مزیت های استفاده از نرده آهنی پنجره پرداخته و اهمیت ساخت با کیفیت این نرده را نیز مرور کردیم. اما در این بخش قصد داریم به اهمیت استفاده از این نرده حفاظ بپردازیم. خیلی از کاربران استفاده از نرده آهنی پنجره را امری معمولی پنداشته و خیلی به دنبال آن نمی روند. اما باید یادآور شویم که با توجه به مشکلات زیادی که عدم استفاده از این نرده ممکن است برای کاربران به دنبال داشته باشد، استفاده از این نرده گاها در برخی از خانه ها و ادارات الزامی است. از این رو حتما باید به این نکته توجه داشته باشید. مخصوصا برای واحد های آپارتمانی که در طبقات پایین قرار دارند و یا ساختمان های ویلایی کم ارتفاع که امکان ورود افراد متفرقه به داخل ساختمان از آنها وجود دارد.

انواع حفاظ پنجره فرفورژه

نرده فلزی پنجره و طرح های متنوع آن

همچنین یکی دیگر از چالش هایی که در زمینه نرده آهنی پنجره روبروی کاربران قرار دارد، انتخاب از میان مدل های بسیار متنوع است. قبل از اینکه به بررسی این چالش بپردازیم باید یادآور شویم که انتخاب یک مدل زیبا نباید مسائل مربوط به ایمنی ترین حفاظ را به فراموشی انداخته و باعث غفلت شود. امنیت کامل این نرده لازمه استفاده از بهینه از آن است. از این رو در کنار زیبایی امنیت را نیز باید لحاظ کنید. با این حال کاربران و متقاضیان می توانند به راحتی اقدام به انتخاب از میان مدل های بسیار متنوع کرده و محصولی در خور و مناسب با نمای ساختمان خود تهیه کنند. البته تجربه بالای سازنده باعث می شود تا امکان ساخت طرح های متنوع برای کاربران وجود داشته باشد. برای این منظور در صنایع فلزی ایران سازه شرایطی را در نظر گرفته ایم که با استفاده از آنها می توانید با مشاهده طرح های مختلف، طرح مربوط و مخصوص را انتخاب و در اختیار داشته باشید.

انواع حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره متحرک

نرده آهنی متحرک یکی دیگر از انواع نرده های حفاظ پنجره است که می توانید از آن هم برای امنیت بالا و هم برای امکان باز کردن کامل پنجره در مواقع لزوم استفاده کنید. این نرده امکان باز و بسته شدن داشته و در صورت نیاز و حضور در خانه می توانید آن را باز کنید. استفاده از این نوع نرده پنجره را نیز می توانید در زمین تهیه این محصول در نظر بگیرید.

حفاظ پنجره محکم

برای انتخاب یک کار محکم برای نرده پنجره میتوان انتخاب های مختلفی انجام داد. میتوان با هزینه خیلی پایین نرده پنجره پروفیلی یا با هزینه ای متوسط یک طرح جذاب فرفورژه یا با حداکثر هزینه حفاظ پنجره استیل مصلح را انتخاب نمود.

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس