صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

قیمت و خرید حفاظ پنجره

حفاظ پنجره فرفورژه خرید بسیار مناسب برای ساختمان هایی است که به دنبال افزایش ضریب امنیتی هستند. توجه داشته باشید که نرده حفاظ پنجره سبب افزایش ضریب امنیت ساختمان شما می‌شود زیرا هم مانع ورود سارقین و هم مانع از ورود افراد می شود در واقع شما با خرید یک بازی پنجره می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. نرده حفاظ پنجره فرفورژه در این شرکت با بهترین متریال موجود در بازار ایران ساخته می شود برای مثال از جوشکاری کربن دی اکسید برای جوشکاری میلگرد در کنار همدیگر و همچنین از رنگ آمیزی الکترواستاتیک کوره ای درجه یک برای رنگ آمیزی میلگردها و نرده پنجره استفاده میشود. توجه داشته باشید که میلگرد ها در طبقات پنجره چگونه در کنار هم قرار گرفتند که به راحتی نتوانند از لابلای میلگردها به پنجره دسترسی داشته باشید و وارد خانه شما شود. همچنین ارتفاع تراکم و همچنین عرضه حفاظ پنجره متناسب با قاب پنجره دهات شده است و البته بر اساس سلیقه مشتری می توان تغییرات بسیار منحصر به فردی روی نرده حفاظ پنجره اعمال کرد. برقراری امنیت و حفظ حریم داخل و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد از طریق پنجره ها امری اجتناب ناپذیر می باشد. ورود از طریق پنجره ها به خصوص در طبقات پایین تر یا ساختمان هایی که از طرفین همسایه ای ندارند امری آسان است و ممکن است خطرات زیادی را به دنبال داشته باشد. بهترین حفاظ پنجره برای هر ساختمانی براساس معماری خارجی آن ساختمان متفاوت است، برای مثال بهترین حفاظ پنجره برای ساختمان های اداری، حفاظ پنجره کشویی یا متحرک یا نرده حفاظ پنجره ساده است. برای ساختمان های اداری می توان از طیف گسترده ای از حفاظ های پنجره کمک گرفت. در هر صورت انتخاب بهترین نرده پنجره کاملا سلیقه ای می باشد.

قیمت حفاظ پنجره مدرن

حفاظ پنجره فرفورژه می‌تواند امنیت به ساختمان شما دعوت کند در این شرکت قیمتها بر اساس نرخ اتحادیه و تعیین شده برابر شما میتوانید با قیمت مناسب پنجره مورد نظر را برای ویلای آپارتمان خود تهیه کنید و از طرف دیگر در نظر داشته باشید که ابعاد مدل و همچنین تراکم حفاظ پنجره از فاکتورهای موثر در قیمت نهایی این حفاظ هستند.

قیمت حفاظ پنجره

امروزه طیف گسترده ای از حفاظ های پنجره تولید می شود که هر کدام قیمت های متفاوتی دارند. تراکم، ارتفاع، طرح و همچنین ریزه کاری های مورد نیاز برای طرح های سنگین و ... روی قیمت حفاظ پنجره تاثیر می گذارد. قیمت هر مترمربع حفاظ اهنی پنجره دو لنگه با توجه به طرح حفاظ بالکن و تراس اهنی و نرده حفاظ پنجره متفاوت است. حفاظ پنجره که امنیت و زیبایی را برای ساختمان ها ارائه می دهد از امنیت بالایی برخودار است. به صورت کلی قیمت حفاظ پنجره به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب حفاظ پنجره با قیمت مناسب طرح و مدل آن است. یراق آلات خاص و سفارشی، رنگ آمیزی های اختصاصی یا هر کار اضافی که در طراحی حفاظ پنجره انجام شود، سازه را شکیل تر می کند. ابعاد، متریال به کار رفته در ساخت حفاظ پنجره و به صورت کلی وزن آن قیمت نرده حفاظ پنجره را تعیین می کند.

قیمت و خرید حفاظ پنجره
قیمت حفاظ پنجره مدرن

بهترین حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره فرفورژه خرید بسیار ایمن و عالی اسیر و شما با خرید این بسته می توان زیبایی را به نمای خارجی ساختمان خود دعوت کنید و همین که استحکام امنیت بسیار زیادی را برای ساختمان خود به ارمغان بیاورید. خانه های ویلایی و آپارتمان‌های طبقه اول که پنجره رو به خیابان یا فضای باز دارند مکانهایی مناسب برای سرقت هستند چون سارق میتواند از پنجره وارد و خارج شود. حتی ممکن است در منزل باشید و کسی از پنجره باز بدون نرده منزل شما وارد شود و اقدام به سرقت کند. با خرید حفاظ پنجره امنیت را به خانه های خود بازگردانید. خوشبخاته امروزه انواع طرح و اقسام نرده پنجره کلاسیک، آکاردئونی، ابرویی، فانتزی و… علاوه بر زیبایی، آرامش و امنیت ما را هم فراهم می کنند. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نصب نرده پنجره
قیمت و خرید حفاظ پنجره
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس