صنایع فلزی ایران سازه

ورق پلی کربنات برای سقف آلاچیق، گلخانه، پارکینگ

ورق پلی کربنات محصولی از پلیمرهای ترموپلاستیک است. این ورق در برابر عوامل جوی مانند گرما و حرارت، باران و ... تغییر شیمیایی در آن رخ نمی دهد. همچنین به دلیل خاصیت انعطاف پذیری که دارد برای سقف پارکینگ، مسقف کردن فضاهای باز مانند تراس یا آلاچیق و غرفه ها بهترین انتخاب است.

سقف پلی کربنات با قیمت مناسب در تهران و کرج

 

پوشش سقف با نورگیر پلی کربنات استقامت بالا، شفافیت بی نظیر، عبور نور به دلیل خاصیت ورق پلی کربنات دارد. آلاچیقی که از این محصول ساخته می شود نسبت به سایر پوشش ها مانند سفال بسیار سبک تر است و وزن کمتری دارد اما در عین حال مقاومت بالایی دارد. سقف پلی کربنات برای استخر نیز استفاده می شود که رنگ پذیری بالای آن در نهایت فضای شیک و شکیلی در استخر ایجاد می کند.

قیمت سقف پلی کربنات در شرکت ایران سازه

یکی از مقرون به صرفه ترین سقف های پوششی برای آلاچیق، استخر، گلخانه، پارکینگ و .... پلی کربنات است زیر این سازه را به عنوان یک سازه فلزی سازه می شناسند که قیمت ارزانی نسبت به سایر پوشش ها دارد. در شرکت ایران سازه قیمت سقف پلی کربنات براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود که همین امر سبب قیمت مناسب آن در این شرکت شده است. فاکتورهای موثر در قیمت این محصول شامل، جنس و متریال به کار رفته، میزان برشکاری و تراشکاری، دستمزد سازنده و سود فروشنده است.

سایبان شفاف پلی کربنات برای حیاط خلوت

 

 قیمت آردواز- سایبان  - پلی کربنات برای پوشش حیاط خلوت و تراس - استخر

 

نتیجه گیری از خرید سقف پلی کربنات مدرن و جدید

کاربرد سقف پلی کربنات برای آلاچیق در ویلاهای پوشیده از درخت، سقف استخر و همچنین غرفه ها، پارکینگ ها، فضاهای باز و ... است آنچه که سبب شده است این محصول مورد استقبال قرار بگیرد تنوع رنگ این پوشش است که رنگ های شاد و جذابی دارد و سایه بان خوبی است. مزایای پوشش پلی کربنات برای آلاچیق» 1. قیمت مناسب 2. زیبایی و سادگی 3. سبک و قابل حمل بودن و وزن کم آن 4. مقاومت بالا 5. تنوع رنگ بندی و مدل های مختلف 6. پوشش یکپارچه و منظم چرا ایران سازه ؟؟؟ 7. 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 8. 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 9. 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

سقف رنگی  پلی کربنات برای گلخانه و استخر

 

سقف پلی کربنات برای پارکینگ، استخر، پاسیو و...

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس