صنایع فلزی ایران سازه

درب ورودی حیاط سلیقه شما را به رخ می کشد.

درب ویلایی ساختمان و درب آپارتمان از عناصری بوده که در زیبا نشان دادن نمای ساختمان بسیار تاثیر گذار است. خانه ای به شکوهمندی قصرها، از روی درب آن مشخص می شود. از آن جایی که اولین نقطه ای که فرد با ملک شما در ارتباط است درب منزل است. از این رو در انتخاب درب حیاط ساختمان دقت کافی به عمل آورید.

درب حیاط ساختمان

 

درب ورودی ساختمان رنگ و طرح درب حیاط ساختمان سبب شده است تا در کوچه انواع متفاوتی از مدل های درب حیاط را مشاهده کنیم. اما همیشه یک درب است که هم از لحاظ دیداری و هم از نظر مدل نسبت به سایر درب ها زیباتر و شکیل تر جلوه می کند. با توجه به عنصر زیبایی شناسی درب حیاط ساختمان خود را از بهترین ها انتخاب کنید. ایران سازه با سال ها تجربه در زمینه تولید درب ورودی حیاط از بهترین های این عرصه به حساب می آید.

کیفیت درب ویلایی یا درب باغ در ایران سازه

رنگ و جنس متریال به کار رفته برای تولید درب حیاط در انواع دو لنگه یا سه لنگه همگی بسته به شرکتی دارد که از ان درب را تهیه می کنید. دربی که سریعا در برابر آفتاب رنگ می بازد و رنگ آن بر اساس نور خورشید و یا شرایط محلی از بین می رود، پس به درستی و با مواد خوبی رنگ آمیزی نشده است. کیفیت متریال و آهن آلات استفاده شده و نوع جوشکاری نیز بسیار در انتخاب درب ورودی مهم است.

قیمت درب ویلایی ساختمان

 

قیمت درب سه لنگه حیاط

 

قیمت درب حیاط ساختمان

داشتن درب ویلا یا آپارتمان شیک و همچنین با کیفیت مستلزم هزینه است! البته منظور از صرف هزینه به معنی پرداخت هزینه های گزاف نیست. از آن جایی که قیمت و هزینه درب ویلایی ساختمان در صنایع ایران سازه مطابق با نهادهای اتحادیه تعیین می شود. از این رو نگران هزینه های بی مورد که در اکثر شرکت ها مشاهده می شود. نباشید.

درب ویلایی باغ

 

درب ورودی ساختمان باغ

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس