صنایع فلزی ایران سازه

نرده نخل مرداب یکی از بهترین حفاظ ساختمان

حفاظ آهنی نخل مرداب امنیت ساختمان شما را تضمین می کند. نرده آهنی که از طبیعت وحشی الهام گرفته است، سبب می شود تا دیوار خانه شما شیک و بی نظیر باشد. بنابراین برای داشتن نرده آهنی نخل مرداب کافیست که با ایران سازه تماس بگیرید. این شرکت با سابقه ای درخشان توانسته است جایگاه قابل قبولی بین مشتریان خود پیدا کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ نخل مرداب با طرحی که دارد سبب می شود نمای ساختمان شما بسیار خاص جلوه کند. زیرا طرح مدرنی بوده که برای ساخت حفاظ دیواری استفاده می شود. با توجه به اینکه گل های این نرده خاص با میلگرد های کوچک و با نمره کم در کنار یکدیگر جوش خورد اند؛ بنابراین منظره ای زیب روی دیوار ساختمان شما فراهم می کنند.

امنیت دیوار خانه با نرده حفاظ نخل مرداب

نرده روی دیوار طرح نخل مرداب امنیت بی پایان ساختمان شما را تضمین می کند. زیرا میلگرد های به کار رفته در آن به گونه ای در کنار هم چینش می شوند که دیگر هیچ راهی را برای نفوذ افراد باقی نمی گذارند. نرده نخل مرداب با توجه ب فولاد زنگ و همچنین رنگ ها کوره ای و جوشکاری با co2 کیفیت مرغوبی را برای یک نرده فراهم کرده است. با توجه به میلگرد های به کار رفته در ساخت حفاظ نخل مرداب، امکان برش یا خم کردن و عبور از لابه لای شاخ های در هم تنیده این حفاظ غیر ممکن است.

نرده حفاظ روی دیوار نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

قیمت نرده نخل مرداب

حفاظ روی دیوار طرح نخل مرداب در ایران سازه با توجه به نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. از این رو برای اینکه این حفاظ را داشته باشید کافیست از ایران سازه درخواست داشته باشید تا کاتالوگ و همچنین مشاوره رایگان برای شما ارائه دهد. قیمت نرده آهنی نخل مرداب با توجه به تراکم و همچنین ارتفاع نرده نخل مرداب متغیر است. برای خرید نرده آهنی نخل مرداب که یکی از جدیدترین حفاظ آهنی دیوار است کافیست با شماره 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ  نخل مرداب

 

قیمت حفاظ نخل مرداب

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس