صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ نرده استیل

انواع نرده استیل را میتوان به دو دسته مسلح و غیر مسلح تقسیم بندی نمود. استیل فلز کمیابی است و هر عنصر کمیابی در طبیعت از قیمت بالاتری نسبت به بقیه برخوردار بوده، معمولا برای ساخت نردهای استیل از مواد مصرفی کمتری استفاده میشود که باعث کاهش قیمت محسوس نرده شود، این امر باعث شده تا نمودار زخامت نرده پایین تر از حد مطلوب یا در حد مرز مطلوبیت توقف کند. اما راهکار چیست؟

در موارد حفاظ برای پنجره ساختمان یا نرده راه پله نمای کار بسیار مهم بوده و از انجایی که استیل بسیار براق و سطح سیقلی ای را دارا می باشد این فلز بسیار پر طرف دار بود اما ایا تنها زیبایی برای مباحثی همچون حفاظ پنجره کافی  است؟

در ابتدا به این موضوع اشاره نمودیم که استیل فلزی گران بها است و برای مقرون به صرقه شدن از را تا جایی که امکان دارد یا زخامتی نازک میسازیم این مساله باعث شده تا استیل نتواند استاندارد های موجود به حفاظ را کسب کند! اما راه حلی دیگه پیش روی ماست: استیل مسلح!

حفاظ استیل معمولا از لولهای توخالی ساخته شده است این فضای داخل لوله استیل راه حل را به ما نشان میدهد. ما میتوانیم با استفاده از میلگرد های ارزان قیمت و زخیم در این فضا استیل را از مرزهای استاندارد حفاظتی بسیار فراتر ببریم .

نرده حفاظ پنجره استیل

 

قیمت نرده استیل

 

نرده راه پله استیل

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس