صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

انواع حفاظ پنجره دوجداره

در ساختمان های امروزی امنیت حرف اول را می زند. به همین دلیل است که نصب حفاظ پنجره دوجداره بزرگ ساده یا کشویی بسیار اهمیت دارد. نرده حفاظ پنجره دوجداره بزرگ دارای امنیت لازم برای ویلا و آپارتمان دارد. این نوع نرده از حفاظ شبه چوب و وینییل برای پنجره دو جداره استفاده می کند که علاوه بر زیبایی امنیت و استحکام بسیار بالایی دارد. همچنین حفاظ پنجره دوجداره استیل نیز نوع دیگری است که بسیار کاربرد دارد. 1. حفاظ آکاردئونی پنجره برای پنجره های بزرگ این حفاظ پنجره مانند درب آکاردئونی باز و بسته می شود و با بستن قفل کتابی غیر قابل نفوذ است. از این نوع حفاظ می توان برای پنجره های بسیار بزرگ استفاده کرد. 2. حفاظ پنجره رول یا کشویی برای آپارتمان یا ویلا: این نوع حفاظ پنجره مانند پرده های کرکره ای هستند که به صورت رول شونده می باشند و به راحتی باز و بسته می شوند. برای درب مغازه ها و پارکنیگ نیز از این مدل نرده حفاظ استفاده می شود. 3. حفاظ نرده ای: این نوع نرده حفاظ به صورت نرده در مقابل پنجره نصب و اجرا می شود. امکان باز و بسته کردن آن وجود ندارد. 4. حفاظ ابرویی: این حفاظ معمولا تمام پنجره را نمی پوشاند و تنها بهش های بالای پنجره را می پوشاند و بیشتر جنبه زیبایی دارد.

قیمت نرده حفاظ پنجره مدرن

بورس حفاظ پنجره از جمله حفاظ پنجره فرفورژه، حفاظ پنجره ساده، حفاظ پنجره طرح چوب و .... با قیمت های عالی و طراحی های شیک و زیبا همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. در ساختمان های نوساز معمولا به هنگام ساخت بنا از نرده های حفاظ پنجره با رنگ مناسب برای پنجره های بزرگ استفاده می شود. شما براساس نمای ساختمان، بودجه و سلیقه خود می توانید یکی از انواع متنوع نرده حفاظ پنجره را انتخاب کنید.

قیمت نرده حفاظ پنجره مدرن

نرده حفاظ پنجره آکاردئونی به صورت درب آکاردئونی و ریلی است که به اطراف باز و بسته می شود تا از فضای بیرون لذت ببرید. با قفل محکم و رعایت استانداردهای نصب ایمنی بسیار بالایی دارد. نرده حفاظ پنجره رولی به صورت درب پارکینگ یا درب مغازه ها که به صورت رولی یا کشویی بالا می رود نوع دیگر حفاظ های مدرن است. نرده حفاظ پنجره ثابت که نوع رایج است و به صورت ثابت روی پنجره جوشکاری می شود. قیمت هر مترمربع حفاظ اهنی پنجره دو لنگه با توجه به طرح حفاظ بالکن و تراس اهنی و نرده حفاظ پنجره متفاوت است. حفاظ پنجره ساده معمولا از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار است. این حفاظ از قوطی های 20 در 20 یا از 20 در30 ساخته شده و طرح های ساده ای دارند که به صورت کلاف های در هم تنیده افقی و عمودی قرار می گیرند. اما حفاظ پنجره مدرن یا کلاسیک که از طرح های پیچیده تری برخوردار است از نظر قیمت نیز متفاوت است. قیمت نرده حفاظ پنجره براساس طرح، ابعاد و کیفیت متریال به کار رفته در آن قیمت گذاری می شود.

خرید حفاظ پنجره در ایران سازه
انواع مدل حفاظ پنجره

نصب نرده حفاظ پنجره دوجداره چگونه است؟

آیا می دانید که امنیت ساختمان شما در دستان نرده حفاظ پنجره است. به عبارتی امنیت اولین عامل مهم در ساختمان است. حفاظ پنجره دوجداره این امر را برای شما آسان کرده است. تصور کنید خانه ای با نرده حفاظ های محکم و ایمن و با کیفیت دارید که خیالتان از هر چیزی راحت است، نه قابل باز شدن است و نه قابل شکستن و همچنین ب گذر زمان رنگ نمی بازد و کیفیت خود را از دست نمی دهد. برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

مرکز فروش با قیمت مناسب حفاظ پنجره
مرکز فروش با قیمت مناسب حفاظ پنجره
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس