صنایع فلزی ایران سازه

خرید حفاظ پنجره جدید و مدرن با قیمت عالی

خرید حفاظ پنجره مدرن یک انتخاب عالی برای امنیت ساختمان است. توجه داشته باشید که سارقین از طریق پنجره نیز می توانند در خانه شما نفوذ کنند. حفاظ مدرن پنجره را شیک انتخاب کنید تا هم زیبایی خانه شما را تامین کند و هم امنیت را برقرار کند. حفاظ پنجره مدرن به دلیل طرح خاصی که دارد در بین مشتریان بسیار محبوب شده است. این نرده با پروفیل ها با ابعاد متفاوت و چینش افقی و عمودی ساخته می شود و می توان با کمک آن به طرح های زیبا و مینی مال خاص رسید. حفاظ پنجره مدرن به دلیل سادگی که دارد از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. در این حفاظ به جای پیچ و و مهره از جوشکاری استفاده می شود. در جوشکاری از کربن دی اکسید به جای الکترود استفاده می شود که همین امر سبب امنیت بالا می شود زیرا جوشکاری کربن دی اکسید بسیار محکم است.

نرده حفاظ پنجره ساده

 

زمانی که جوشکاری و رنگ آمیزی با بهترین متریال و دستگاه ها انجام شود در نهایت بهترین محصول را می توان داشت. در حفاظ مدرن پنجره باید به ریزه کاری ها دقت شود زیرا به دلیل طرح ساده ریزه کاری ها بسیار به چشم می آیند. رنگ های روغنی و رنگ های پودری الکترواستاتیک رنگ هایی هستند که برای رنگ آمیزی نرده حفاظ پنجره استفاده می شود. رنگ های کوره ای الکترواستاتیک نسبت به رنگ های روغنی بهتر و مقاومتر هستند که در ایران سازه نیز از این رنگ ها استفاده می شود.

قیمت حفاظ پنجره

حفاظ پنجره براساس ابعاد، مدل و طرحی که دارد و در نهایت براساس وزن قیمت گذاری می شود. انتخاب مدل حفاظ های پنجره لوکس و فرفورژه در مقابل نرده حفاظ پنجره ساده و مینی مال قیمت بیشتری دارد. البته توجه کنید که در نهایت قیمت حفاظ پنجره براساس وزن آن تعیین می شود و همچنین مواد به کار رفته در ساخت آن برای قیمت گذاری مهم است. برای مثال اگر برای ساخت نرده حفاظ پنجره از میلگردهای گالوانیزه استفاده شود یا اگر ازمیلگردهای ساده استفاده شود قیمت های متفاوتی برای نرده حفاظ پنجره وجود دارد.

قیمت حفاظ پنجره

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره امنیت ساختمان شما را افزایش می دهد. اگر به دنبال این هستید که امنیت خانه خود را افزایش دهید و در عین حال نمای خانه خود را شیک و زیبا جلوه دهید به شما پیشنهاد می کنیم که حفاظ پنجره شیک و جدید را انتخاب کنید. ایران سازه یک انتخاب عالی برای خرید حفاظ پنجره است زیرا هم قیمت ها در آن مقرون به صرفه بوده و هم تمامی جزئیات براساس نظر مشتری ساخته می شود. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید

نرده حفاظ پنجره

 

خرید حفاظ پنجره

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس