صنایع فلزی ایران سازه

سقف پاسیو را با قیمت مناسب و زیبا بخرید.

یکی از راه هایی که می توان با کمک آن حیاط منزل یا حیاط خلوت و همچنین فضای گلخانه را پوشش داد و یا برای پاسیو استفاده کرد، استفاده از پوشش های آماده برای این بخش ها است. این سقف ها برای تنظیم نور آفتاب و همچنین پشگیری از ورود گرد و غبار کاربرد دارد. در نظر داشته باشید که با پوشش سقف پاسیو می توان از ان به عنوان اتاق استفاده کرد.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

گزینه مناسب برای سقف پاسیو و حیاط خلوت در ساختمان ها که هم زیبایی را به ساختمان هدیه دهد و هم قیمت مناسبی داشته باشد و در عین حال کیفیت مطلوبی نیز داشته باشد استفاده از نورگیر های آردواز یا سایبان در ابعاد و اندازه های مختلف است.

قیمت سقف پاسیو در ایران سازه

ایران سازه که نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع محصولات فلزی دارد، سعی بر این کرده است تا بهترین محصولات برای پوشش حیاط خلوت و همچنین پوشش سقف پاسیو و یا گلخانه را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد. در نظر داشته باشید که سقف پاسیو در ایران سازه که تولید می شود براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو قیمت مناسبی دارد. مشتریان می توانند با هر بودجه ای که دارند، بهترین سقف پاسیو با کیفیت عالی را از ما خریداری کنند.

خرید سایبان یا سقف ایرانیت

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید سقف پاسیو در ایران سازه

سقف پاسیو باید آبندی شده باشد و در عین حال از بهترین مواد برای رنگ آمیزی استفاده شده باشد تا زیبایی داشته باشد. همچنین مقاومت بالایی در برابر نور آفتاب داشته باشد. البته در نظر داشته باشید که سقف پاسیو باید عایق صوتی و حرارتی باشد و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کند. محصولات با کیفیت عالی در شرکت باتجربه ایران سازه با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

سقف پلاستیکی ایرانیت

 

سقف ایرانیت پلاستیکی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس