صنایع فلزی ایران سازه

نرده راه پله شیک و مدرن

برای خانه های دوبلکس و سوبلکس نرده راه پله شیک زیبایی نمای خانه را دو چندان می کند. وجود حفاظ شیک و جدید با کیفیت عالی و قیمت مناسب همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. اگر دوست دارید فضایی شیک و خاص در خانه خلق کنید و هم فضای کمی را به آن اختصاص دهید، از نرده راه پله مارپیچی استفاده کنید.

قیمت نرده آهنی راه پله شیک

 

نرده حفاظ راه پله به عنوان تزئین خانه ها استفاده می شود و نقش مهمی در زیبایی پله های ساختمان و به طور کلی نمای خانه دارد. البته غیر از اینکه نرده راه پله سبب افزایش زیبایی می شود، ایمنی آن را نباید دست کم گرفت. نرده راه پله باید به گونه ای باشد که ایمنی را نیز برقرار کند و تکیه گاهی ایمن باشد. بنابراین استفاده از متریال با کیفیت و جوشکاری و برشکاری نقش مهمی در حفاظت نرده راه پله برعهده دارد.

قیمت نرده راه پله در شرکت ایران سازه

نرده راه پله ایران سازه یکی از بهترین ها بازار می باشد. شما می توانید برحسب ابعاد و متراژی که مد نظر دارید یکی از طرح های متنوع نرده راه پله را انتخاب کنید. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود.

نرده راه پله مدرن و خاص

 

نرده حفاظ استیل و فرفورژه

 

نتیجه گیری از خرید نرده آهنی راه پله

نرده آهنی راه پله برای امنیت ساختمان و همچنین برای افزایش زیبایی نمای داخلی خانه به کار می رود. نرده راه پله برای آپارتمان های دوبلکس امروزی بسیار نقش مکمل و تکمیل کننده زیبایی را برعهده دارد. کیفیت خوب و متریال عالی در ایران سازه به شما نرده راه پله مدرن و عالی را هدیه می دهد. برای تماس با کارشناس و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت حفاظ نرده راه پله

 

نرده راه پله شیک

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس