صنایع فلزی ایران سازه

قیمت نرده روی دیوار در سایت ایران سازه

 

خانه های شما با حفاظ اهنی  و نرده روی دیوار امن می شودو. انواع نرده آهنی برای حفاظ دیوار در طرح های نرده شاخ گوزنی، نرده لیلیوم، نرده بوته ای و..... قیمت حفاظ ساختمان با یک تماس با شماره تلفن 09127716460 در صنایع فلزی ایران سازه. 
 

 

حفاظ روی دیوار

 

قیمت حفاظ نرده دیوار

 

حفاظ آهنی روی دیوار قیمت

 

تفاوت نرده حفاظ شاخ گوزنی با نرده بوته ای در چیست؟

نرده حفاظ شاخ گوزنی تراکم کمتری نسبت به نرده حفاظ بوته ای دارد. بنابراین قیمت نرده بوته ای بالاتر بوده البته امنیت بالاتر نیز این حفاظ دارد.

تفاوت حفاظ شاخ گوزنی با نرده سرنیزه ای چیست؟

نرده سرنیزه امنیت پایین تری نسبت به نرده شاخ گوزنی دارد. همچنین عرض این نرده نسبت به شاخگوزنی کمتر است. در نظر داشته باشید که قیمت سرنیزه مقرون به صرفه تر از نرده شاخگوزنی است.

کدام حفاظ امنیت بالاتری دارد؟

در بین انواع حفاظ آهنی دیوار، نرده شاخ گوزنی و نخل مرداب و همچنین لیلیومی بسیار امنیت بالایی دارند.

پرطرفدارترین نرده حفاظ آهنی دیوار کدام است؟

با توجه به اینکه زیبایی نرده حفاظ ها امروزه بسیار مهم شده است، نرده های گل دار مانند نرده حفاظ نخل مرداب و حفاظ لیلیومی طرفداران بالایی دارند.

ارتفاع حفاظ آهنی دیوار چقدر است؟

نرده حفاظ آهنی در ارتفاع 50 الی 120 تولید می شود. به طور معمول براساس نمای خانه ومیزان مجاورت آن با سایر ساختمان ها، ارتفاع استاندارد تعیین می شود.

عرض حفاظ آهنی مانند نرده شاخ گوزنی، بوته ای، لیلیومی چقدر است؟

هر مدل نرده حفاظ آهنی دارای عرض مناسبی مب شاد. مناسبترین و استانداردترین عرض، 50 سانتی متر می باشد. عرض حفاظ به ابعاد ارتفاغ نرده نیز بستگی دارد.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی یا نرده بوته ای ، نخل مرداب و... چقدر است؟

با توجه به نوع نرده حفاظ، تراکم ها متفاوت است. انواع حفاظ هایی که تراکم بالاتری دارند مانند نیزار یا نرده نخل مرداب، امنیت بیشتری نیز دارند.

نمره میلگرد به کار رفته در نرده حفاظ بوته ای، نرده نیزار، نرده شاخ گوزنی چقدر است؟

معمولا از نمرده میلگرد شماره 10 برای ساخت حفاظ استفاده می شود. با توجه به اینکه همین ضخامت هم مانع از خم شدن و برش خوردن می شود. اما میلگرد با نمره بالاتر نیز در ایران سازه برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی یا نرده دیوار استفاده می شود.

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس