صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

درب حیاط آهنی و فرفورژه با قیمت مناسب

درب حیاط آهنی یا درب فلزی یکی از عناصر مهم در ساختمان به شمار می رود. هم امنیت خانه و هم زیبای نمای خانه را تضمین می کند و نقش مهمی در زیبای شناختی ساختمان دارد. با توجه به اینکه انواع درب ویلایی جدید با قیمت مناسب و طراحی عالی در این شرکت تولید می شود شما می توانید با خیال راحت یکی از انواع متنوع درب ویلایی را با قیمت مناسب تهیه کنید. در ساخت درب ورودی ساختمان از فلز آهنی ساده یا فرفورژه استفاده می شود. ما برای شهرهای مختلف از جمله ایرانشهر، یاسوج، زاهدان، اهواز، کاشان، استان گیلان، شیراز، خرمشهر، بوشهر، استان مازندران، استان گلستان، پرند، پردیس، بومهن، نسیم شهر، شهریار، فشم، دماوند، آبسرد، لواسان، و ملارد، درهای فلزی ویلایی متناسب با نیاز و سبک هر صاحب خانه درب ویلایی متنوع تولید کرده ایم.

قیمت درب ویلایی

درب فرفورژه فلزی کلاسیک یک طراحی زیبا و جاودانه دارد، این درب ها با ظرافتی که دارند به فضای بیرونی ساختمان شما یک حس خوب و بی نظیری را القا می کنند. این درب ها از متریال مرغوب ساخته شده و در خانه های زیادی نمونه های آن به کار رفته است.

قیمت درب فلزی فرفورژه

درب فلزی شیک یک درب فلزی ساده یا یک درب ویلایی فرفورژه است که بسته به متریال به کار رفته در ساخت آن از قیمت های متفاوتی برخوردار است. درب فلزی حیاط براساس وزن قیمت گذاری می شود البته اگه سفارش شما به ریزه کاری های زیادی نیاز داشته باشد آنگاه قیمت آن براساس آن تغییر می کند. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه بوده و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید. خرید درب ویلایی با قیمت مناسب و کیفیت عالی را می توانید از این شرکت خریداری کنید. متریال با کیفیت به کار رفته در ساخت درب ویلایی در ماندگاری درب ویلایی بسیار تاثیرگذار است. جهت تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

درب فرفورژه فلزی کلاسیک
انواع درب ویلایی

انواع درب ویلایی

درب آهنی شیک و جدید که هم امنیت ساختمان را تضمین کند و هم زیبایی را به ساختمان هدیه بدهد درب فلزی فرفورژه است. یک درب فلزی مدرن ویلا راهی عالی برای افزودن حسی معاصر به فضای زندگی بیرونی شماست. درب آهنی فلزی حیاط یا پارکینگ با یک طراحی جاودانه و ساخته شده از مواد با کیفیت بهترین انتخابی است که می توانید برای ساختمان خود داشته باشید. این درها با خطوط براق، رنگ‌های جسورانه و الگوهای منحصربه‌فرد ظاهری را ایجاد می‌کنند و به طراحی ویلای شما کمک می‌کنند. اکثر افرادی که می خواهند ویلایی را برای خود خریداری کنند اولین گزینه ای که به نظرشون اهمیت زیادی دارد و برایشان چشمگیر می باشد کیفیت و قیمت درب ویلا بالخصوص زیبایی آن می باشد . جدا ازآنکه قسمت داخلی ویلا از اهمیت زیادی برخوردار است ولی نمای خروجی ویلا خصوصا درب ویلایی بسیار حائز اهمیت می باشد. اما نکته مهم در خرید درب ویلایی استفاده از متریال با کیفیت و قیمت مناسب است.

درب آهنی فلزی حیاط
درب آهنی شیک و جدید
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس