صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ نیزار تنها به امنیت می اندیشد.

خانه ای که با نرده حفاظ نیزار امن شده باشد، می تواند از همه جهات ایمنی را داشته باشد. زیرا حصار آهنی نیزار با طرح های بی نظیری که دارد سبب شده تا هیچ سارقی قصد سونیت به خانه شما را نداشته باشد. همچنین طرح و شکل این نوع نرده گارد روی دیوار که به شکل نی های نیزار است راه را برای ورود هر سارقی سد کرده است. خانه ای ایمن می خواهید، پس نرده حفاظ دیوار نیزار را روی خانه خود نصب کنید. حفاظ نیزار با طرح زیبا و شیک سبب شده است تا مشتریان بسیاری برای خرید این نوع حصار دیوار را انتخاب کنند. نرده حفاظ روی دیوار به طرح نیزار از قیمت خوبی برخوردار است. با توجه به این که این حفاظ از زیبایی و جلوه خوبی برخوردار است و هم اینکه با کیفیت عالی تولید می شود. بهترین و جدیدترین انواع حفاظ بالای دیوار شامل حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نیزار ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نخل مرداب و سرنیزه می باشد. هر فردی با سلیقه خود می توانید یکی از این نوع محافظ دیواری را برای دیوار حیاط یا باغچه خود انتخاب کند.

قیمت حفاظ نرده نیزار

طرح نیزار روی دیوارهای حیاط که از نی های مرداب الهام گرفته است، جلوه گاهی شیک و جالب را روی دیوار خانه فراهم می کند. از این رو ایران سازه نه تنها به زیبایی و نمای ساختمان ها اهمیت می دهد بلکه رنگ و برش کاری و ارتفاع را متناسب با شرایط درب و دیوار ویلا یا ساختمان در نظر می گیرد. اما زیبایی فقط هدف ما نیست. بلکه کیفیت متریال به کار رفته در ایران سازه نیز ثابت شده است. زیرا این شرکت با سال ها تجربه در زمینه تولید و عرضه انواع حفاظ دیوار و حفاظ پنجره سبب شده تا مشتریان از کیفیت محصولات این شرکت راضی و خرسند باشند.

قیمت نرده حفاظ دیوار نیزار

قیمت حفاظ نیزار به عواملی همچون کیفیت میلگردهای به کار رفته، تراکم میلگردها، ارتفاع و همچنین نوع رنگ بستگی دارد. از این رو قیمت نرده نیزار دیواری در صنایع ایران سازه براساس این عوامل و با توجه با نرخ اتحادیه تعیین می شود. کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسب را شعار خود قرار داده ایم. از ان جایی که ایران سازه با نیم قرن تجربه توانسته جایگاه خوبی بین مشتریان داشته باشد، بنابراین بر این شدیم تا قیمت های مقرون به صرفه را در کنار کیفیت مطلوب ارائه دهیم. تراکم و وزن حفاظ نیزار آبشاری دیوار در ایران سازه قیمت منصفانه ای دارد نرده حفاظ روی دیوار به طرح نیزار از قیمت خوبی برخوردار است. با توجه به این که این حفاظ از زیبایی و جلوه خوبی برخوردار است و هم اینکه با کیفیت عالی تولید می شود.

قیمت حفاظ نیزار برای ویلا یا باغ
قیمت نرده حفاظ روی دیوار نیزار

کاربرد نرده حفاظ دیوار نیزار

حفاظ دیوار نیزار انواع مختلفی دارد که برای ساختمان ها جهت افزایش امنیت به کار می رود. نرده حفاظ دیوار نیزار با میلگرد شماره 10 ساخته شده است و استفاده از آن می تواند امنیت را تا حد زیادی افزایش دهد. یکی از بهترین مدل هایی که می توانید برای امنیت ساختمان خود و حیاط دیوار یا باغ و ویلا استفاده کنید همین نرده حفاظ دیوار نیزار است. نرده حفاظ دیوار نیزار کاربردهای متنوعی دارد. با توجه به اینکه این حفاظ از نیزارهای زیبای طبیعت الهام گرفته است از این رو زیبایی بسیار زیادی دارد و می تواند خانه شما را شکیل و در عین حال ایمن کند. حفاظ دیوار نیزار برای امنیت آپارتمان، ویلا، باغ یا ساختمان های تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. نرده حفاظ دیوار یکی از امن ترین حفاظ هایی است که می توانید برای خانه خود تهیه کنید. قیمت حفاظ دیوار نیزار براساس شماره میلگرد و همچنین کیفیت متریال و جنس انها متغیر است. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده و بسیار مناسب است. اگر به دنبال حفاظ دیوار نیزار با قیمت مقرون به صرفه و امنیت و کیفیت بالا هستید، از شرکت ایران سازه خرید خود را انجام دهید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

بهترین حفاظ دیوار حیاط
تولید کننده حفاظ دیواری
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس