صنایع فلزی ایران سازه

سقف پلی کربنات سقفی ضد گلوله

پلی کربنات باران گیر یک محصول عالی برای پوشش مکان هایی است که برای پنجره، سردرب، باربیکیو، حیاط، پارکینگ و ... به کار می رود. سایبان پلی کربنات از جنس ورق پلی کربنات و ورق اکریلیک است. نکته ای که در مورد سایبان پلی کربنات مهم است این است که این محصول نورگیر هستند و مانع از نور طبیعی ساختمان نمی شوند. سایبان پلی کربنات علاوه بر زیبایی خاصی که دارد سبک وزن است و همین امر سبب شده است تا کاربرد فراوانی داشته باشد.

سقف پلی کربنات با قیمت مناسب در تهران و کرج

 

• سایبان پلی کربنات ساختار مقاومی دارد و صدای ناشی از باران، تگرگ و ... را از بین می برد. • سایبان پلی کربنات سقف شفافی است که نورگیر است و فضا را تاریک نمی کند. • سایبان پلی کربنات باران گیر از رنگ های متفاوتی برخوردار است. • جنس پایه سایبان پلی کربنات معمولا از پلیمر پلی آمید است که مقاومت بالایی دارد. • نصب راحت و آسان به دلیل سبکی وزن از دیگر ویژگی های این سایبان پرفروش است. • ایجاد نمای زیبا و خاص در ساختمان به دلیل شفافیت بالای سایبان پلی کربنات

قیمت سایبان پلی کربنات در شرکت ایران سازه

سایبان پلی کربنات در شرکت ایران سازه از قیمت مناسبی برخوردار است زیرا این شرکت قیمت ها را براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می کند و از این رو قیمت ارزانی به مشتری ارائه می دهد. قیمت سایبان پلی کربنات براساس تعداد، ابعاد و تنوع شکلی متفاوت است.

سایبان شفاف پلی کربنات برای حیاط خلوت

 

 قیمت آردواز- سایبان  - پلی کربنات برای پوشش حیاط خلوت و تراس - استخر

 

نتیجه گیری از خرید سقف پلی کربنات شفاف شیشه ای

سقف پلی کربنات نورگیر یا باران گیر انتخاب ایده الی است برای افرادی که می خواهند خانه ای نورانی در عین حال محافظ داشته باشند. سقف پلی کربنات امروزه به یکی از محصولات پرفروش تبدیل شده است. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره قیمت و همچنین مشاوره خرید سقف پلی کربنات کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

سقف رنگی  پلی کربنات برای گلخانه و استخر

 

سقف پلی کربنات برای پارکینگ، استخر، پاسیو و...

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس