صنایع فلزی ایران سازه

سقف پلی کربنات چیست؟

سقف پلی کربنات از سقف های ترموپلاستیک است که بسیار بادوام، شیک و مدرن است و نورگیری فوق العاده ای دارد. با سقف پلی کربنات دیگر خبری از پرتوهای خطرناک خورشید نیست و همچنین نورپردازی به محیط نیز به درستی انجام می شود. سقف پلی کربنات برای پوشش سقف پاسیو، سقف استخر، آلاچیق، استفاده تجاری در غرفه ها و یا حیاط های و هر فضایی که به دنبال مسقف کردن آن هستید.

سقف پلی کربنات با قیمت مناسب

 

ورود پلی کربنات در صنعت سبب شد تا سریعا مشتریان به سمت این سقف شیک و مدرن و با کیفیت قدم بردارند. کم هزینه بودن قیمت سقف پلی کربنات از دیگر فاکتورهایی است که سبب شده است گزینه مناسبی برای استفاده به عنوان نورگیر باشد. همچنین به دلیل اینکه سقف پلی کربنات در ساخت گلخانه مشتری زیادی داشته است از این رو این سقف در صنعت کشاورزی نیز پیشرو بوده است.

قیمت سقف پلی کربنات

سقف پلی کربنات بهترین قیمت را دارد. این سقف نه تنها از طراحی شیک و مدرن و انعطاف پذیر برخوردار است بلکه هزینه کمی دارد و شما می توانید به راحتی آن را برای خود خریداری کنید. در شرکت ایران سازه قیمت سقف یا سایبان پلی کربنات براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و بسیار مقرون به صرفه است.

سایبان شفاف پلی کربنات

 

 قیمت آردواز- سایبان  - پلی کربنات

 

نتیجه گیری از خرید سقف پلی کربنات

سقف پلی کربنات امنیت را به ساختمان های شما هدیه می دهد. این سایبان برای استخر و پارکینگ اتومبیل ها گزینه بسیار مناسبی است و به دلیل خاصیت ضد ضربه بودن و نشکن بودنش انتخاب بسیار عالی و جایگزین مناسب سقف های شیشه اس است. سقف پلی کربنات از ورق پلی کربنات ساخته شده است که بسیار مقاوم و مستحکم است. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

سقف رنگی  پلی کربنات برای گلخانه و استخر

 

سقف پلی کربنات برای پارکینگ، استخر، پاسیو و...

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس