صنایع فلزی ایران سازه

اجرای سقف پلی کربنات شیک و جدید

سقف پلی کربنات از پوشش های سقف نورگیر است که از ترموپلاستیک می باشد. این سقف ها از دوام بالایی برخوردار هستند. اجرای سقف پلی کربنات امکان نورگیری را فراهم کرده و در عین حال سایبانی شیک برای منازل و ساختمان های اداری می باشد.

سقف پلی کربنات با قیمت مناسب

 

در ساخت این ورقه های پلی کربنات، لایه های ضد uv تعبیه شده است که همین امر از ورود پرتورهای فرابنفش جلوگیری می کند. از سقف پلی کربنات برای پارکینگ، سوله، مراکز تجاری، سایبان های فضای باز و ... می توان استفاده کرد.

قیمت سقف پلی کربنات

سقف پلی کربنات از ورق های پلی کربنات برش زده تشکیل شده است. سپس این ورقه ها روی سازه اجرای می شود. ورق های پلی کربنات به صورت دوجداره یا چندجداره و در طرح ها و مدل های مختلفی موجود می باشد. با توجه به نوع ورق و تنوع مدل و .... قیمت سقف پلی کربنات مشخص می شود. در شرکت ایران سازه قیمت سایبان پلی کربنات نورگیر براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود از این رو قیمت مناسبی دارد.

سایبان شفاف پلی کربنات

 

 قیمت آردواز- سایبان  - پلی کربنات

 

نتیجه گیری از خرید سقف پلی کربنات

سقف پلی کربنات جهت بهره مندی از نور طبیعی می باشد. در فضاهای باز که به دنبال سایبان شیک و مقرون به صرفه هستید و در عین حال نمی خواهید فضا تاریک شود، بهترین گزینه سقف پلی کربنات شفاف و بادوام است. انعطاف پذیری بالا؛ عایق حرارتی و صوتی و زیبایی از ویژگی های منحصر به فرد سقف پلی کربنات می باشد. مقاومت این ورقه ها در برابر آتش سوزی بالا است و در رطوبت نیز مقاومت خوبی نشان داده است. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

سقف رنگی  پلی کربنات برای گلخانه و استخر

 

سقف پلی کربنات برای پارکینگ، استخر، پاسیو و...

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس