صنایع فلزی ایران سازه

سایبان و سقف کربنات را از بهترین ها انتخاب کنید.

سقف پلی کربنات از بهترین سایبان های موجود در بازار می باشد که تمامی فاکتورهای لازم برای داشتن یک پوشش مناسب را ایفا می کند. سقف پلی کربنات کاربردهای زیادی دارد و به دلیل سازه خاص خود می تواند در مکان های مختلفی به کار رود. سقف نورگیر پلی کربنات می تواند جهت پوشش سقف مکان هایی مانند استخر، پارکینگ؛ حیاط خلوت، گلخانه و مراکز تجاری و غرفه ها و.... استفاده شود.

سقف پلی کربنات با قیمت مناسب

 

به عبارتی سقف کربنات به عنوان پوششی برای نور آفتاب مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه سقف پلی کربنات ضد ضربه و نشکن است از این رو بهترین انتخاب برای سقف های نورگیر و در عین حال مقاوم است.

قیمت سقف کربنات در ایران سازه

سقف کربنات در ایران سازه براساس ابعاد و مدل و همچنین متریال به کار رفته در آن متفاوت است. قیمت سقف کربنات در ایران سازه براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید. رنگ های متنوع و ابعاد و همچنین طراحی شکیل سقف کربنات همان چیزی است که به دنبال آن هستید.

سایبان شفاف پلی کربنات

 

 قیمت آردواز- سایبان  - پلی کربنات

 

نتیجه گیری از خرید سقف پلی کربنات در ایران سازه

سقف پلی کربنات در ایران سازه جهت عایق های صوتی و حرارتی نیز استفاده می شود و جایگزین خوبی برای پوشش سقف های شیشه ای است. ایمنی و استحکام بالا و همچنین خاصیت ضد ضربه بودن آن ها سبب شده است تا انتخاب افراد باشد. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره 09127716460 تماس بگیرید.

سقف رنگی  پلی کربنات برای گلخانه و استخر

 

سقف پلی کربنات برای پارکینگ، استخر، پاسیو و...

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس