صنایع فلزی ایران سازه

سقف پلی کربنات پدیده ای نوظهور برای پوشش سقف

سقف پلی کربنات که امروزه در بین طرفداران بسیار محبوب شده است جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. زیرا رنگ و کیفیت و متریال عالی سقف پلی کربنات به گونه ای است که بی رقیب است.

سقف پلی کربنات با قیمت مناسب

 

سقف پلی کربنات سقف ترموپلاستیک است یعنی انعطاف پذیری راحتی دارد و شکل پذیری آن ساده می باشد. این پلاستیک های به کار رفته در سقف پلی کربنات برای پوشش سقف پاسیو، استخر، نورگیری و... استفاده می شود. ورق های پلی کربنات به صورت شیب دار، ساده یا قوس دار برای ساختمان به کار می رود. سقف پلی کربنات نورگیری عالی دارد و در عین حال مانع از ورود اشعه های مضر خورشید می شود. سقف پلی کربنات جایگزین ویژه و مناسبی برای شیشه بوده و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

قیمت سقف پلی کربنات در ایران سازه

سقف پلی کربنات که در ایران سازه ساخته می شود از بهترین متریال به کار گرفته می شود. استحکام و رنگ و کیفیت متریال به کار رفته و آب بندی سقف پلی کربنات به گونه ای است که تا سالیان طولانی همراه شما خواهد بود. قیمت سقف پلی کربنات در ایران سازه بر مبنای نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی است و از این رو بسیار مناسب می باشد.

سایبان شفاف پلی کربنات

 

 قیمت آردواز- سایبان  - پلی کربنات

 

نتیجه گیری از خرید سقف پلی کربنات در ایران سازه

سقف پلی کربنات یکی از بهترین و پراستفاده ترین سقف هایی است که در ایران سازه ساخته شده است. زیرا کیفیت و زیبایی و همچنین قیمت مناسب این سقف بی نظیر است. این سقف ها همچنان استفاده زیادی در صنعت و کشاوری دارند. زیرا هم سبک و هم به صرفه می باشد.

سقف رنگی  پلی کربنات برای گلخانه و استخر

 

سقف پلی کربنات برای پارکینگ، استخر، پاسیو و...

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس