صنایع فلزی ایران سازه

سقف پلی کربنات بهترین انتخاب برای سایبان

سایبان برای پارکینگ، غرفه های اداری و تجاری، پاسیو، حیاط خلوت و همچنین گلخانه، استخر و.... ضرروی می باشد. با توجه به اینکه سقف و سایبان پلی کربنات محصولی جدید است که وارد بازار شده، توانسته جایگاه ویژه ای را پیدا کند.

سقف پلی کربنات با قیمت مناسب

 

از مزایایی سقف پلی کربنات، به استحکام بالای سخت و ضخامت قابل قبول آن اشاره کرد. این نورگیر در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید از شما محافظت کرده و مانع از تابش مستقیم نور آفتاب می شود. سقف پلی کربنات برای گلخانه و استخر انتخاب عالی است. زیرا نور محیط را کم نمی کند بلکه روشنایی بدون نور اذیت کننده در فضا منتشر می کند. کیفیت ساخت سقف پلی کربنات به قدری بالا است که شما می توانید طولانی مدت از این سایبان یا نورگیر شفاف و با کیفیت استفاده کنید.

قیمت سقف پلی کربنات

در ایران سازه قیمت محصولات بر مبنای نرخ اتحادیه تعیین شده و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید کنید. در نظر داشته باشید که سقف پلی کربنات از متریال با کیفیت در شرکت ایران سازه ساخته می شود و به دلخواه مشتری، طرح های اریب یا شیب دار و صاف و... دارد. در ایران سازه قیمت سایبان پلی کربنات با توجه به کیفیت ساخت، بسیار مناسب است.

سایبان شفاف پلی کربنات

 

 قیمت آردواز- سایبان  - پلی کربنات

 

نتیجه گیری از سقف پلی کربنات

سایبان یا سقف پلی کربنات یکی از بهترین های بازار می باشد. زیرا هم کیفیت ساخت و هم قیمت مناسبی دارد. همچنین تنوع رنگ و طرح به صورت مدور یا گنبدی و شیب دار و.... دارد که زیبایی خاصی دارد. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

سقف رنگی  پلی کربنات برای گلخانه و استخر

 

سقف پلی کربنات برای پارکینگ، استخر، پاسیو و...

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس