صنایع فلزی ایران سازه

سقف پلی کربنات از بهترین های بازار است.

امروزه استفاده از سقف پلی کربنات بسیار افزایش یافته است. با توجه به اینکه سقف پلی کربنات برای پوشش گلخانه، تراس، پارکینگ، غرفه ها، مراکز اداری و تجاری و پاسیو و... استفاده می شود از این رو شما می توانید هر طرح و مدل با رنگ دلخواه را از این سقف بی نظیر انتظار داشته باشید.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

سقف پلی کربنات آهنی نورگیر خوبی است که شما را در برابر اشعه های سوزاننده خورشید محافظت می کند. این سیف نورگیر کافی و عالی برای محیط شما فراهم می کند. از خاصیت های بی نظیر سقف پلی کربنات می توان به این اشاره کرد که این سقف خاصیت ضد ضربه دارد و نشکن است. همچنان شفاف بودن این سقف نیز خاصیت جادویی دیگر ان است که فضا را تاریک نمی کند بلکه نورگیری بسیار بالایی دارد.

قیمت سقف پلی کربنات

سقف پلی کربنات با ورود خود به صنعت توانست جایگاه ویژه ای را برای خود پیدا کند. تنوع مدل و قیمت و حتی ویژگی های منحصر به فرد سقف پلی کربنات در این امر موثر بودند. سقف پلی کربنات در ایران سازه تولید می شود براساس قیمت و نرخ واحد اتحادیه یا نهادهای مصوب نظارتی تعیین شده و از این رو دیگر نگران هزینه های گزاف نباشید.

خرید سایبان یا سقف ایرانیت

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید سقف پلی کربنات

سقف پلی کربنات زیبایی خیره کننده ای به فضا هدیه می دهد. با توجه به قابلیت برش و انعطاف پذیری ورق های پلی کربنات این سقف را می توان به صورت گنبدی، شیب دار یا مورب طراحی کرد و طراحی زیبای برای پوشش محیط فراهم کرد. برای تماس با کارشناس فروش ایران سازه با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

سقف پلاستیکی ایرانیت

 

سقف ایرانیت پلاستیکی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس