صنایع فلزی ایران سازه

سقف پلی کربنات سایبانی از جنس مدرنیته

اگر به دنبال راهکاری هستید که هم سقف پارکینگ یا گلخانه یا پاسیو را بپوشانید ما به شما پیشنهاد می کنیم که سقف پلی کربنات را انتخاب کنید. این سقف نوآوری را به خانه شما دعوت کرده و می تواند خانه ای شیک و در عین حال خریدی مقرون به صرفه را برایتان به ارمغان آورد. به خاطر داشته باشید که سقف پلی کربنات نوع جدید سایبان است که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

یکی از راه کارهایی که باید برای پوشش فضای باز مانند حیاط یا پاسیو یا گلخانه و مراکز تجاری و اداری باید به کار برد، استفاده از سقف با طراحی زیبا و مقاومت بالا می باشد.

قیمت سقف پلی کربنات در ایران سازه

در ایران سازه انواع سقف ها با قیمت های متفاوت وجود دارد. برای اینکه بتوانید سایبان مناسب با منطقه مورد نظر را با قیمت مناسب انتخاب کنید. کافیست لیست قیمت سایبان پلی کربنات را از ایران سازه درخواست کنید. این شرکت قیمت سقف پلی کربنات را براساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و از این رو این سایبان قیمت مناسبی دارد.

خرید سایبان یا سقف ایرانیت

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید سقف پلی کربنات

سقف پلی کربنات می تواند انتخابی به صرفه برای شما باشد. این امکان که می توان سایبان پلی کربنات را به صورت منحنی و شیب دار طراحی کرد تا پوشش و نمای خوبی ایجاد کند از مزایای سقف پلی کربنات می باشد. استحکام و استقامت بالا و زیبایی و تنوع رنگ سبب می شود تا مشتریان جذب این نوع سقف شوند.

سقف پلاستیکی ایرانیت

 

سقف ایرانیت پلاستیکی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس