صنایع فلزی ایران سازه

سایبان ایرانیت با قیمت مناسب

اگر می خواهید سقف حیاط یا آلاچیق خود را با پوشش ایرانیت یا سایبان فایبرگلاس با کیفیت بپوشانید می توانید از سایبان ایرانیت بهره مند شوید.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

سایبان ها برای پوشش پارکینگ یا سقف بالای درب حیاط و همچنین سقف بالای پنجره و .. بسیار مناسب هستند و در برابر شرایط محیطی و آب و هوایی می تواند گزینه خوبی برای ساختمان شما باشد. سقف ایرانیت پلاستیکی جزو مقاوم ترین ورق پلاستیکی برای پوشش سقف و نورگیرها هستند. ایرانیت پلاستیکی در طرح های مختلف مانند صاف یا کرکره ای موجود می باشد. شما می توانید یکی از این طرح ها را برای پوشش سقف استفاده کنید. طلق ضد آفتاب یا سقف ایرانیت فایبر گلاس از مخلوط رزین پلی استر یا الیاف شیشه و رنگ و.. تشکیل شده است. این سقف ها برای پاسیو و نورگیر و همچنین گلخانه و یا پارکنیگ و آلاچیق و.. استفاده می شود.

قیمت سقف ایرانیت یا ورق فایبرگلاس شفاف

ورق های ایرانیت پلاستیکی مقاومت بالایی در برابر تابش نور خورشید دارند و در واقع مقاوم ترین نوع سایبان ها هستند. در شرکت ایران سازه قیمت ایرانیت پلاستیکی بر مبنای نرخ اتحادیه تعیین شده و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید کنید.

خرید سایبان یا سقف ایرانیت

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید سقف ایرانیت پلاستیکی شفاف

بهترین سازه مورد استفاده برای پوشش پارکینگ و گلخانه و پاسیو و... ایرانیت پلاستیکی است. شما با وجود این سقف سایبان ها دیگر نگران نور آفتاب یا بارش برف و باران نباشید.

سقف پلاستیکی ایرانیت

 

سقف ایرانیت پلاستیکی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس