صنایع فلزی ایران سازه

سقف ایرانیت پلاستیکی نواوری در پوشش سقف

سقف های معمولی و سقف های شیروانی امروزه بسیار به چشم آمده اند. اما سقف های دیگر مانند سقف ایرانیت نیز موجود می باشد که برای پوشش مکان های خاصی به کار می رود. سقف ایرانیت پلاستیکی جهت پوشش مکان هایی مانند حیاط خلوت یا گلخانه و پارکینگ و همچنین سوله ه یا استخر و.... به عنوان سایبان به کار می رود.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

سقف ایرانیت با جنس خاصی که دارد در برابر نور آفتاب بسیار مقاوم است و نورگیر حرفه ای است. سقف ایرانیت پلاستیکی از ورق پلی کربنات ساخته شده است که ویژگی های ممتازی دارد. این ویژگی ها شامل: قیمت مناسب، استحکام بالای تا 250برابر بالاتر از شیشه، ضخامت بالا و راحتی اجرا است.

قیمت سقف ایرانیت در ایران سازه

با توجه به گسترش تولید این سقف های ایرانیت در ایران امروزه مشتریان بسیاری طرفدار این محصول شده است. ایران سازه قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می کند.

خرید سایبان یا سقف ایرانیت

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید سقف ایرانیت در ایران سازه

یکی از مهمترین مواردی که باید برای خرید سقف ایرانیت به کار ببرید این است که رنگ آن را متناسب با سایر اجزای خانه یعنی سقف یا نرده حفاظ پنجره و.... به کار ببرید. ساخت و تولید سقف ایرانیت پلاستیکی رواج زیادی یافته است. این سقف ها به صورت قوسی یا شیب دار است و ضد ضربه بوده و دوام بالایی دارد.طراحی این سقف ها به گونه ای است که بسیار راحت نصب و اجرا می شود. برای تماس و مشاوره با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

سقف پلاستیکی ایرانیت

 

سقف ایرانیت پلاستیکی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس