صنایع فلزی ایران سازه

سقف ایرانیت، سقفی ارزان اما با کیفیت

برای اینکه سقف یا سایبانی برای پوشش سقف شیروانی یا پارکینگ، غرفه یا مکان های سرباز که نیاز به پوششی ارازن و نصب راحت دارند، انتخاب کنید، بهترین گزینه، استفاده از سایبان یا سقف ایرانیت است. در نظر داشته باشید که سقف پوششی شیروانی ایرانیت سبب می شود تا خانه شما در برابر آلودگی ها محافظت شود. همچنین جنس این سایبان ها به گونه ای است که مانع از ورود آب و برف و باران می شود.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

ماندگاری سقف ایرانیت پلاستیکی پلی کربنات به اندازه ای است که سالیان سال بدون تغییر در رنگ یا کیفیت اولیه می تواند مهمان خانه شما باشد. سقف ایرانیت پلی کربنات از مخلوط الیاف شیشه؛ رزین پلی استر و آب و رنگ و ... ساخته شده است.

زیبایی و کیفیت سقف ایرانیت در ایران سازه

ورق های ایرانیت پلاستیکی در برابر نور خورشید بسیار مقاوم می باشند. در واقع طلق های پلاستیکی هستند که بهترین در نوع خود از نظر ویژگی ضد آفتاب بودن هستند. قیمت ورق ایرانیت در ایران سازه براساس ابعاد مورد نظر است. شما عزیزان می توانید با شماره 09127716460 کارشناس فروش ایران سازه تماس گرفته و سوالات خود و قیمت را از کارشناس فروش ما بپرسید.

خرید سایبان یا سقف ایرانیت

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید سقف ایرانیت پلاستیکی پلی کربنات

سقف ایرانیت پوششی موج دار است که امروزه بسیار پرکاربرد شده است. این سقف ها امروزه برای کانکس یا غرفه های آماده، گلخانه و... بسیار کاربرد دارد. جنس آن ها از پلیمرهای درشت است و به دلیل تنوع رنگ جذابیت بالایی دارند. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

سقف پلاستیکی ایرانیت

 

سقف ایرانیت پلاستیکی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس