صنایع فلزی ایران سازه

قیمت سایبان و سقف ایرانیت در ایران سازه

سقف ایرانیت قدیمی ترین پوششی است که برای سقف های شیروانی به کار می رفته است. ایرانیت در واقع صفحه ای موج دار می باشد که برای موارد مختلفی مانند پوشش سقف گلخانه، حیاط خلوت، پارکنیگ، انبار، غرفه ها و...کاربرد دارد. جنس ایرانیت معمولا از فایبرگلاس و پشم شیشه می باشد.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

انواع ایرانیت که در صنایع فلزی ایران سازه تولید می شود را می توان به نوع گالوانیزه، فایبرگلاس؛ سیمانی اشاره کرد. در نظر داشته باشید که معمولا نوع سیمانی سقف ایرانیت سیمانی شناخته ترین نوع است. اما به دلیل استفاده از آزبست سرطان زا شناخته شده است.

قیمت اجرای سقف ایرانیت

عوامل مختلفی روی سقف ایرانیت تاثیر می گذارد. از جمله اینکه شکل ایرانیت پلاستیکی یا اندازه و ابعاد آن همگی روی قیمت اثر می گذارد . البته شرکت ایران سازه به دلیل اینکه هزینه ساخت و اجرای سقف ایرانیت پلاستیکی را براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می کند در نتیجه قیمت ها مشخص و تعرفه ها معین می باشد.

خرید سایبان یا سقف ایرانیت

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید سقف پوششی ایرانیت

سقف ایرانیت یک انتخاب ارزان و مناسب برای پوشش سقف های گلخانه و پارکینگ یا تراس و... می باشد. انواع رنگ ها و طرح های ایرانیت نیز سبب می شود تا این محصول پرفروش شود. با توجه به اینکه سقف ایرانیت قیمت معینی دارد می توانید بهترین محصول با کیفیت خوب را از ایران سازه بخواهید. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

سقف پلاستیکی ایرانیت

 

سقف ایرانیت پلاستیکی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس