صنایع فلزی ایران سازه

قیمت سایبان و سقف ایرانیت در ایران سازه

خرید سایبان و سقف ایرانیت که امروزه بین مشتریان بسیار محبوب شده است، جایگزین ارازن و مناسبی برای پوشش سقف گلخانه، تراس و حیاط خلوت و همچنین پارکینگ و... می باشد. امروزه این سقف ها بسیار پرکاربرد شده است. معمولا برای غرفه ها و استخرهای رو باز و... از سقف یا سایبان ایرانیت استفاده می کنند.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

در نظر داشته باشید که سقف ایرانیت یکی از مناسب ترین انتخاب هایی است که می توانید برای پوشش سقف پارکینگ خانه خود داشته باشید. سقف ایرانیت با شکل و شمایل مختلفی مانند قوس دار یا شیب دار و ساده طراحی می شود. شما کافیست مدل و طرح و ابعاد مورد نظر و همچنین رنگ را تعیین کنید، بهترین کیفیت مواد برای ساخت سقف ایرانیت مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت سقف سایبان ایرانیت پلاستیکی

قیمت سقف ایرانیتی پلاستیکی که از بهترین مواد و الیاف ساخته می شود و ماندگاری و دوام بالایی در برابر خورشید و باد و باران دارد، در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. البته براساس مدل و ابعاد نیز قیمت تغییر می کند.

خرید سایبان یا سقف ایرانیت

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید سایبان پلاستیکی ایرانیتی

سقف ایرانیتی یکی از ارزان ترین راه ها برای پوشش مکان های سر باز است. ایجاد سایبانی که ضخامت و مقاومت بالایی دارد و در عین حال قیمت مناسبی برای مصرف کننده دارد پس انتخاب هوشمندانه ای است. برای مشاوره و بازدید رایگان و سوالات بیشتر می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید تا کارشناس فروش در خدمت شما

سقف پلاستیکی ایرانیت

 

سقف ایرانیت پلاستیکی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس