صنایع فلزی ایران سازه

قیمت سقف ایرانیت و سایبان در ایران سازه

سقف های ایرانیت از جمله سقف هایی هستند که امروزه کاربرد زیادی دارد. این سقف ها که به نام سقف ایرانیت شناخته می شود، کاربردهای خاص خود را دارد. در واقع از این سقف ها برای پوشش مکان هایی مانند تراس، حیاط خلوت یا گلخانه، پارکینگ و سوله، استخر و.. بهره برداری می شود.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

سایبان یا نورگیر ایرانیت پلاستیکی به دلیل خاصیت ضدضربه بودن و نشکن بودن جایگزین خوبی برای سقف های شیشه ای هستند. سقف ایرانیت پلاستیکی مانع از تابش مستقیم آفتاب شده و همچنین پوششی در برابر باران و برف است.

قیمت سقف ایرانیت پلاستیکی

سقف ایرانیت که نورگیر یا سایبان نیز نامیده می شود، کاربردهای متنوعی دارد. این سقف ها از ایمنی و استحکام خوبی برخوردار هستند، قیمت این سایبان ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. در نظر داشته باشید که ابعاد این سایبان ها روی قیمت نیز اثر گذار است.

خرید سایبان یا سقف ایرانیت

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید سقف نورگیر ایرانیت

مقاومت ضربه ای این سقف ها از ویژگی های برجسته آن است. ضخامت قابل قبول این سقف به گونه ای است که سبب می شود تا 250 برابر مقاوم تر از شیشه باشد. این سقف ها براساس نیاز به صورت شیب یا قوسی طراحی می شوند. مشتریان بر حسب مکانی که برای این سقف ها در نظر گرفته اند؛ طرح خاصی ساخته و نصب می شود. ورق های نشکن و ضدضربه ایرانیت از دیگر امتیازات این سقف است. برای مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

سقف پلاستیکی ایرانیت

 

سقف ایرانیت پلاستیکی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس