صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی درب ویلایی ایران سازه زبانزد است.

اگر نگاهی به محصولات ساخته شده توسط این شرکت بیاندازید متوجه می شوید که از بهترین ها و زیباترین های محصولات شرکت صنایع آهن سازی است. درب ویلایی با تنوع خاص و کیفیت مطلوبی که در شرکت ایران سازه ساخته می شود سبب شده است مشتریان بسیاری به این سمت سوق داده شوند.

درب حیاط ساختمان

 

از نظر کیفیت و متریال به کار رفته در ساخت درب ویلایی در ایران سازه باید به شما این اطمینان را بدهیم که از جوشکاری و رنگ آمیزی مدرن و بهترین مواد استفاده می شود. به گونه ای که نقاط جوش کمی داشته و بسیار مستحکم است. همچنین رنگ آمیزی الکترواستاتیک براق یا مات نیز سبب می شود تا سلیقه مشتری را در هر حال اولویت قرار دهیم.

قیمت درب ویلایی

ایران سازه نیم قرن تجربه در زمینه تولید و نصب انواع درب ویلایی دارد. در سراسر کشور، تهران، شمال، کرج و.... درب های ویلایی شیک و به روزی برای شما ساخته می شود. در نظر داشته باشید که ایران سازه قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین کرده و مقرون به صرفه است. موارد مانند طرح درب ویلایی و ابعاد روی قیمت نهایی تاثیر می گذارند. درب های ویلایی لیزری یا فرفورژه و همچنین درب ویلایی طرح چوبی و.... انواع درب هایی هستند که با بهترین متریال در ایران سازه ساخته می شود.

قیمت درب ویلایی ساختمان

 

قیمت درب سه لنگه حیاط

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی مدرن

اگر به دنبال بهترین درب حیاط هستید که نمای خانه شما چشمگیر شود و همچنین همگی به سلیقه شما آفرین بگویند، بهتر است درب ویلایی ساخته شده در شرکت ایران سازه را مشاهده کنید. کیفیت و قیمت مناسب و استحکام و ماندگاری همگی در درب ویلایی با کیفیت ایران سازه موجود است.

درب ویلایی باغ

 

درب ورودی ساختمان باغ

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس