صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی فرفورژه و درب سلطنتی با قیمت عالی و مقرون به صرفه

درب ویلایی تاثیر بسیار زیادی روی نمای خارجی ساختمان دارد در نظر داشته باشید که شما می‌توانید با انتخاب درب ویلایی زیبا و شکیل خانه خود را به یک نماد در کوچه و یا خیابان تبدیل کنید. درب ویلایی در طرح ها و مدل های بسیار متنوعی در شرکت ایران سازه تولید می‌شود از این رو اگر شما به دنبال این هستید که بهترین درب ویلایی را برای ساختمان خود انتخاب نمایید کافیست از عکس‌های موجود در سایت دیدن کنید.

 انواع درب ویلایی

 

درب ویلایی کلاسیک و مدرن

 

درب ویلایی با متریال بسیار با کیفیت و دستگاههای پیشرفته موجود در بازار ایران ساخته می شود برای مثال از جوشکاری کربن دی اکسید برای جوشکاری تیغه های آهنی و همچنین از رنگهای الکترواستاتیک کوره ای برای رنگ آمیزی درب ویلایی استفاده میشود. درب ویلایی با کیفیت عالی و همچنین متریال با کیفیت و رنگ آمیزی بسیار زیبا سه فاکتوری است که شما باید در هنگام خرید به آن دقت داشته باشید.

قیمت درب ویلایی فرفورژه و درب ویلای سلطنتی

قیمت درب ویلایی فرفورژه بر اساس فاکتورهای متنوعی تعیین می شود. در شرکت ایران سازه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می‌توانید با حد بودجه‌ای که دارید از این شرکت اقدام به خرید نمایید نکته مورد توجه در مورد قیمت انواع درب ویلایی و درب پارکینگ این است که ابعاد طرح و همچنین کیفیت متریال در قیمت نهایی آن تاثیر گذار میباشد.

 درب فلزی کلاسیک

 

درب ویلایی ساختمان ساده

 

درب ویلایی فرفورژه

در نظر داشته باشید که خرید درب ویلایی که ماندگاری بالایی دارد، زیبایی و قمیت و کیفیت مناسبی نیز برخوردار است. باید از یک شرکت مطمئن خریداری شود. برای مشاوره و بازدید رایگان و اطلاع از قیمت درب ویلایی می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

اگر به دنبال این هستید که ساختمان خود را شیک و زیبا جلوه دهید باید به شما پیشنهاد بدهیم که درب ویلایی بهترین عنصری است که میتوانید این امر را به واقعیت تبدیل کنید. درب ویلایی در طرح ها و مدل های بسیار متنوعی تولید می شود از این رو شما می توانید با هر سبک و سلیقه‌ای که دارید یکی از انواع دربهای ویلایی را برای ساختمان خود انتخاب نمایید. درب ویلایی در طرح های بسیار متنوع از جمله درب ویلایی فر پروژه درب ویلایی فلزی طرح چوب، انواع درب ویلایی طرح سلطنتی و کلاسیک مانند در های طرح های هخامنشیان، درب های فلزی طرح چوب، درب های ویلایی فانتزی و غیره تولید می شود. درب ویلایی تاثیر بسیار زیادی روی نمای خارجی ساختمان دارد و با یک انتخاب صحیح میتواند زیبایی را دوچندان برابر کند اما اگر به هارمونی معماری خارجی خانه خود توجه نکنید و درب ویلایی را متناسب با آن تهیه نمایید و در نهایت این در نه تنها نمای خانه را شلوغ نشان می دهد بلکه ممکن است در نظر بیننده ناهماهنگ به‌نظر برسد. چرا ایران سازه 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

درب های فلزی مدرن

 

درب های ویلایی فرفورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس