صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی با طرح شیک و مدرن

در نظر داشته باشید که زیبایی درب حیاط تاثیر بسزایی در نمای کلی خانه شما دارد.برای اینکه این درب شیک و به روز را داشته باشید می توانید با کارشناس ما در ایران سازه تماس بگیرید. استحکام، کیفیت رنگ کاری و جوشکاری مقاوم و تمیز همگی از عناصری هستند که باید در ساخت درب ویلایی به کار رفته باشد. از آن جایی که ماندگاری و زیبایی و همچنین امنیت و قیمت مناسب درب حیاط نشان دهنده انتخاب ایده الی است. پس باید این فاکتورها را در هنگام خرید دقت کنید.

 انواع درب ویلایی

 

درب ویلایی کلاسیک و مدرن

 

درب حیاط یا درب پارکینگ را باید به دقت انتخاب کنید. دقت داشته باشید که نمای ساختمان شما با درب پارکینگ یا درب ویلایی زیبا می شود. از این رو باید در انتخاب درب فرفرژه یا درب فلزی یا درب حیاط طرح چوبی دقت کافی داشته باشید. درب آپارتمان یا درب پارکینگی اولین قسمت هر ساختمان است از این رو اهمیت آن در زیبایی معماری ساختمان غیر قابل انکار است. از این رو بهترین درب ویلایی شیک فرفورژه را برای خود انتخاب کنید.

قیمت درب ویلایی

درب ویلایی بر اساس مدل و جنسی که دارد قیمت متنوعی دارد. در نظر داشته باشید که شما می توانید از شرکت ایران سازه که نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع درب ویلایی دارد، بهترین قیمت درب حیاط یا درب پارکینگ را دریافت کنید.

 درب فلزی کلاسیک

 

درب ویلایی ساختمان ساده

 

درب ویلایی فرفورژه

در نظر داشته باشید که خرید درب ویلایی که ماندگاری بالایی دارد، زیبایی و قمیت و کیفیت مناسبی نیز برخوردار است. باید از یک شرکت مطمئن خریداری شود. برای تماس با کارشناس فروش و دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

چرا ایران سازه 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

درب های فلزی مدرن

 

درب های ویلایی فرفورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس