صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

درب ویلایی فرفورژه با قیمت مناسب

یکی از فاکتورهای مهم در خرید درب حیاط این است که درب خانه یا درب ویلایی خود را زیبا و مدرن انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که درب ویلایی ساختمان شما می تواند نمای ساختمان را زیباتر از قبل جلوه دهد.

 انواع درب ویلایی

 

درب ویلایی کلاسیک و مدرن

 

یکی از مدل های درب ویلایی درب ساده است که در خانه های زیادی از این درب استفاده می شود. به دلیل اینکه در ساخت این درب از متریال کمتری استفاده می شود به همین دلیل قیمت کمتری نیز دارد. یکی از پرفروشترین درب های ویلایی ، درب ویلا مدرن و درب ویلایی مدرن می باشد. درب حیاط مدرن با زیبایی بی نظیری که دارد سبب می شود تا شما همیشه خانه شیک و زیبا داشه باشید. انواع درب حیاط مدرن و شیک در طرح ها و مدل های مختلفی در حفاظ سازه موجود است. درب حیاط دولنگه یا سه لنگه و همچنین درب حیاط پارکینگ و یا درب مدرن ویلایی یا درب باغ انواع طرح هایی است که در ایران سازه تولید می شود.

قیمت درب ویلایی

درب ویلایی فرفورژه یا درب ویلایی استیل یا درب مدرن و شیک می تواند خانه شما را زیبا جلوه دهد. اما نکته مهم در خرید درب ویلایی این است که قیمت مناسبی داشته باشد. درب ویلایی مدرن در ایران سازه با قیمت مناسبی در این شرکت ساخته می شود. زیرا در این شرکت قیمت ساخت درب ویلایی براساس نرخ اتحادیه یا نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود.

 درب فلزی کلاسیک

 

درب ویلایی ساختمان ساده

 

درب ویلایی فرفورژه

درب ویلایی مدرن و جدید در ایران سازه می تواند نمای خانه شما را شیک کند. درب ویلایی جدید و شیک یکی از راه هایی است که می توانید به کمک آن خانه خود را زیبا جلوه دهد. استحکام و کیفیت ساخت درب ویلایی در این شرکت به گونه ای است که شما می توانید تا سالیان متمادی از این درب حیاط شیک استفاده کنید. با توجه به جنوبی یا شمالی بودن خانه شما می توانید درب حیاط مدرن و جدیدی را برای خانه خود انتخاب کنید. برای تماس با کارشناس فروش و دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

چرا ایران سازه 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

درب های فلزی مدرن

 

درب های ویلایی فرفورژه

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس