صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی فرفورژه با قیمت مناسب

یکی از فاکتورهای مهم در خرید درب حیاط این است که درب خانه یا درب ویلایی خود را زیبا و مدرن انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که درب ویلایی ساختمان شما می تواند نمای ساختمان را زیباتر از قبل جلوه دهد.

 انواع درب ویلایی

 

درب ویلایی کلاسیک و مدرن

 

یکی از مدل های درب ویلایی درب ساده است که در خانه های زیادی از این درب استفاده می شود. به دلیل اینکه در ساخت این درب از متریال کمتری استفاده می شود به همین دلیل قیمت کمتری نیز دارد. یکی از پرفروشترین درب های ویلایی ، درب ویلا مدرن و درب ویلایی مدرن می باشد. درب حیاط مدرن با زیبایی بی نظیری که دارد سبب می شود تا شما همیشه خانه شیک و زیبا داشه باشید. انواع درب حیاط مدرن و شیک در طرح ها و مدل های مختلفی در حفاظ سازه موجود است. درب حیاط دولنگه یا سه لنگه و همچنین درب حیاط پارکینگ و یا درب مدرن ویلایی یا درب باغ انواع طرح هایی است که در ایران سازه تولید می شود.

قیمت درب ویلایی

درب ویلایی فرفورژه یا درب ویلایی استیل یا درب مدرن و شیک می تواند خانه شما را زیبا جلوه دهد. اما نکته مهم در خرید درب ویلایی این است که قیمت مناسبی داشته باشد. درب ویلایی مدرن در ایران سازه با قیمت مناسبی در این شرکت ساخته می شود. زیرا در این شرکت قیمت ساخت درب ویلایی براساس نرخ اتحادیه یا نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود.

 درب فلزی کلاسیک

 

درب ویلایی ساختمان ساده

 

درب ویلایی فرفورژه

درب ویلایی مدرن و جدید در ایران سازه می تواند نمای خانه شما را شیک کند. درب ویلایی جدید و شیک یکی از راه هایی است که می توانید به کمک آن خانه خود را زیبا جلوه دهد. استحکام و کیفیت ساخت درب ویلایی در این شرکت به گونه ای است که شما می توانید تا سالیان متمادی از این درب حیاط شیک استفاده کنید. با توجه به جنوبی یا شمالی بودن خانه شما می توانید درب حیاط مدرن و جدیدی را برای خانه خود انتخاب کنید. برای تماس با کارشناس فروش و دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

چرا ایران سازه 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

درب های فلزی مدرن

 

درب های ویلایی فرفورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس