صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی فرفورژه با قیمت مناسب

درب های ویلایی در مدل ها و طرحهای مختلفی تولید می شود که شما می توانید برحسب سلیقه خود یکی از این طرح ها را انتخاب کنید. درب ویلای ساده و درب ویلای فرفورژه، درب ویلا کلاسیک؛ درب ویلا طرح چوبی، درب ویلا لوکس و.... همگی از انواع متفاوت درب ویلایی هستند که در شرکت ایران سازه تولید می شود.

 انواع درب ویلایی

 

درب ویلایی کلاسیک و مدرن

 

یکی از مدل های درب ویلایی درب ساده است که در خانه های زیادی از این درب استفاده می شود. به دلیل اینکه در ساخت این درب از متریال کمتری استفاده می شود به همین دلیل قیمت کمتری نیز دارد. یکی از پرفروشترین درب های ویلایی ، درب ویلا مدرن و درب ویلایی مدرن می باشد.

قیمت درب ویلایی

اکثر افراد به دنبال درب ویلایی شیک برای ساختمان خود هستند برای اینکه خرید هوشمندانه ای داشته باشید کافیست از این شرکت خرید خود را انجام دهید. در این شرکت قیمت ها براساس نرخ اتحادیه بوده و مقرون به صرفه است. قیمت درب ویلایی فرفورژه براساس وزن و همچنین طرح و ریزه کاری های آن تعیین می شود.

 درب فلزی کلاسیک

 

درب ویلایی ساختمان ساده

 

درب ویلایی فرفورژه

درب فرفورژه از مدل های درب آهنی است که با ظرافت خاصی تولید شده و به دو مدل کلاسیک و مدرن تقسیم می شود. این مدل یکی از بادوام ترین درب هایی است که برای ساختمان مانند ویلا یا آپارتمان می توان آن را انتخاب کرد. به همین خاطر این مدل از درب ها بسیار پر فروش می باشند چرا که مدل ، طرح ورنگ دلخواه مشتری انجام می شود. برای تماس با کارشناس فروش و دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

چرا ایران سازه 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

درب های فلزی مدرن

 

درب های ویلایی فرفورژه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس