صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی شیک و جدید با طرح مدرن

اگر به دنبال این هستید که نمای ساختمان خود را زیباتر نشان دهید بهترین راه کار این است که درب حیاط شیک و جدید را برای ساختمان انتخاب کنید. درب حیاط تاثیر بسزایی در زیبایی نمای ساختمان دارد. شما با وجود درب حیاط لاکچری خواهید توانست خانه را خاص و بی نظیر جلوه دهید. درب حیاط یا درب فلزی از مهمترین اجزا و عناصر معماری خارجی ساختمان است. درب حیاط مانند درب ساده آهنی یا درب فرفورژه و درب الیزه تاثیر زیادی در زیبایی نمای خانه دارد. علاوه بر زیبایی، امنیت خانه نیز با درب حیاط تامین می شود. قابلیت رنگ پذیری و رنگ های مانند طلایی، سفید، مشکی و ... بر زیبا سازی ظاهر ساختمان کمک زیادی می کنند.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

درب ویلا در کنار نمای ویلا و فضای داخلی آن اولین چیزی است که می تواند زیبایی معماری خانه را شیک و زیبا جلوه دهد. آنچه که بسیار مهم است این است که درب حیاط باید در کنار زیبایی و طرح شیک و مدرن کیفیت بالایی داشته باشد و در واقع جنس و امنیت بالایی داشته باشد. اگر به دنبال درب حیاط شیک و جدیدی هستید می توانید درب حیاط فرفورژه با طرح های شکیل را انتخاب کنید. درب حیاط اولین عنصری است که ببینده را می تواند به خود محصور کند. در نظر داشته باشید که درب حیاط شیک و جدید نمای خانه شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

قیمت درب ویلایی در شرکت ایران سازه

در ایران سازه قیمت درب حیاط مدرن و جدید مقرون به صرفه است. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین کرده و از این رو توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان برای خود پیدا کند. درب حیاط جدید با قیمت مناسب و طراحی شیک و کیفیت عالی و استحکام قابل قبول بهترین چیزی است که هر فردی را راضی به خرید کند.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

خرید اینترنتی درب ویلایی در شرکت ایران سازه

درب حیاط مدرن ویلا یا باغ و همچنین درب حیاط آپارتمان طرح کلاسیک یا ساده و طرح های سلطنتی و همچنین طرح درب حیاط خاص ترکیبی و ..... سبب زیبایی نمای ساختمان شما می شود. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس