صنایع فلزی ایران سازه

خرید درب ویلایی برای آپارتمان ساختمان های تجاری و همچنین درب پارکینگ پ

اگر به دنبال خرید درب ویلایی هستید که هم زیبایی بسیار خاصی داشته باشد و هم از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار باشد بهتر است محصولات شرکت ایران سازه را مشاهده کنید.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

درب ویلایی که در شرکت ایران سازه تولید می شود از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و برای ساخت آن از جوشکاری کربن دی اکسید و برای رنگ آمیزی آن از رنگهای کوره ای الکترواستاتیک درجه یک استفاده میشود. درب ویلایی در طرح ها و مدل های بسیار متنوعی در شرکت ایران سازه تولید می شود مشتریان می توانند بر اساس نمای خارجی و سلیقه خود یکی از انواع متنوع درب ویلایی را برای ساختمان ویلایی یا آپارتمان خود انتخاب کند.

قیمت درب ویلایی در شرکت ایران سازه

درب ویلایی که در شرکت ایران سازه تولید می شود از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشد دلیل این امر این است که شرکت ایران سازه قیمت ها را بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین کرده بنابراین خبری از گرانفروشی نیست و شما می توانید با هر بودجه ای که دارید و با قیمت مناسب درب ویلای مورد نظر خود را تهیه نمایید.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

خرید اینترنتی درب ویلایی در شرکت ایران سازه

با توجه به اینکه درب ویلایی که در شرکت ایران سازه تولید می شود از نظر کیفیت نسبت به سایر شرکت ها بسیار عالی می باشد و همچنین از نظر قیمت مقرون به صرفه است بنابراین شما می توانید با خرید از این شرکت با یک تیر دو نشان بزنید یعنی هم زیبایی و کیفیت و قیمت مناسب را به صورت هوشمندانه از آن خود کنید. برای تماس با کارشناس فروش ما می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس