صنایع فلزی ایران سازه

خرید درب ویلایی برای آپارتمان ساختمان های تجاری و همچنین درب پارکینگ پ

محبوبترین راه برای ورود به ساختمان همان روشی است که سارقین استفاده می کنند، یعنی درب ورودی. برای پیشگیری از ورود سارقین از این طریق باید از درب ضد ویلایی محکم استفاده کرد. ساختمان بدون دروازه ایمن، حفاظ روی دیوار، حفاظ پنجره، درب اکاردئونی و .... از گزینه هایی است که راه ورود سارقین را آسان می کند.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

درب ورودی ایمن ویلا اولین قسمت ویلا است که با آن مواجه می شویم در نتیجه باید هم به امنیت و هم به زیبایی آن توجه شود. درب هایی که قابلیت افزایش ایمنی را دارند مانع از ورود سارقین می شوند. لازمه یک درب ورودی ایمن، استحکام- استقامت و دوام بالای ان است.

قیمت درب حیاط آهنی و فرفورژه ویلا

خرید درب حیاط اهنی یا درب فلزی فرفورژه به صورت تک لنگه یا دو لنگه است که هر کدام قیمت متفاوتی دارد. قیمت درب آهنی پارکینگ مدل ساده، کلاسیک، مدرن با هم دیگر متفاوت است. انواع درب ویلایی فرفورژه و طرح چوب در ایران سازه ساخته می شود که هم روی زیبایی نمای ساختمان تاثیر داشه و هم امنیت ساختمان را برقرار می کند. قیمت درب ویلایی و درب فلزی پارکینگ و حیاط ساختمان ها براساس نرخ اتحادیه و تعاونی در شرکت ایران سازه تعیین شده و از این رو قیمت مناسبی دارد.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

انواع درب حیاط ویلایی

انواع درب حیاط ویلایی که در شرکت ایران سازه تولید می شود قابلیت رنگ پذیری رنگ هایی مانند رنگ طلایی، رنگ سفید، رنگ مشکی و .... را دارند که از این رو تاثیر زیادی روی زیبایی معماری خارجی خانه می توانند داشته باشند. کیفیت ساخت درب حیاط ویلایی در شرکت ایران سازه رعایت می شود و از مواد با کیفیت برای ساخت آن استفاده شده تا در نهایت مکمل یک خرید خوب با قمیت مناسب برای شما باشد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس