صنایع فلزی ایران سازه

خرید درب ویلایی برای آپارتمان ساختمان های تجاری و همچنین درب پارکینگ پ

درب ویلایی در مدل های بسیار متنوعی در شرکت ایران سازه تولید می شود شما می توانید با هر بودجه و همچنین با هر سبک و سلیقه‌ای که دارید یکی از انواع متنوع ترب ویلایی را برای آپارتمان ساختمان های تجاری و یا خانه های ویلایی خود انتخاب نمایید.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

درب تاثیر بسیار زیادی در زیبا نشان دادن نمای ساختمان شما دارد با خرید یک درب ویلایی شیک و مناسب شما می توانید جذاب و منحصر به فرد نمایید. شرکت ایران سازه از بهترین متریال موجود در بازار برای ساخت درب ویلایی استفاده می شود برای مثال از جوشکاری کربن دی اکسید برای جوشکاری از رنگهای کوره ای الکترواستاتیک درجه یک برای رنگ آمیزی درب ویلایی استفاده میشود.

قیمت درب ویلایی شرکت ایران سازه

قیمت انواع درب ویلایی بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می شود برای مثال ابعاد و طرح درب ویلایی و همچنین مدل نهایی آن از فاکتورهای مهم تاثیر گذار در قیمت نهایی درب ویلایی هستند. در شرکت ایران سازه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می توانید با قیمت بسیار مناسب درب ویلایی مورد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی در شرکت ایران سازه

درب ویلایی مدرن و با کیفیت در شرکت ایران سازه تولید میشود مشتریان بسیار زیادی دارد در این شرکت قیمت ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و هر فردی با هر بودجه ای که دارد می تواند از این شرکت خرید خود را انجام دهد از طرف دیگر متریال بسیار با کیفیت که برای ساخت درب ویلایی و درب آپارتمان استفاده می شود شما می توانید تا سالیان متمادی بدون اینکه رنگهای درب ویلایی از بین برود و یا متریال به کار رفته در ساخت آن در برابر نور آفتاب استخدام خود را از دست بدهند از این درهای ویلای زیبا استفاده کنید. 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس