صنایع فلزی ایران سازه

خرید درب ویلایی برای آپارتمان ساختمان های تجاری و همچنین درب پارکینگ پ

درب ویلایی در مدل های بسیار متنوعی در شرکت ایران سازه تولید می شود شما می توانید با هر بودجه و همچنین با هر سبک و سلیقه‌ای که دارید یکی از انواع متنوع ترب ویلایی را برای آپارتمان ساختمان های تجاری و یا خانه های ویلایی خود انتخاب نمایید.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

شرکت ایران سازه از تکنسین های با تجربه و همچنین از متریال با کیفیت برای ساخت انواع دربهای ویلایی شمالی و جنوبی دربهای پارکینگ درب های فرفورژه و همچنین دربهای ترب چوب و غیره استفاده می شود. در نظر داشته باشید که خرید درب ویلایی شیک و مستحکم دو تاثیر بسیار مهم در ساختمان های شما دارد اولین تاثیر مهم آن در زیبایی نمای خارجی خانه می باشد و دومین تاثیری که درب ویلایی مستحکم به همراه دارد این است که مانع ورود سارقین می شود.

قیمت درب ویلایی در شرکت ایران سازه

درب ویلایی که در شرکت ایران سازه تولید میشود با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه به مشتریان عرضه می شود زیرا در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می شود از این رو شما می توانید با هر بودجه ای که دارید انواع متنوع درب ویلایی که با سلیقه شما همخوانی دارد را برای ساختمان انتخاب کنید.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی مدرن با قیمت عالی در شرکت ایران سازه

درب ویلایی در طرح های متنوع مانند درب ویلایی فرفورژه درب سلطنتی درب کلاسیک و همچنین درب طرح چوب و سایر طرح های مدرن درب ویلایی با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت عالی در این شرکت تولید می شود. مشتریان عزیز توجه داشته باشید که بر اساس ابعاد طرح و کیفیت متریال قیمت نهایی درب ویلایی پارکینگ ایا درب ویلایی شمالی و جنوبی تعیین می شود. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس