صنایع فلزی ایران سازه

خرید درب ویلایی برای آپارتمان ساختمان های تجاری و همچنین درب پارکینگ پ

اگر قصد خرید درب ویلایی برای ساختمان خود دارید و همچنین می‌خواهید زیبایی و امنیت ساختمان خود هدیه دهید از شرکت ایران سازه اقدام به خرید نمایید. درب ویلایی با قیمت بسیار مناسب در شرکت ایران سازه تولید می شود شما می توانید بهترین نوع درب ویلایی از جمله درب کلاسیک درب فانتزی درب مدرن درب طرح چوب را از شرکت ایران سازه تهیه کنید.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

یکی از ویژگی های مهم برای درب ویلایی ضد زنگ بودن آن است. از جمله ویژگی های مهم برای درب ویلایی این است که کیفیت متریال آن مطلوب باشد برای مثال جوشکاری و برشکاری آن باید از بهترین نوع موجود در بازار باشد برای جوشکاری از گاز کربن دی اکسید استفاده می شود همچنین رنگ آمیزی آن توسط رنگ های الکترواستاتیک میباشد.

قیمت درب ویلایی در شرکت ایران سازه

قیمت درب ویلایی در شرکت ایران سازه بسیار مقرون به صرفه از شما می توانید از این شرکت با هر بودجه ای که دارید اقدام به خرید نمایید زیرا در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می توانید با خیال راحت هنر درب ویلایی که مد نظر دارید را خریداری نمایید نکته قابل توجه دیگر در مورد قیمت درب ویلایی است که ابعاد طرح و همچنین نوع رنگ آمیزی در قیمت نهایی درب ویلایی تاثیر گذار است.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

خرید اینترنتی درب ویلایی در شرکت ایران سازه

یکی از نکات بسیار مهم و مورد توجه در هنگام خرید درب ویلایی این است که علاوه بر اینکه باید کیفیت درب ویلایی بسیار بالا باشد باید ساختار و ابعاد آن نیز به گونه‌ای باشد که امنیت را به خانه شما هدیه دهد. کارشناس فروش ما می تواند در شرکت ایران سازه به شما مشاوره رایگان ارائه دهد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس