صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلای شیک و مدرن با قیمت مناسب و ارزان در شرکت ایران سازه پ

خرید درب ویلایی در طرح ها و مدل های متنوع با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب همان چیزی است که مشتریان به دنبال آن هستند از آنجایی که شعار شرکت ایران سازه ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب است بنابراین می توانید هر آنچه که در مورد درب ویلایی، حفاظ دیوار، درب آکاردئونی و حفاظ پنجره نیاز دارید از این شرکت تهیه کنید.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

خرید درب ویلایی با کیفیت بسیار بالا و طراحی بسیار شیک سبب می‌شود ساختمان شما در کوچه و خیابان به یک نما تبدیل شود در نظر داشته باشید اولین چیزی که مهمان های شما در ساختمان با آن روبرو میشوند درب حیاط است بنابراین در انتخاب درب ویلایی یا درب پارکینگ باید توجه بسیار ویژه ای داشته باشید زیرا به نوعی نمایانگر سلیقه اعضای آن خانواده می باشد.

قیمت درب ویلایی در شرکت ایران سازه

از فاکتورهای مهمی که باید در هنگام خرید درب ویلایی توجه داشته باشید قیمت آن است ممکن است شما بودجه کمی را برای خرید درب ویلایی در نظر گرفته باشید اما در نظر داشته باشید که کیفیت بالا سبب می‌شود شما بودجه خود را افزایش دهید و به دنبال بهترین کیفیت برای درب ویلایی باشیدو اما نکته‌ای که بسیار مهم است این است که در شرکت ایران سازه قیمتها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می شود از این رو نیاز نیست شما بودجه بسیار زیادی برای خرید درب ویلایی در نظر داشته باشید زیرا قیمت ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و در نهایت شما خریدی هوشمندانه برای خود خواهید داشت.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید درب ویلایی به صورت اینترنتی

درب حیاط در طرح ها و مدل های مختلفی مانند درب ویلای کلاسیک درب ویلای سلطنتی درب ویلایی فلزی طرح توپ درب ویلای مدرن و ساده ارائه می شود. شما می توانید بر اساس نوع معماری ساختمان خود و همچنین سلیقه ای که مد نظر دارید درب ویلایی و یا درب پارکینگ را انتخاب کنید در نظر داشته باشید که انواع درب های مناسب برای ساختمان های شمالی و جنوبی در شرکت ایران سازه با کیفیت عالی تهیه می شود شما می توانید به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید البته در نظر داشته باشید که کارشناسان فروش ما به شما مشاوره رایگان ارائه می دهند. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس