صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلای شیک و مدرن با قیمت مناسب و ارزان در شرکت ایران سازه پ

درب ویلایی یکی از مهمترین بخش های هر ساختمان است بنابراین در هنگام خرید باید بسیار به آن دقت کنید زیرا سلیقه اعضای خانواده را نمایان می کند در نظر داشته باشید که هنگام خرید درب ویلایی باید به چندین فاکتور مهم توجه کنید. از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید درب ویلایی زیبایی و استحکام آن می باشد درب ویلایی در واقع اولین عنصری است که افراد در هنگام ورود به خانه به آن توجه می کند اگر درب خانه شما شیک و زیبا باشد به عنوان یک نماد در کوچه به کار میرود. استحکام دیگر استحکام درب ویلایی بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر درب کیفیت باشد در استحکام کافی برخوردار نباشد طول میکشد که از نما می افتد و آن استحکام و امنیت اولیه را نخواهد داشت.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

درب ویلایی و یا درب پارکینگ برای ویلا آپارتمان و یا ساختمان های تجاری در انواع بسیار متفاوتی تولید می شود هر مشتری می تواند بر اساس معماری ساختمان خود و بر اساس سلیقه یکی از انواع زیبای درب ویلایی را برای ساختمان خود انتخاب کند.

قیمت درب ویلایی در شرکت ایران سازه

قیمت درب ویلایی در شرکت ایران سازه بسیار مناسب است زیرا در این شرکت قیمت ها بر اساس اتحادیه تعیین می‌شود بنابراین خبری از قیمت های گزاف و گرانفروشی نیست شما مشتریان میتوانید با هر بودجه ای که مشخص کرده اید از این شرکت بهترین انواع درب ویلایی را خریداری نمایید. البته باید خاطرنشان کنیم که قیمت انواع درب ویلایی بر اساس مدل ابعاد و همچنین کیفیت متریال به کار رفته در آن متغیر است.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

خرید اینترنتی درب ویلایی مدرن

خرید اینترنتی درب ویلایی با قیمت بسیار مناسب در طرح ها و مدل های مختلف در شرکت ایران سازه سبب شده است که مشتریان زیادی برای خرید از این شرکت اقدام کند مشتریان عزیز ارائه دهیم همچنین برای اینکه شما در نهایت از خرید خود راضی باشید کارشناسان فروش ما کاتالوگ انواع دربهای ویلایی را برای شما ارسال کنند. از طرف دیگر شما می توانید از کارشناسان فروش ما مشاوره رایگان دریافت کنید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس