صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی مدرن و زیبا

اگر خانه ای شیک می خواهید و نمای خانه برای شما اهمیت دارد بهترین انتخاب برای شما درب ویلایی شیک است. درب خانه روی نمای خانه تاثیر چندانی دارد. همچنین اگر باغ ویلا خریده اید، نیز برای خانه خود باید درب ویلایی شیک انتخاب کنید زیرا تاثیر بسیار چشمگیری در زیبایی خانه دارد.

درب حیاط ساختمان

 

درب حیاط خانه طرح ساده یا مدرن و همچنین طرح های کلاسیک یا سلطنتی در ایران سازه ساخته می شود. اگر دقت کرده باشید درب خانه می تواند در طرح های خاص و شیکی طراحی شود. با توجه به سلیقه شما، کارشناسان و تکنسین های ایران سازه برای شما طرح را می سازد و آماده می کند.

قیمت درب ویلایی شیک برای ایران سازه

ایران سازه یکی از معتبرترین شرکت ها در ساخت درب ویلایی است. زیرا این شرکت نیم قرن تجربه در زمینه ساخت و نصب درب ویلایی شیک و مدرن دارد. قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود از این رو قیمت ها در این شرکت بسیار مناسب است.

قیمت درب ویلایی ساختمان

 

قیمت درب سه لنگه حیاط

 

نتیجه گیری از خرید درب حیاط شیک

ویلا باغ یا خانه ی شما نیاز به درب حیاط شیک دارد. شما با وجود این درب ویلایی می توانید خانه خود را به یک نماد زیبایی در محل تبدیل کنید. در نظر داشته باشید که قیمت، کیفیت و رنگ آمیزی با کیفیت در ایران سازه سبب شده است تا محصول نهایی یکی از بهترین های بازار باشد.

درب ویلایی باغ

 

درب ورودی ساختمان باغ

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس