صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی فرفورژه – کلاسیک و مدرن پ

درب حیاط مدرن از اجزای اصلی درب ورودی پارکینگ و درب نفر رو است. درب حیاط هم روی زیبایی نمای خانه تاثیر می گذارد و هم امنیت ساختمان را تحت تاثیر قرار می دهد. درب فلزی که مدرن باشد و در عین حال استحکام بالایی نیز داشته باشد سبب می شود تا شما خریدی امن و مطمئن داشته باشید. درب حیاط ساختمان یا درب پارکینگ در طرح های متنوعی تولید می شود. درب های زیبا با طرح های جدید که قابلیت رنگ پذیری زیادی دارد می تواند بر ظاهر زیبا سازی ساختمان تاثیر بگذارد.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

درب فلزی پارکینگ و درب فرفورژه فلزی، درب آهنی ساده یا کلاسیک و مدرن از انواع متفاوت درب هایی است که در ایران سازه تولید می شود و شما می توانید با قیمت مناسب این درب ها را انتخاب کنید. درب پارکینگ باغ فرفورژه یا درب حیاط مدرن و شیک و جدید از چهارچوب هایی ساخته می شوند که شکل ظاهری آن ها بسیار خاص است و در عین حال مستحکم و بسیار پایدار می باشد.

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

برای اینکه بتوانید خریدی امن داشته باشید و در عین حال خریدی با قیمت مناسب را از آن خود کنید باید از شرکت مطمئن خرید کنید. در ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت درب آهنی و رنگ آمیزی و جوشکاری آن استفاده می شود. در این شرکت قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری خرید درب آهنی شیک و مدرن

درب آهنی شیک ومدرن می تواند امنیت و زیبایی ساختمان شما را تضمین کند. مدل درب حیاط ساده شیک و سه لنگه با قیمت عالی و طرح های متنوع و کیفیت بالای محصولات در ایران سازه تولید و اجرا می شود شما می توانید هر کدام از طرح ها و مدل ها را انتخاب کنید و با کارشناس فروش ما در تماس باشید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس