صنایع فلزی ایران سازه

درب حیاط آهنی و فرفورژه مدرن پ

درب حیاط یا درب فلزی یکی از عناصر مهم در نمای ساختمان است. با وجود درب حیاط شیک شما می توانید نمای خانه خود را چشمگیر و زیبا جلوه دهید. درب های فرفورژه مانند درب الیزه روی زیبایی نمای خانه بسیار تاثیر دارد.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

رنگ های شیک مانند رنگ طلایی، رنگ سفید، رنگ مشکی و .... برای انواع درب حیاط فرفورژه یا درب آهنی ساده، درب حیاط سلطنتی و.... تولید می شود. درب فلزی نفر رو و یا درب پارکنیگ یا درب ویلا باغ و .... با هر طرح و مدلی که مشتری مد نظر داشته باشد در شرکت ایران سازه تولید می شود.

قیمت درب های آهنی و فرفورژه

درب فلزی ورویدی و درب فرفورژه فلزی پارکینگ جزء بخش مهمی از ساختمان هستند. زیبایی، امنیت و استحکام آن ها در هنگام خرید باید دقت شود. اما قیمت درب آهنی از دیگر فاکتورهای مهم است که باید مناسب و مقرون به صرفه باشد. در ایران سازه قیمت درب آهنی بسیار مناسب و بهینه است، زیرا در این شرکت قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و از این رو قیمت مناسب و خوبی دارد.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

خرید اینترنتی درب حیاط آهنی

درب حیاط خانه و درب ویلا با قیمت مناسب و جوشکاری و برشکاری بسیار محکم و تمیز و با ظرافت سبب می شود تا شما از خرید خود راضی باشید. ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت و اجرای درب حیاط بهترین خرید را برای شما به ارمغان می آورد. کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمائید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس