صنایع فلزی ایران سازه

درب ویلایی شیک و مدرن با قیمت مناسب

درب حیاط فلزی ساختمان از جمله اجزای اصلی ورودی پارکینگ ساختمان است که به زیبایی نمای ساختمان تاثیر خاصی می گذارد. درب حیاط هم زیبایی نمای خانه و هم اینکه امنیت را برقرار می کند. درب حیاط در طرح های مختلفی تولید می شود که قابلیت رنگ پذیری و شکل پذیری را مطابق با سلیقه شما دارد.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

درب فرفورژه از عناصر زیبای جدا نشدنی در ساختمان های ایرانی است. درب آهنی حیاط، درب فلزی شیک پارکینگ؛ دفاتر اداری، شرکت های تجاری و ... همگی از درب فرفورژه فلزی مدرن می توانند بهره مند شوند.

قیمت درب آهنی حیاط ماشین رو و نفر رو

قیمت درب آهنی حیاط به صورت کیلویی محاسبه می شود. همچنین طرح و مدل و سایر جزئیات مانند میزان آهن و یا نوع متریال به کار رفته در قیمت نهایی درب آهنی حیاط تاثیر می گذارد. اما آیا می دانستید که در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه حساب می شود و شما می توانید با خیال راحت درب حیاط را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه تهیه کنید.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

خرید درب آهنی حیاط و درب فرفورژه

درب حیاط طرح چوب، درب حیاط مدل فلزی، درب حیاط شیک جدید فانتری و کلاسیک یا سلطنتی و هر مدلی که شما در نظر دارید در شرکت ایران سازه با کیفیت عالی و متریال مرغوب و ایمنی بالا ساخته می شود. قیمت مناسب ساخت و اجرای درب حیاط در این شرکت سبب شده است تا مشتریان زیادی از خدمات ما راضی باشند. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس