صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی در دستان درب حیاط شیک و ساده ویلایی قرار گرفته است.

اگر می خواهید خانه ای داشته باشید که درب حیاط مدرن و لاکچری دارد، بهتر است درب ویلایی مدرن و شیک را برای خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که درب حیاط مدرن شیک و جدید می تواند راهکاری برای زیبایی نمای خانه باشد. تنوع طرح و مدل درب حیاط در ایران سازه به قدری زیاد است که شما می توانید به راحتی درب حیاط مدرن را برای خود انتخاب کنید. درب حیاط و پارکینگ براساس سبک نمای ساختمان و سایر عناصر دکوراتیو انتخاب می شود. برای مثال درب مدرن و برای نماهای کلاسیک و درب ساده و یا سطلنتی برای چنین نماهایی انتخاب می شود. درب حیاط شیک و مدرن باید کیفیت مناسبی داشته باشد تا بتواند سالیان متمادی، در خانه شما ماندگار باشد.

درب ویلایی شیک شمالی با طراحی خاص

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

در نظر داشته باشید که امنیت ساختمان شما با درب ویلایی شیک تضمین می شود. در عین حال زیبایی درب ویلایی نیز مهم است. درب حیاط اولین چیزی است که هر بیننده ای آن را می بیند و به خاطر دارد. اگر درب حیاط شیک و زیبا را برای خود انتخاب کنید می توانید به نمای خانه خود را زیباتر از قبل نشان دهید.

درب ویلایی شیک و جدید با طرح مدرن

درب حیاط مدرن و شیک با قیمت مناسب و ارزان در ایران سازه تنها یک شعار نیست. این شرکت با برخورداری از تکنیسن های ماهر و همچنین متریال عالی و مرغوب بهترین درب حیاط را برای شما می سازد.

قیمت انواع درب حیاط مدرن و شیک

 

درب حیاط ویلایی خاص با قیمت مناسب

 

خرید درب حیاط

درب حیاط یکی از مهمترین عناصری است که برای ساختمان به کار می رود. انتخاب یک درب حیاط شیک ویلایی و زیبا مسلما تاثیر زیادی در دکوراسیون خانه دارد. در نظر داشته باشید که ساخت درب حیاط آهنی به صورتی که کیفیت بالا و قیمت مناسبی داشته باشد سبب می شود تا خانه شما با درب شیک و به روزی مزین شود. نکته مهم در خرید درب ویلایی این است که جنس های مختلف قیمت های متفاوتی دارند. برای مثال در نظر داشته باشید که درب حیاط فرفورژه با درب حیاط طرح چوپ یا درب های لاکچری و درب های ساده هر یک قیمت خاص خود را دارد. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست و سفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بودجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت درب ویلایی مدرن و شیک

 

درب حیاط - درب ویلا- درب پارکنیگ شیک و جدید لاکچری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس